Resultater UngdomsBirken Løp 2018 - Jenter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 15 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 63040 Emilie Flo Stavik Markane IL 14:32,3 +0:00
2 63008 Ingvild Brennhovd Sk Vidar 14:44,0 +0:12
3 63009 Tuva Anine Brusveen-Jensen Vidar 14:45,8 +0:13
4 63081 Julie Jeistad Lismarka Skilag 14:48,1 +0:16
5 63046 Maja Ellefsrud Nesodden IF 14:48,2 +0:16
6 63030 Johanne Norheim Ullkisa 15:00,7 +0:28
7 63028 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF Ski / Nittedal Friidrett 15:03,8 +0:31
8 63002 Janne Alseth Tyrving/Haslum 15:04,5 +0:32
9 63059 Emilie Lysaker Høgne Aurskog Høland friidrett 15:05,2 +0:33
10 63011 Mille Eide Nyhus Hamar IL - friidrett 15:28,0 +0:56
11 63004 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten 15:30,4 +0:58
12 63021 Oda Laforce Rustad ski 15:30,6 +0:58
13 63023 Eiril Lystad Linderud Geilo IL 15:32,4 +1:00
14 63029 Victoria Nitteberg   15:37,7 +1:05
15 63049 Marthe Skram Botterud Bærums skiklub 15:38,6 +1:06
16 63036 Synne Selberg Gjelleråsen Ski 15:42,0 +1:10
17 63032 Kine E. Rye-Holmboe Oppegård IL 15:42,3 +1:10
18 63016 Marianne Haug Bjerke IL 15:42,5 +1:10
19 63038 Martine Smedsrud Ullensaker Kisa IL Friidrett 15:46,2 +1:14
20 63005 Celine Beckstrøm Fossum IF 15:51,8 +1:19
21 63015 Regine Ellingsen Gotaas   15:57,1 +1:25
22 63006 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 15:58,1 +1:26
23 63001 Eva Liheim Alfstad IL Tyrving/Fossum IF 16:00,6 +1:28
24 63057 Maren Hjelmeset Kirkeeide Markane IL 16:02,3 +1:30
25 63039 Merete Sperstad Tyrving 16:03,2 +1:31
26 63043 Mia Jenny Nygaard Østreng Ullsensaker/Kisa IL Friidrett 16:03,7 +1:31
27 63051 Mia Halvorsen-Røgeberg Haslum IL 16:07,1 +1:35
28 63054 Live Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 16:09,2 +1:37
29 63007 Tuva Bratvold Fossen Vikersund Langrenn 16:26,2 +1:54
30 63013 Frida Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 16:26,3 +1:54
31 63033 Marie Meinert Rød Oppegård IL 16:32,5 +2:00
32 63018 Kristina Masovn Haave Lillehammer Skiklub 16:33,8 +2:01
33 63069 Ida Heggvold Oppdal IL ski og skiskyting 16:36,2 +2:04
34 63067 Cornelia Maria Usler Bækkelaget spkl 16:36,5 +2:04
35 63019 Maria Masovn Haave Lillehammer Skiklub 16:45,0 +2:13
36 63022 Dina Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 16:52,8 +2:21
37 63063 Selma Lima-Hogsnes Asker Skiklubb 16:55,8 +2:24
38 63037 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 17:00,0 +2:28
39 63014 Kari Forseth Sunndal friidrett 17:05,5 +2:33
40 63068 Eline Holter Henriksen Bækkelaget SK skigruppa 17:06,0 +2:34
41 63065 Karoline Murstad  Simonsen Fossum IF 17:16,3 +2:44
42 63078 Pia Lystad Jardar 17:17,1 +2:45
43 63026 Ida Mørch Myhre Nittedal friidrett 17:19,4 +2:47
44 63076 Ingrid Dragerengen Raufoss Il langrenn 17:46,4 +3:14
45 63053 Nora Berg Odden LØRENSKOG SKIKLUBB 17:48,8 +3:16
46 63048 Linnea Wolden Alme Hernes IL 17:53,3 +3:21
47 63045 Mathilde Skoglund Østvold Vang Skiløperforening 17:57,5 +3:25
48 63061 Ane Kjærnes Hamar Skiklubb 17:59,2 +3:27
49 63020 Synne Klokset Tomrefjord il ski 17:59,5 +3:27
50 63047 Sara Engeskaug MjøsSki 18:08,7 +3:36
51 63055 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sk 18:11,2 +3:39
52 63058 Kristina Langsethagen Strandbygda il 18:17,2 +3:45
53 63062 Kristine Kvamme Gjerstad IL 18:19,1 +3:47
54 63010 Amalie Christensen Eidsvoll Sykkelklubb 18:43,6 +4:11
55 63056 Nina Cornelia K Galgum Vang 18:48,5 +4:16
56 63031 Emma Risnes CK Elverum 19:00,8 +4:28
57 63024 Eir Lynghammar Hakadal IL Langrenn 19:04,2 +4:32
58 63035 Caroline Sanness Bækkelaget ski 19:07,9 +4:36
59 63072 Marina  Trøen Ålen IL 19:16,2 +4:44
60 63027 Tiril Myrmel-Johansen   19:20,2 +4:48
61 63071 Aurora Normann Andersen   19:30,8 +4:58
62 63044 Marthe Skoglund Østvold   19:56,6 +5:24
63 63052 Jenny Veidahl Martinsen Vang Skiløperforening 20:50,4 +6:18
64 63041 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum il/Team Sjusjøen 20:52,1 +6:20
65 63066 Andrine Gaden Solberg Brøttum IL / Team Sjusjøen 23:21,2 +8:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +