Resultater UngdomsBirken Løp 2018 - Jenter 13 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 13 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 68009 Malin Hoelsveen Raufoss IL Friidrett 15:00,1 +0:00
2 68008 Hedda Pladsen  Gussiås Røa IL 15:04,5 +0:04
3 68021 Ingeborg Roll Mosland Rustad IL 15:05,2 +0:05
4 68005 Iris Tollan Brandhaug Lillehammer IF 15:06,4 +0:06
5 68047 Eline Amlie Raufoss 15:06,9 +0:07
6 68014 Emma Klevenberg Gjøvik Friidrettsklubb 15:13,0 +0:13
7 68026 Helene Ludahl Stangeland Røa IL 15:28,8 +0:29
8 68031 Dina Aas Vestre Aker 15:34,4 +0:34
9 68043 Ida Madeleine Fuglset Gjelleråsen IF Ski 15:44,8 +0:45
10 68046 Emma Höglund Øvrevoll Hosle IL 15:47,1 +0:47
11 68054 Mathea Perlestenbakken Barland   15:50,6 +0:50
12 68003 Henriette  Bakken Drøbak-Frogn Idrettslag 16:01,6 +1:01
13 68020 Elise Mobrenna Team Odal / Disenå IL 16:10,1 +1:10
14 68036 Mathea Edle Rundgren Olsen Ullensaker/ Kisa 16:20,6 +1:20
15 68004 Silje Christine Berg-Knutsen Nes Ski 16:29,6 +1:29
16 68028 Hanna Sørbye Røa Langrenn 16:34,1 +1:34
17 68057 Oda Charlotte Tretli Rustad IL 16:35,1 +1:35
18 68010 Ane Hustvedt Rustad IL langrenn 16:40,3 +1:40
19 68006 Dordi Forseth Sunndal friidrett 16:41,0 +1:41
20 68049 Helene Sæter Nes Ski 16:41,1 +1:41
21 68025 Åsne Oline Sletten Tormod Skilag 17:02,4 +2:02
22 68051 Ane Robøle Fegri Øystre Slidre il 17:04,1 +2:04
23 68017 Karoline Longva Rustad 17:07,0 +2:07
24 68037 Ingeborg Buskenes Ringstad Lillehammer Skiklub 17:14,2 +2:14
25 68001 Marte Lillebakken Abell Dfi ski 17:16,0 +2:16
26 68013 Lisa Kristine Jorde   17:38,7 +2:39
27 68048 Mari Ovidia Ranestad Hamar IL friidrett 17:44,5 +2:44
28 68019 Sophie Mannion Ullensaker/kisa friidrett 17:50,6 +2:50
29 68052 Malin Indergård Molde og omegn Idrettsforening 17:53,0 +2:53
30 68056 Amalie Kofoed-Steen Oppegård IL 17:53,2 +2:53
31 68024 Anna Hoel Rønningen   17:53,6 +2:53
32 68034 Emma  Bauknight   17:55,2 +2:55
33 68055 Ida  Holmstad Østre Toten Skilag 18:04,9 +3:05
34 68053 Petronella Haram Strindheim Ski 18:05,1 +3:05
35 68035 Sara Martini Asker Skiklubb 18:08,1 +3:08
36 68042 Synne Lund Flaa Lørenskog SK Skiskyting 18:10,3 +3:10
37 68011 Ingrid Johansen-Barli Rustad IL langrenn 18:16,9 +3:17
38 68038 Jenny Bryntesen  Watndal Heming og SK Rye 18:32,2 +3:32
39 68045 Vilde Tarud   18:43,5 +3:43
40 68002 Johanne Anker-Nilssen Nesodden 19:44,6 +4:44
41 68015 Natalie L Andreassen Hålandsdalen il 20:15,3 +5:15
42 68016 Hedda Vic. Larsen Frogner IL 20:34,9 +5:35
43 68061 Marie Finkenhavn   20:47,3 +5:47
44 68018 Anna Fredheim  Lystad trøsken il 21:32,6 +6:32
45 68040 Mari Karlsen Aaserød   22:35,1 +7:35
46 68050 Eirin Vinsnesbakk Heksem Flatås il 23:18,5 +8:18
47 68041 Ingrid Amundsen Halmsås & Omegn 23:37,2 +8:37
48 68033 Vilde Finset Nesodden IF 24:09,7 +9:10
49 68023 Line  Rostad Lundamo IL 26:05,9 +11:06
50 68039 Siren  Økdal   26:12,3 +11:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +