Resultater UngdomsBirken Løp 2018 - Jenter 14 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 14 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 65006 Julie Hammer Ull/Kisa IL 13:54,8 +0:00
2 65025 Anna Marie Nordengen Sirevåg Sportsklubben Vidar 13:55,6 +0:01
3 65027 Astrid Stigen Fredrikstad Skiklubb 14:40,7 +0:46
4 65034 Mille Marie Storlien Lillehammer Skiklub 14:48,0 +0:53
5 65044 Elise Fredheim Simonsen Sarpsborg IL 15:08,3 +1:14
6 65013 Aurora Wilkens Jernberg Kjelsås 15:19,6 +1:25
7 65041 Jessica Silber Raufoss friidrett 15:23,5 +1:29
8 65009 Helene Ekrheim Haugen Holmen IF 15:23,6 +1:29
9 65007 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 15:31,3 +1:36
10 65028 Lotte Storaker Holmen langrenn 15:37,5 +1:43
11 65040 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 15:51,2 +1:56
12 65002 Synne Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 15:56,9 +2:02
13 65038 Julie Mykleset Vang Skiløperforening 15:57,3 +2:03
14 65001 Emilie Agathe Besseberg Drøbak-Frogn IL 16:02,2 +2:07
15 65014 Lene Jøranli Nordre Land IL 16:16,9 +2:22
16 65048 Mina Sofie Kjærås Moland Andebu ski 16:17,3 +2:23
17 65035 Johanne Brovold Midtsundstad Vaaler IF - Team Midtsundstad 16:33,6 +2:39
18 65032 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 16:36,5 +2:42
19 65053 Nora Storås Sommer Gausdal Friidrettsklubb 16:40,3 +2:46
20 65003 Emma Dåsnes Vang Skiløperforening 16:41,5 +2:47
21 65043 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 16:43,3 +2:49
22 65029 Vilma Halstenstad Stovner Røa IL langrenn 16:45,3 +2:51
23 65052 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 16:47,8 +2:53
24 65033 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL Ski 16:52,2 +2:57
25 65059 Elen Woxholt Årvoll IL 16:52,7 +2:58
26 65011 Ingeborg Håkonsen Kjellmyra 16:58,6 +3:04
27 65024 Line Hyttan Selsing LØRENSKOG SKIKLUBB 17:03,6 +3:09
28 65054 Ada Myhren Bekkelund Søre Ål IL 17:08,4 +3:14
29 65037 Live Eide Longva Ottestad Ski 17:09,3 +3:14
30 65004 Amanda Ellefsen Haslum IL 17:19,0 +3:24
31 65015 Emilie Marie Moland Krogsrud HEMING IL 17:28,3 +3:33
32 65050 Maiken Storvik Gjelleråsen IF 17:33,5 +3:39
33 65045 Sofie Tunli Drøbak/Frogn IL 17:34,0 +3:39
34 65021 Tiril Kristine Skar Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 17:34,1 +3:39
35 65022 Mathea  Nordvik Brandbu IF 17:38,9 +3:44
36 65019 Johanne Haugen  Linderud Dombås il 17:41,1 +3:46
37 65073 Tiril Stavrum Lommedalens Ski 17:46,4 +3:52
38 65005 Astrid Hagen Fik Orion 17:52,5 +3:58
39 65051 Elise Strøm Øren   17:59,7 +4:05
40 65012 Marie Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 18:01,3 +4:07
41 65036 Ellinor Bårdseng Vang Skiløperforening 18:03,9 +4:09
42 65047 Nora Oline Jensen Lommedalens IL 18:08,7 +4:14
43 65058 Frida Hahne Dfi ski 18:11,3 +4:17
44 65049 Mathilde Nordeng Nordre Land IL 18:18,8 +4:24
45 65008 Live Hansteensen Lommedalen IL 18:23,5 +4:29
46 65023 Amelia Sabier   18:24,0 +4:29
47 65017 Thea Kvam Øyer - Tretten IF 18:37,5 +4:43
48 65042 Pernille Hamre Svartvadet   18:52,5 +4:58
49 65057 Sofie Steen   18:53,2 +4:58
50 65026 Tiril Steine-Eriksen Heming 19:39,0 +5:44
51 65074 Kristine Dårstad Ringsaker IF 19:47,6 +5:53
52 65031 Mathea Grimstad Sørhøy Rustad IL 19:49,1 +5:54
53 65055 Makilisay Hansen-Møllerud   19:56,0 +6:01
54 65018 Anne Toril Bjørk Kvarsnes Moss skiklubb 19:57,2 +6:02
55 65016 Åsa Dokk Kullberg Rustad 19:57,8 +6:03
56 65064 Maya Bakke Flagstad   21:02,8 +7:08
57 65065 Julie Holt Flagstad   21:30,1 +7:35
58 65062 Maria Wike   25:56,7 +12:02
59 65063 Emma Tøreki Lundsveen   26:02,0 +12:07


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +