Resultater UngdomsBirken Løp 2019 - Gutter 13 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 13 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 66053 Alvar Myhlback IL Trysilgutten 13:18,2 +0:00
2 66009 Knut Eirik, Aspheim Kåsa   13:34,5 +0:16
3 66004 Henrik Christopher Besseberg Drøbak-Frogn IL 13:36,7 +0:19
4 66029 Markus Håheim Voss IL 14:02,5 +0:44
5 66079 Aksel  Laforce   14:26,6 +1:08
6 66039 Ola Dåsnes Vang skilløperforening 14:30,3 +1:12
7 66033 Fredrik Nilssen Gjelleråsen IF Ski 14:31,5 +1:13
8 66062 Torjus Brusveen-Jensen Sk Vidar 14:33,7 +1:15
9 66032 Jonas Lidahl Lillejordet Hamar IL friidrett 14:37,7 +1:20
10 66015 Magnus Smedsrud Ullensaker/Kisa IL 14:51,7 +1:34
11 66059 Sondre Elias Skjolden Nes Ski 14:57,9 +1:40
12 66028 Emil Olav Husebye Aamodt   14:58,4 +1:40
13 66050 Kristian Kirkeng IL ROS - ski 15:00,5 +1:42
14 66052 Sivert Listøl Moskaug Asker Skiklubb 15:02,0 +1:44
15 66020 William Tømterud Harestua IL 15:03,4 +1:45
16 66055 Anders Daviknes-Andreassen Nittedal IL 15:06,6 +1:48
17 66019 Michael Torp   15:21,6 +2:03
18 66056 Wilhelm Aleksander  Elvebakk-Saidi LØRENSKOG SKIKLUBB 15:29,0 +2:11
19 66051 Didrik Langengen Haugsbygd Ski 15:30,1 +2:12
20 66002 Tor Even Askautrud Nesodden 15:36,3 +2:18
21 66025 Iver Nytrøen Seljeset Lyn Ski 15:37,4 +2:19
22 66030 Henrik Jakobsen Edisvold værks skiklub 15:48,9 +2:31
23 66060 Mons Sætre-Lorentzen Fet skiklubb 15:53,4 +2:35
24 66037 Jonas Teksum Ull/Kisa Friidrett 15:57,9 +2:40
25 66080 Nikolai Nilsen Rustad IL 15:59,0 +2:41
26 66082 Simen Skeide Rustad IL 16:00,4 +2:42
27 66003 Aksel Molde Bartnes Fik Orion 16:01,0 +2:43
28 66067 Sondre Signebøen Tistedalen Fl 16:03,7 +2:45
29 66068 Bastian K Galgum   16:10,8 +2:53
30 66008 Filip Krogh Kvernen Drøbak-Frogn 16:11,0 +2:53
31 66069 Aksel Stanger LØRENSKOG SKIKLUBB 16:11,6 +2:53
32 66001 Thorstein Andreassen Skedsmo Skiklubb 16:12,2 +2:54
33 66042 Mats Mørch Myhre Nittedal IL 16:16,1 +2:58
34 66006 Martin Andre Enebakk Bjerke IL Ski 16:32,1 +3:14
35 66075 Edvald Smogeli Opsann Lillehammer IF 16:41,5 +3:23
36 66071 Eirik Rød LCK 16:41,8 +3:24
37 66007 Filip Jensen Kjelsås 16:44,1 +3:26
38 66041 Simon  Misund-Aasmyr Midsund IL 16:44,7 +3:26
39 66047 Martin Aleksander Knutsen   16:46,7 +3:29
40 66065 Magnus Evjen Winum Hakadal IL 16:51,2 +3:33
41 66045 Mathias Aaserud Brandbu IF 17:03,8 +3:46
42 66054 Mathias Cae Ottosen   17:05,6 +3:47
43 66036 Jasper Seetzen Torvikbukt IL 17:10,0 +3:52
44 66064 Sigurd Mikkelsen Åslia skilag 17:17,9 +4:00
45 66048 Magnus Stangenes Nesodden IF 17:20,9 +4:03
46 66063 Jonas Horten Moelven IL 17:42,1 +4:24
47 66034 Ola Fredriksen Orset Torvikbukt IL 17:45,7 +4:28
48 66070 Sverre Haugli Furnes Skiløperforening 18:10,9 +4:53
49 66038 Askil Seim Thorstensen Østre Toten Skilag 18:19,7 +5:02
50 66005 Elias Ekroll Bjerke Gjerdrum ski 18:21,2 +5:03
51 66024 Magnus  Blåfjell Skedsmo Skiklubb 18:24,5 +5:06
52 66040 Simen Johannessen Moelven IL/Team Sjusjøen 18:27,2 +5:09
53 66013 Sander Nybakken  Skau   18:33,7 +5:16
54 66023 Edvard Aanestad Røa IL 18:42,3 +5:24
55 66074 Åsmund Nordby Lillehammer Skiklub 18:43,2 +5:25
56 66061 Kristian Limbodal Ørbæk Nordre Eidsvoll IL 18:48,6 +5:30
57 66072 Sebastian Nerli-Østby   18:49,4 +5:31
58 66016 Martinius Stenberg Strandbygda il 18:55,6 +5:37
59 66031 Skjalg Kongssund Moelven IL Friidrett 18:57,8 +5:40
60 66058 Karol Sabier   19:01,5 +5:43
61 66018 Henrik Tomtsveen Bjerke IL 19:03,5 +5:45
62 66057 Nicolai Engen   19:24,8 +6:07
63 66022 Kyler Zanuck Evreward.com 20:09,9 +6:52
64 66035 Markus Jensen Rønneberg Lommedalens IL 20:34,2 +7:16
65 66049 Caspar Hemstad Strandbygda 20:41,7 +7:24
66 66044 Eirik Sjøl Værnes Asker Skiklubb 20:55,0 +7:37
67 66017 Kristian  Strøm   21:51,4 +8:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +