Resultater UngdomsBirken Løp 2019 - Gutter 12 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 12 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 67021 Sven Nevin   13:31,9 +0:00
2 67028 Emil August Longva Rustad 13:45,5 +0:14
3 67035 Sondre Strande Omland Kjelsås IL 13:50,8 +0:19
4 67008 Tinus Luc Koblar Lillehammer IF 14:35,4 +1:04
5 67026 Oskar Perlestenbakken Barland Rustad IL 14:35,7 +1:04
6 67020 August Husebø   14:49,6 +1:18
7 67024 Fredrik Wilhelmsen Garstad Kjelsås IL 15:01,6 +1:30
8 67054 Karsten Ellevold Oppstad IL Friidrett 15:32,5 +2:01
9 67009 Johannes Kornstad Vaaler IF 15:37,6 +2:06
10 67060 Morten Weber Eriksen Lommedalen Langrenn 16:02,2 +2:30
11 67050 Håkon Øksnes Kjelsås IL 16:04,2 +2:32
12 67030 Marius Granvold Gjøvik Friidrett 16:06,6 +2:35
13 67014 Heine Wiik Stigersand Feiring IL / NEIL ski 16:12,9 +2:41
14 67043 Emil Hovland Vind IL 16:15,4 +2:43
15 67018 Eskil Risvand Myrseth Lommedalen IL 16:24,3 +2:52
16 67053 Ole Jacob  Ellevold   16:33,0 +3:01
17 67059 Nataniel Haanshus Lillehammer Skiklub 16:35,3 +3:03
18 67017 Eskild Levorstad Spydeberg IL 16:47,4 +3:15
19 67022 Sebastian Vangen Rønning Biri IL 16:53,9 +3:22
20 67047 Borgar  Mæland Rustad IL 16:54,7 +3:23
21 67010 Sondre August Løvendal ISK - International Scool of Kenya 16:56,9 +3:25
22 67046 Johannes Giertsen Myhre Skedsmo Skiklubb 16:57,6 +3:26
23 67005 Emil Hansen Båtnes Skedsmo Skiklubb 16:58,3 +3:26
24 67034 Jørgen Ler Fet OL 16:59,5 +3:28
25 67040 Erlend Valla IL Skrim 17:00,2 +3:28
26 67044 Martin Sætre Asker Skiklubb 17:26,8 +3:55
27 67045 Noah N. Jacobsen Skedsmo Skiklubb 17:30,6 +3:59
28 67023 Peter Telle-Hansen BSK 17:30,7 +3:59
29 67011 Edwin Wøien Ménard Asker Skiklubb 17:36,1 +4:04
30 67052 Johannes Bakke Vind IL 17:43,8 +4:12
31 67029 Simen Antonsen MjøsSki 17:50,2 +4:18
32 67042 Sigmund Ølstad Fet skiklubb 17:53,6 +4:22
33 67006 Eirik Heierstad Re Sykkelklubb 17:58,7 +4:27
34 67007 Gjermund Heierstad Re Sykkelklubb 18:13,3 +4:41
35 67001 Sverre Bekken Furuset Ishockey 18:16,0 +4:44
36 67033 Nicolai Bergstrøm Håkerud Skedsmo Skiklubb 18:18,4 +4:46
37 67027 Lukas Aleksander Kvalsvik Fredrikstad Skiklubb 18:25,8 +4:54
38 67037 Erland Spigseth   18:34,2 +5:02
39 67031 Mathias Hauger   19:02,7 +5:31
40 67049 Gaute Skjønhaug Fet O-lag 19:09,3 +5:37
41 67038 Ludvig Steen Asker Skiklubb 19:09,4 +5:37
42 67051 Skjalg Nårud Byåsen IL 19:10,0 +5:38
43 67058 Peter Haga Flesvig Gjøvik Friidrett 19:19,9 +5:48
44 67036 Erik Thune Rolfsen Røa IL 19:31,8 +6:00
45 67048 Herman Sveinall   19:58,5 +6:27
46 67066 Ulrik Lundberg Giertsen   20:21,9 +6:50
47 67039 Henrik Tømterud Harestua IL 20:28,5 +6:57
48 67041 Mik Van der Ham   20:31,7 +7:00
49 67016 Magnus Johan Hide Vedde   20:37,7 +7:06
50 67015 Victor Aamot Vangstein   20:40,1 +7:08
51 67019 Petter B.  Myrsveen Totenåsen Løp 21:31,0 +7:59
52 67025 Christian Berger Ausland Gjerstad IL 22:02,0 +8:30
53 67002 Isak Mælum da Luz   22:26,7 +8:55
54 67013 Mathias Sletten STEIL 23:43,3 +10:11


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +