---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater UngdomsBirken Løp 2017 - Jenter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4,2 km
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 15 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 63035 Pernille Karlsen Antonsen Sk Vidar 14:21,0 +0:00
2 63023 Sigrid Jøranli Sundgaard Søre Ål IL 15:20,6 +1:00
3 63034 Hanna Andersen HEMING IL 15:22,0 +1:01
4 63032 Ina Martini Asker Skiklubb 15:34,3 +1:13
5 63021 Tyra Sortåsløkken Sportsklubben Vidar 15:37,8 +1:17
6 63002 Synne Borge Oppegård IL 15:38,9 +1:18
7 63050 Thea Utaker Vestre Aker Skiklub 15:50,4 +1:29
8 63026 Tina Krøger Træthaug Søre Ål IL 15:52,4 +1:31
9 63001 Elise Antonsen Nes Ski 15:53,8 +1:33
10 63042 Marie Slåen Tormod Skilag 15:56,3 +1:35
11 63038 Andrine Fuglerud Flugstad Gjøvik Friidrettsklubb 16:01,4 +1:40
12 63043 Pernille Sønsterudbråten Gjerdrum IL Skiskyting 16:14,8 +1:54
13 63053 Maya Jones Arnesen HEMING IL 16:20,0 +1:59
14 63029 Kristin Maltun Helland Tjalve Il 16:26,6 +2:06
15 63039 Eva Christine Gullikstad Røros il 16:32,5 +2:11
16 63027 Oda Hagen Tyrdal Gjelleråsen Ski 16:38,1 +2:17
17 63045 Anna Heggen Harestua IL 16:40,5 +2:19
18 63064 Martine Angell Eid Skedsmo Skiklubb 16:48,4 +2:27
19 63008 Sille Hustvedt Rustad IL 16:56,1 +2:35
20 63024 arwen szygenda Sør-Fron il 16:58,1 +2:37
21 63019 Sara Røyneberg Sarpsborg IL 16:58,7 +2:38
22 63013 Hannah Lervik Asker Skiklubb 17:00,6 +2:40
23 63020 Helene Sæterdal Semb Asker Skiklubb 17:03,7 +2:43
24 63036 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 17:19,3 +2:58
25 63052 Live Bergum Øyer-Tretten IF - ski 17:53,2 +3:32
26 63044 Pia Engemoen Aasland Njård 17:54,6 +3:34
27 63062 Karin Selma Larsen   17:58,9 +3:38
28 63031 Ylva Haavardtun Haslum IL 18:03,9 +3:43
29 63028 Jenny Myklebust Ulfsnes Bærums Verk IF 18:07,3 +3:46
30 63030 Kaja Loennecken Holmen IF Langrenn 18:10,0 +3:49
31 63060 Marte Skolseg   18:26,0 +4:05
32 63012 Silje-Johanna Granli Kvam Engerdal Sportsklubb 18:29,1 +4:08
33 63016 Malin Peters Rustad IL 18:31,6 +4:11
34 63048 Ingvild Haugstad Sandvik Follebu Skiklubb 18:51,1 +4:30
35 63011 Kristin Knutsen Ullensaker skiklubb 18:55,0 +4:34
36 63007 Ida Sofie Huseby Kjelsås IL 19:02,6 +4:42
37 63033 Sigrun Raastad Rustad IL 19:06,9 +4:46
38 63040 Helene Møller Moe Røros il 19:14,0 +4:53
39 63004 Helene Engebretsen Haslum IL 19:16,0 +4:55
40 63057 Eirin Lund Enersen Jømna/Heradsbygd Langrenn 19:17,7 +4:57
41 63056 Tiril Kobberrød Gjerdrum IL 19:33,3 +5:12
42 63063 Ada Låhne   19:44,4 +5:23
43 63006 Lina Hoff Søndre Land IL 19:48,2 +5:27
44 63058 Hanna Hasselquist Evensen Søre Ål IL 19:50,4 +5:29
45 63017 Andrea Pettersen   20:42,7 +6:22
46 63015 Thea Graff Nyland   20:42,7 +6:22
47 63051 Johanne Gaupås Aas Vestre Akers Skiklubb 20:52,9 +6:32
48 63054 Tuva Ludvigsen Søndre Land IL Fotball 21:14,6 +6:54
49 63094 Ingrid Stenberg Strandbygda il 22:55,7 +8:35
50 63003 Benedicte Ellefsen Haslum IL 23:14,9 +8:54


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +