Resultater UngdomsBirken Løp 2018 - Gutter 12 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 12 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 67020 Alvar Myhlback IL Trysilgutten 13:51,5 +0:00
2 67003 Henrik Christopher Besseberg Drøbak-Frogn IL 14:11,0 +0:19
3 67049 Knut Eirik, Aspheim Kåsa Gulset IF Ski 14:41,3 +0:50
4 67017 Aksel  LaForce Rustad ski 14:54,0 +1:02
5 67074 Martin Aleksander Knutsen Ullensaker skiklubb 15:03,6 +1:12
6 67028 Lars Opstad Vike Andebu IL 15:07,1 +1:16
7 67005 Torjus Brusveen-Jensen Vidar 15:10,7 +1:19
8 67034 Magnus Smedsrud Ullensaker Kisa IL Friidrett 15:25,6 +1:34
9 67078 Halvor Taarud Roterud IL 15:28,8 +1:37
10 67019 Jonas Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 15:29,6 +1:38
11 67025 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF Ski 15:31,3 +1:40
12 67073 Kristian Kirkeng IL ROS - ski 15:36,5 +1:45
13 67101 Alexander Hjelpdahl Deinboll Bækkelagets SK 15:37,9 +1:46
14 67094 Sondre Olaussen   15:44,0 +1:53
15 67018 Sigurd andreas Leikanger Røa 15:54,7 +2:03
16 67022 Balder Myrmel-Johansen   15:55,2 +2:04
17 67030 Magnus Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 15:57,7 +2:06
18 67037 Sondre Østbye Støvern Aaby ck 16:00,9 +2:09
19 67002 Vetle Austad Fossum IF 16:08,2 +2:17
20 67038 Jonas Teksum Ull-kisa friidrett 16:16,3 +2:25
21 67007 Ola Dåsnes Vang Skiløperforening 16:16,9 +2:25
22 67026 Jørgen S. Nordaas Øystre Slidre il 16:17,7 +2:26
23 67011 Emil Olav Husebye Aamodt Fredrikstad Skiklubb 16:21,7 +2:30
24 67093 Vemund Myhre Vegårshei Il 16:22,7 +2:31
25 67051 Henrik Blekkerud Nyheim   16:26,9 +2:35
26 67013 Henrik Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 16:28,9 +2:37
27 67033 Iver Nytrøen Seljeset Lyn Ski 16:30,7 +2:39
28 67047 Sindre Østlien Evensen   16:39,1 +2:48
29 67092 Christoffer  Michelsen Vidar 16:39,5 +2:48
30 67035 Magnus Stangenes Nesodden IF 16:41,6 +2:50
31 67046 Magnus Wichmann Aaby ck 16:41,7 +2:50
32 67044 Martin Andre Enebakk Bjerke IL Ski 17:05,7 +3:14
33 67079 Sigmund Gjerdalen-Nilsen Eidsvold Værks Skilkub 17:25,5 +3:34
34 67096 Eirik Rød Vingrom IL 17:26,4 +3:35
35 67088 Johan Bjørnsveen søndre land il ski 17:28,9 +3:37
36 67048 Ole Andreas Hynne Gjerdrum IL 17:35,0 +3:43
37 67052 Thomas Karlsen  Aaserød   17:35,5 +3:44
38 67099 Magnus Evjen Winum Hakadal IL 17:36,5 +3:45
39 67100 Fredrik Solberg Hernes Nes Ski 17:39,2 +3:48
40 67050 Sigurd Mikkelsen Åslia skilag 17:39,3 +3:48
41 67041 William Tømterud Harestua IL 17:47,8 +3:56
42 67070 Bastian K Galgum Vang Skiløperforening 18:05,1 +4:14
43 67075 Sindre Moe Landen Gjerdrum IL 18:11,0 +4:19
44 67023 Alexander  Nesse Try 18:21,1 +4:30
45 67072 Torjus  Høsøien Røros il 18:31,9 +4:40
46 67036 Martinius Stenberg Strandbygda il 18:40,4 +4:49
47 67090 Sebastian Elias  Hanssen Moelven IL 18:50,6 +4:59
48 67089 Mathias Cae Ottosen Nordbygda/Løten Ski 18:56,0 +5:04
49 67010 Jonas Horten Moelven il Ski 18:56,4 +5:05
50 67029 Ola Fredriksen Orset Torvikbukt IL 19:02,3 +5:11
51 67043 Edvard Aanestad Røa IL 19:15,1 +5:24
52 67077 Syver Tennstrand Røros il 19:17,0 +5:25
53 67045 Elias Ludvigsen Søndre Land Fotball 19:23,9 +5:32
54 67091 Simen Haugseth Eidsvold Værks Skiklubb 19:24,7 +5:33
55 67076 Andreas Nygård Strandbygda 19:26,3 +5:35
56 67071 Caspar Hemstad Strandbygda 19:27,9 +5:36
57 67102 Sverre Haugli Furnes Skiløperforening 19:39,5 +5:48
58 67004 Magnus  Blåfjell Skedsmo Skiklubb 19:41,9 +5:50
59 67069 Eimund Oserud Bentzen Gjerdrum IL 19:42,1 +5:51
60 67097 Askil Seim Thorstensen   19:51,1 +6:00
61 67014 Simen Johannessen Moelven IL 19:57,4 +6:06
62 67032 Jasper Seetzen Torvikbukt IL 20:25,7 +6:34
63 67107 Emil Aspaker   20:38,7 +6:47
64 67039 Henrik Tomtsveen   20:46,9 +6:55
65 67031 Karol Sabier   21:00,1 +7:09
66 67103 Åsmund Nordby   21:17,0 +7:26
67 67040 Alexander Torkilsrud Frogner IL 21:19,4 +7:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +