Resultater UngdomsBirken Løp 2018 - Gutter 14 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 14 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 64019 Henrik Hillestad Heming IL Langrenn 13:03,9 +0:00
2 64048 Oskar Opstad Vike Andebu IL 13:27,7 +0:24
3 64074 Eivind Duelien Vaaje   13:31,2 +0:27
4 64062 Oliver Plassen-Brandvol Vinstra IL 13:32,0 +0:28
5 64008 Iver Brekke Bruksås Team Eid 13:46,4 +0:42
6 64016 Even Fougner Gjøvik fk 13:47,8 +0:44
7 64077 Filip Osnes-Ringen Vidar 13:49,4 +0:45
8 64059 Lars Michael Bjertnæs Njård 13:50,9 +0:47
9 64012 Eskil Engdal Vind IL 13:53,9 +0:50
10 64034 Henrik Nesse Try 13:58,4 +0:54
11 64015 Martin E. Farstadvoll Rustad IL / IF Frøy 13:58,8 +0:55
12 64022 Sven Kristoffer Huseby Kjelsås 14:00,0 +0:56
13 64041 Magnus Eriksen Sletvold Heming 14:02,3 +0:58
14 64027 Kristian  Kollerud Konnerud IL 14:05,1 +1:01
15 64018 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL 14:06,8 +1:03
16 64063 Marius Backer-Grøndahl Lyn Ski 14:07,8 +1:04
17 64068 Kristian Kongssund   14:08,9 +1:05
18 64046 Tobias Dyrli Thoresen Røa IL 14:17,0 +1:13
19 64064 Olav Haugeberg Midtbø Vinje IL 14:20,1 +1:16
20 64069 Lars Kongssund   14:22,2 +1:18
21 64060 Linus Engdahl Torvikbukt IL 14:26,0 +1:22
22 64056 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF - Team Midtsundstad 14:34,1 +1:30
23 64037 Sigurd Nordaas Strandbygda il 14:36,5 +1:33
24 64087 Nikolai Rusaanes Lismarka Skilag 14:47,1 +1:43
25 64006 Petter Brennhovd Sk Vidar 14:50,4 +1:46
26 64067 Noah Husnes Røa IL 14:52,9 +1:49
27 64080 Sten Magnus Trovåg Wedum Lyn Ski 14:56,3 +1:52
28 64003 Sebastian Bjørnseth   15:03,5 +2:00
29 64054 Anders Fauske-Sjøstedt Lyn 15:03,6 +2:00
30 64039 Edvard Fossum Olstad Øyer Tretten 15:13,6 +2:10
31 64051 Christoffer Widding Heming 15:13,7 +2:10
32 64086 Tobias Skretting Vaaler IF 15:21,1 +2:17
33 64081 Mathias Holmann Lommedalen Langrenn 15:28,1 +2:24
34 64090 Oscar Smogeli Opsann   15:38,3 +2:34
35 64032 Casper Lund-Bjerke   15:43,3 +2:39
36 64082 Sigurd Bakke Næroset IL 15:43,5 +2:40
37 64014 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 15:45,8 +2:42
38 64024 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås IL 15:46,8 +2:43
39 64091 Ånund Eggen-Vaa Rustad IL / IF Frøy 15:49,3 +2:45
40 64004 Iver Blom-Hagen   15:52,0 +2:48
41 64042 Martin Stikbakke IL Kolbukameratene 15:52,4 +2:48
42 64030 Wilhelm Georg Leikanger Sk Vidar 15:54,8 +2:51
43 64011 Marcus Dahl-Rismyhr Sarpsborg IL 15:56,6 +2:53
44 64061 Erlend Gundersen Eidsvold Værks Skiklub 16:00,9 +2:57
45 64033 Jonas Mile Mjøndalen IF 16:01,0 +2:57
46 64023 Elias Hofset Innerdal MOI 16:04,0 +3:00
47 64078 Kristian Øye Aasum   16:04,3 +3:00
48 64017 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker skiklubb 16:20,9 +3:17
49 64058 Kasper Aasebø   16:22,6 +3:19
50 64047 Alexander Thorud If Birkebeineren 16:29,5 +3:26
51 64066 Jens Harald Dobloug Vang Skiløperforening 16:30,6 +3:27
52 64073 Anders Rød Vingrom IL 16:33,0 +3:29
53 64038 Sander Nytrøen Gjerdrum IL 16:34,0 +3:30
54 64028 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset IF Ski 16:35,0 +3:31
55 64055 Vetle S Martinsen Hamar Skiklubb 16:38,7 +3:35
56 64001 Arild Baumann Try 16:39,7 +3:36
57 64057 Mikkel Sletvold Ullensaker skiklubb 16:40,4 +3:36
58 64031 Johannes Lindberget Vang Skiløperforening 16:43,1 +3:39
59 64075 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrettsklubb 16:44,0 +3:40
60 64002 William Wøllo Bjørnsengen Gjerdrum IL 16:44,4 +3:40
61 64083 Philip August Gran-Vollund   16:44,6 +3:41
62 64076 Aleksander Gaden   16:48,1 +3:44
63 64005 Sverre Murud Bratfos Ullensaker skiklubb 16:56,1 +3:52
64 64088 Jacob Bøymo Rustad IL 17:12,5 +4:09
65 64007 Fredrik Breyer Driv 17:27,1 +4:23
66 64084 Sander Tenden Strandbygda il 17:35,2 +4:31
67 64072 Fredrik Michelsen Vidar 17:37,5 +4:34
68 64092 Petter Harkinn Furnes Skiløperforening 17:57,4 +4:53
69 64049 Einar Vormeland Skedsmo Skiklubb 17:59,0 +4:55
70 64085 Petter Lunna   18:10,3 +5:06
71 64010 Simen Bårdseth Vang Skiløper Forening 18:26,2 +5:22
72 64029 Andreas Laget Skedsmo Skiklubb 18:34,0 +5:30
73 64036 Jonathan Nordraak Drøbak-Frogn IL 18:35,5 +5:32
74 64045 Jakob Antti Sveen Ullensaker skiklubb 18:38,1 +5:34
75 64026 jørgen kobbersletten pettersen Gjerdrum il ski 18:39,0 +5:35
76 64044 Christoffer Strømme If Birkebeineren 18:54,3 +5:50
77 64021 Hannes Hov   19:12,8 +6:09
78 64035 Audun Nielsen Romerike Friidrett 19:13,1 +6:09
79 64089 Peter Schmidt Drøbak Frogn 19:26,2 +6:22
80 64040 Sander Seiersnes Kjelsås IL langrenn 19:33,5 +6:30
81 64052 Vebjørn Økseter Strandbygda il 19:53,9 +6:50
82 64065 Johannes L. Bueie   29:08,5 +16:05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +