Resultater UngdomsBirken Løp 2018 - Gutter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 15 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 61041 Esten Hansen-Møllerud Hauen FIK Ren-Eng 12:49,0 +0:00
2 61034 Alv S. Skjeldal Berger IL Ski 12:53,8 +0:05
3 61017 Iver Synstnes Hole Åndalsnes If 12:57,2 +0:08
4 61008 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 13:28,4 +0:39
5 61099 Tørres Lutnæs   13:29,9 +0:41
6 61085 Mikkel Thomassen Lillehammer IF 13:32,2 +0:43
7 61004 Jørgen B Dyrdahl Berger IL Ski 13:36,1 +0:47
8 61044 Oliver Fikkan   13:55,3 +1:06
9 61051 Johannes Galåen Vidar 13:58,0 +1:09
10 61001 Bård Brun Eidsvold Værks Skiklub 13:59,6 +1:11
11 61045 Halvor  Mikkelsen Åslia skilag 14:07,9 +1:19
12 61037 Per Ingvar Tollehaug Eiker Skiklubb 14:10,0 +1:21
13 61077 Eikil Elias Aasbø Heming 14:11,7 +1:23
14 61022 Tjus Koblar L.I.K. 14:20,9 +1:32
15 61026 Even Mobrenna Team Odal/ Disenå IL 14:21,0 +1:32
16 61066 Ola Løvlien Lillehammer Skiklub 14:25,6 +1:37
17 61002 Anders Bærheim Nittedal 14:28,8 +1:40
18 61013 Simon Hannestad Kjelsås 14:36,3 +1:47
19 61031 Sondre Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 14:38,0 +1:49
20 61021 Henrik Kjøs   14:40,5 +1:51
21 61098 Severin Lo Sevejin Running Team 14:43,8 +1:55
22 61018 Henrik Jevanord Moelven IL 14:44,4 +1:55
23 61061 Tobias Gjerde Haslum IL 14:45,8 +1:57
24 61023 Eirik Linderud Hernes IL 14:45,8 +1:57
25 61027 Jonas Myhr Asker Skiklubb 14:48,3 +1:59
26 61059 Mats Amlie Raufoss 14:50,1 +2:01
27 61063 Herman Gromsrud   15:02,2 +2:13
28 61089 Sivert Gullikstad   15:03,7 +2:15
29 61042 Mads Hjort-Larsen Nesodden 15:04,3 +2:15
30 61028 Mathias Myran Eidsvold Værks Skiklub 15:04,4 +2:15
31 61032 Fredrik Sjøholt Bækkelagets SK 15:06,4 +2:17
32 61024 Even Linderud Hernes IL 15:08,7 +2:20
33 61090 Andreas Sletten Tormod Skilag 15:08,8 +2:20
34 61088 Nikolai Gylthe Berget Hamar IL friidrett 15:09,1 +2:20
35 61083 Omund Lysne Kolsrud Flåværingen IL 15:14,4 +2:25
36 61078 Marius Gaden Brøttum IL 15:16,0 +2:27
37 61035 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 15:16,2 +2:27
38 61046 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 15:28,4 +2:39
39 61062 Andreas Grimerud Moelven IL 15:30,6 +2:42
40 61060 Adrian Falch Bækkelagets SK 15:31,8 +2:43
41 61047 Eigil Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 15:32,8 +2:44
42 61052 Anders Grini Moelven IL 15:36,5 +2:48
43 61043 Jonathan Myhre Gjelleråsen IF 15:48,0 +2:59
44 61067 Vetle Lysaker Norbom Konnerud 15:48,4 +2:59
45 61068 Waldemar Leo Rundgren Olsen Nes Ski 15:49,7 +3:01
46 61011 Karsten Grønnerud Raufoss Il langrenn 15:51,1 +3:02
47 61015 Hågen Heimdal   15:51,7 +3:03
48 61019 Magnus Johannessen Moelven IL/Team Sjusjøen 15:51,8 +3:03
49 61016 Jonas Hoelsveen Raufoss IL Friidrett 15:52,2 +3:03
50 61010 Fabian Nikolai Gjessing   15:54,4 +3:05
51 61025 Sjur Merlid Isfjorden IL 15:59,5 +3:10
52 61065 Markus Løken Vallset Il 16:00,5 +3:11
53 61064 Alex Hovland-Sunde Konnerud IL 16:01,1 +3:12
54 61054 Arne Magnus Holter Ullensaker skiklubb 16:02,1 +3:13
55 61005 Eirik Enbusk Nesodden IF 16:05,2 +3:16
56 61055 Theodor Lindtveit Strandbygda Ski 16:11,5 +3:22
57 61033 Gaute Skar-Hovde Skar-Hovde Runners 16:12,4 +3:23
58 61071 Emil Skogheim Åslia skilag 16:15,6 +3:27
59 61069 Vegard Ranestad Hamar IL friidrett 16:16,7 +3:28
60 61080 Mats Lindaas Strandbygda il 16:20,7 +3:32
61 61073 Ulrik Tollefsen Åsen IL 16:22,5 +3:34
62 61030 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes SF 16:23,2 +3:34
63 61038 Kasper Uhlen   16:32,6 +3:44
64 61040 Åsmund Angard Wefling   16:36,5 +3:48
65 61081 Torjus Aspesletten   16:38,8 +3:50
66 61070 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 16:45,0 +3:56
67 61056 Eskil Tarud   16:53,0 +4:04
68 61086 Håkon Mathias Dalen Øverhaug Hamar iIL friidrett 16:53,1 +4:04
69 61091 Hans Kristian  Dokken Nordre Land 16:55,7 +4:07
70 61012 Simen Andre  Grøtterud Furnes Skiløperforening 17:10,0 +4:21
71 61100 Henrik Selbæk   17:18,5 +4:29
72 61048 Gustav Amundsen Halmsås & Omegn 17:19,9 +4:31
73 61020 Erik Ola Jorde Asker Skiklubb 17:24,9 +4:36
74 61003 Magnus Carolin Lillehammer Skiklub 17:31,9 +4:43
75 61072 Brage Sømoen Vang skiløperforening 18:20,8 +5:32
76 61057 Vetle Vold   19:00,3 +6:11
77 61058 Øystein Skirbekk Sagmoen Strandbygda il 19:42,0 +6:53
78 61076 Jonas Bræin Aas Eidsiva bredbånd 20:06,9 +7:18
79 61079 Gaute Lindaas Strandbygda il 20:44,8 +7:56
80 61036 Matias Limoseth Sveen   26:29,8 +13:41


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +