Resultater UngdomsBirken Løp 2018 - Gutter 16 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 16 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 60002 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF 12:58,8 +0:00
2 60029 Johannes Staune-Mittet Lillehammer skiklubb 13:02,7 +0:04
3 60004 Isak Skari Berger Lillehammer Skiklub 13:26,1 +0:27
4 60022 Fredrik Owren Lillehammer Skiklub 13:34,3 +0:35
5 60028 Henrik Fjeld Sk Vidar 13:37,0 +0:38
6 60019 Andreas Østensen Søre Ål IL/Lillerhammer CK 13:40,3 +0:42
7 60025 Sevat Heimdal   13:58,1 +0:59
8 60014 Magnus Klevenberg Gjøvik Friidrettsklubb 13:58,8 +1:00
9 60020 Amund Høiby Åssmarka IL/Team Sjusjøen 14:00,9 +1:02
10 60033 Jan Christian  Kjærnli Ren-Eng 14:02,9 +1:04
11 60031 Tobias Ramsberg Gjøvik Friidrett 14:05,1 +1:06
12 60021 Iver Brovold Midtsundstad Vaaler/IF - Team Midtsundstad 14:25,2 +1:26
13 60011 Jo Bastian Gustavsen Svelvik Sykleklubb 14:31,3 +1:32
14 60009 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik skiklubb 14:32,3 +1:33
15 60001 Erlend Andersen Åslia skilag 14:37,2 +1:38
16 60006 Gabriel Solve Bondevik Oppegård IL 14:43,1 +1:44
17 60027 Andreas Aune Aakerli   14:43,2 +1:44
18 60024 Jakob Gløersen Fredrikstad Skiklubb 14:44,3 +1:46
19 60008 Anders Kvamme Felde Snertingdal If Ski 14:47,0 +1:48
20 60017 Audun Nordaas Strandbygda il 15:07,5 +2:09
21 60034 Emil Kvalheim Otterdal   15:15,0 +2:16
22 60005 Martin Bjørk Halvorsen Privat 15:19,0 +2:20
23 60003 Halfdan Baumann Heming 15:19,7 +2:21
24 60010 Oskar Gisleberg Gran IL 15:47,2 +2:48
25 60016 Fredrik Nordby Skedsmo Skiklubb 15:56,8 +2:58
26 60015 Lars Kørra Kjellmyra 16:08,7 +3:10
27 60026 Johan Øy Gjelleråsen IF 16:10,8 +3:12
28 60013 Iver Kjelsaas Sørkedalens IF 16:28,8 +3:30
29 60023 Sander Engdahl Torvikbukt IL 16:29,4 +3:31
30 60032 Jon Strand Snertingdal If Ski 16:37,3 +3:38
31 60018 Ådne Finset Nesodden IF 17:45,5 +4:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +