Resultater UngdomsBirken Løp 2018 - Gutter 13 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 13 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 66007 Sivert Ekroll Berger IL/ Team Merida Grassroot 13:36,1 +0:00
2 66015 Mathias Hoelsveen Raufoss IL Friidrett 13:39,6 +0:03
3 66035 Filip Skari Nittedal IL 13:39,9 +0:04
4 66031 Eskil Rød Oppegård IL 13:51,5 +0:15
5 66038 Martin Spigseth RAUMNES OG ÅRNES IL 14:02,6 +0:27
6 66048 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL 14:22,0 +0:46
7 66020 Mads  Koritov Skedsmo Skiklubb 14:22,7 +0:47
8 66063 Tor Myhre Vegårshei Il 14:31,0 +0:55
9 66061 Truls Horten   14:32,6 +0:57
10 66065 Wilhelm Hjelpdahl  Deinboll Bækkelagets SK 14:32,9 +0:57
11 66060 Lars Heggen Harestua IL 14:34,0 +0:58
12 66039 Kristoffer Welhaven Thorstad Søre Ål IL 14:36,1 +1:00
13 66057 Mikkel Bakken Sk Vidar 14:38,7 +1:03
14 66054 Andreas Hermansen   14:42,2 +1:06
15 66026 Sondre Norheim Ullkisa 14:44,8 +1:09
16 66006 Jens Kristoffer Dyrdahl Berger IL Ski 14:46,4 +1:10
17 66044 Oliver Finstad Nytrøen Ullensaker skiklubb 14:48,7 +1:13
18 66042 Jens Kristian  Aas Sk Vidar 15:00,5 +1:24
19 66030 Martin Jørstad Ringli Øystre Slidre il 15:11,7 +1:36
20 66014 Birk Haugnes Oppegård IL 15:22,2 +1:46
21 66027 Alexander Nyhus Nittedal friidrett 15:24,2 +1:48
22 66005 Marcus  Danielsen Vang Skiløperforening 15:35,2 +1:59
23 66008 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar Skiklubb 15:36,7 +2:01
24 66025 Birk Elias Moeng Jensen Koll Friidrett 15:38,1 +2:02
25 66062 William Kamsvåg Bækkelagets SK 15:41,1 +2:05
26 66002 Kristoffer Aulie Berger Il 15:48,1 +2:12
27 66045 Andreas Fikkan   15:48,8 +2:13
28 66003 Leon Borvold Holmen 15:55,8 +2:20
29 66066 Andreas Heggheim  Berge Kolbukameratene 15:58,7 +2:23
30 66001 Niklas  Almås Byåsen IL 15:58,8 +2:23
31 66051 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 16:09,6 +2:33
32 66056 Erling Amlie Raufoss 16:12,0 +2:36
33 66049 Kristian Dæhli Ryen Tolga IL 16:15,7 +2:40
34 66058 Daniel Egedius Vind IL 16:18,7 +2:43
35 66022 Jørgen Løken Feiring IL 16:20,0 +2:44
36 66029 Markus Rindli Follo SK 16:21,9 +2:46
37 66052 Alexander Smestad Ullensaker skiklubb 16:23,2 +2:47
38 66019 Petter Kolloen Lundehøgda IL 16:30,5 +2:54
39 66067 Gaute Fredriksen Rælingen Håndballklubb 16:30,7 +2:55
40 66034 Morten Skar LØRENSKOG SKIKLUBB 16:39,7 +3:04
41 66069 Even  Molstadkroken kolbu kam 16:50,7 +3:15
42 66071 Storm  Fosserud Vang Skiløperforening 16:50,8 +3:15
43 66064 Vetle Njarga Øien   17:01,1 +3:25
44 66072 Jonas Gulbrandsen   17:08,1 +3:32
45 66017 William Johannessen IF Eiker Kvikk 17:16,9 +3:41
46 66050 Mikkel Galåen Kjelsås 17:29,2 +3:53
47 66032 Audun Seim Hamar Skiklubb 17:36,0 +4:00
48 66021 Marcus L Andreassen Hålandsdalen il 17:46,9 +4:11
49 66004 Erik Brun Eidsvold Værks Skiklub 18:13,1 +4:37
50 66033 Neil Engedal Sharma   18:13,7 +4:38
51 66012 Markus Aspevik Hannestad Skedsmo Skiklubb 18:51,1 +5:15
52 66013 Noah Stjern Hauan Skedsmo Skiklubb 18:55,2 +5:19
53 66073 Jacob Gulbrandsen Moen Sportsklubb 18:55,9 +5:20
54 66074 Endre Kvalheim Otterdal   19:43,0 +6:07
55 66068 Oliver Lysne Kolsrud   19:54,9 +6:19
56 66053 August Marendor Hauger Åsen IL 19:57,1 +6:21
57 66070 Henrik  Opheim Olsen   20:19,3 +6:43
58 66077 Stian Haug Bjerke IL 20:22,7 +6:47
59 66075 Aron Wike Romeriksåsen Sykkelklubb 20:25,8 +6:50
60 66082 Sebastian  Heggelund Buvik il 20:49,4 +7:13
61 66041 Jonas Wilsberg Kjelsås IL 20:58,1 +7:22
62 66047 Jonatan H Korshavn Nordre Land IL 21:00,9 +7:25
63 66059 Jonas Hartviksen CK Elverum 21:08,6 +7:33
64 66076 Adrian Rogstad Dørum Vang Skiløperforening 21:34,3 +7:58
65 66043 Henrik  Berger   21:55,1 +8:19
66 66024 Eirik Michelsen CDC RACING TEAM 24:34,4 +10:58
67 66018 Oskar  Kjelsaas Sørkedalens IF 24:55,3 +11:19
68 66055 Sverre Norheim-Martinsen Sturla 28:25,7 +14:50

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +