Resultater UngdomsBirken Løp 2018 - Jenter 12 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 12 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 69018 Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 15:26,6 +0:00
2 69010 Ingfrid Klokset Tomrefjord il ski 15:35,7 +0:09
3 69036 Thea Backer-Grøndahl Lyn Ski 15:41,9 +0:15
4 69041 Constance Maria Usler Rustad IL 16:26,8 +1:00
5 69030 Kamilla Aasebø   17:01,4 +1:35
6 69014 Ingrid Nordby Skedsmo Skiklubb 17:02,8 +1:36
7 69022 Mina  Stikbakke IL Kolbukameratene 17:11,3 +1:45
8 69035 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 17:12,7 +1:46
9 69048 Lisa Sæther Tolga IL 17:12,8 +1:46
10 69029 Celine Storlien Roterud IL 17:18,1 +1:51
11 69008 Martine Homme Johaug Øvrevoll Hosle IL 17:28,0 +2:01
12 69012 Andrea Pedersen Narmo Moss skiklubb 17:30,5 +2:04
13 69027 Hedda Stenumgard Ringebu Fåvang Skiklubb 17:38,7 +2:12
14 69020 Astrid Sandbu Røe Lalm idrettslag 17:39,4 +2:13
15 69047 Oda Bråten Richenberg Lillehammer Klatreklubb 17:55,9 +2:29
16 69050 Live Stølen   17:59,6 +2:33
17 69040 Kaja Haugen Holmen IF 18:07,5 +2:41
18 69028 Mari Schøyen Stiansen Roterud IL 18:15,1 +2:49
19 69033 Inger Grini Moelven IL 18:27,5 +3:01
20 69043 Nora Melbø Sunde Swix 18:30,1 +3:03
21 69042 Linnea Sophie  Hoem Tomrefjord IL 18:34,5 +3:08
22 69044 Selma Holm-Lombnæs HEMING IL 18:40,6 +3:14
23 69017 Pernille Nor-Woll Lørenskog skiklubb - ski 18:44,5 +3:18
24 69001 Tuva Austad Fossum IF 18:45,9 +3:19
25 69003 Ea Eidslott Lyn Ski 18:46,1 +3:20
26 69046 Hedda Holmbakken Refsdal Frogner IL ski 18:48,4 +3:22
27 69006 Liv Dale Hagelund Fossum 18:48,7 +3:22
28 69005 Hanna Ulrikke Gotzel Lunde Ringebu- Fåvang Skiklubb 19:35,9 +4:09
29 69031 Marie Flaa Lørenskog SK Skiskyting 19:50,7 +4:24
30 69039 Anna Fjeldheim Skjerven   19:59,9 +4:33
31 69016 Juni Hagelid Norheim Nydalen SK / Kjelsås IL 20:00,8 +4:34
32 69023 Ida Østbye Støvern Aaby ck 20:01,8 +4:35
33 69032 Sophia Gjøen Torvikbukt IL 20:11,5 +4:45
34 69011 Liva Lynghammar Hakadal IL Langrenn 20:22,0 +4:55
35 69045 Maja Schmidt Drøbak Frogn 20:27,2 +5:01
36 69015 Juliane Nordraak Drøbak-Frogn IL 20:27,3 +5:01
37 69037 Lotta Köhler-Olsen Gjelleråsen IF 20:36,8 +5:10
38 69034 Amalie Plassen-Brandvol Vinstra IL 20:36,9 +5:10
39 69004 Julie Five Skedsmo Skiklubb 20:41,6 +5:15
40 69021 Thea Steine-Eriksen Heming 20:47,7 +5:21
41 69002 Marte Kristine Hox Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 20:53,5 +5:27
42 69026 Emilie Egeberg Skedsmo Skiklubb 21:29,7 +6:03
43 69038 Sina Marie Dobloug Vang Skiløperforening 21:41,5 +6:15
44 69009 Martine Kleven Ottestad IL 21:53,4 +6:27


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +