Resultater UngdomsBirken Løp 2019 - Gutter 14 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 14 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 64005 Sivert Ekroll Berger IL 12:55,1 +0:00
2 64019 Mads  Koritov Skedsmo Skiklubb 13:04,2 +0:09
3 64014 Mathias Hoelsveen Raufoss IL Friidrett 13:17,2 +0:22
4 64037 Jørgen Olav Sveinall Skedsmo Skiklubb 13:29,0 +0:34
5 64059 Martin Spigseth   13:30,8 +0:36
6 64007 Per Morten  Finstad Tistedalen Fl 13:33,5 +0:38
7 64027 Mats Rein-Heggebakken Nittedal IL 13:49,0 +0:54
8 64025 Oliver Finstad Nytrøen Ull/Kisa 13:50,0 +0:55
9 64055 Filip Skari Nittedal IL 13:56,9 +1:02
10 64028 Markus Rindli Drøbak-Frogn 14:11,5 +1:16
11 64063 Lars Heggen   14:15,3 +1:20
12 64108 Vetle Njarga Øien Fåberg fotball 14:17,9 +1:23
13 64026 Mathias Rauset Sandane Turn og IL 14:25,6 +1:31
14 64024 Sondre Norheim Ullkisa 14:28,4 +1:33
15 64006 John Kristian Finstad   14:31,3 +1:36
16 64002 Simen Vestmo Almåsbak Granli IL 14:41,4 +1:46
17 64058 Oliver Melsom-Johansen   14:48,4 +1:53
18 64043 Max Ratus Semb Oseberg Skilag 14:52,8 +1:58
19 64013 Andreas Hermansen Hamar fridrett - Vang Skiløperforening 15:00,1 +2:05
20 64041 Marius Aune LØRENSKOG SKIKLUBB 15:03,4 +2:08
21 64044 Bastian Solbakken Folldal IF 15:03,9 +2:09
22 64029 Sigurd Røberg Trysilgutten 15:12,5 +2:17
23 64047 Aleksander Ellingsen Gotaas SK Vidar og Njård 15:17,6 +2:22
24 64076 Erik Brun Eidsvold Værks Skiklub 15:18,9 +2:24
25 64018 Petter Kolloen Ringsaker IF 15:22,4 +2:27
26 64008 Jonathan Hemb Fjeldstad Hamar Skiklubb 15:23,4 +2:28
27 64056 Niklas  Almås Byåsen 15:36,2 +2:41
28 64048 Noah Stjern Hauan Skedsmo Skiklubb 15:42,8 +2:48
29 64017 William Johannessen IF Eiker Kvikk 15:44,0 +2:49
30 64068 Filip Røttingen Røa IL 15:46,9 +2:52
31 64011 Markus Aspevik Hannestad Skedsmo Skiklubb 16:04,9 +3:10
32 64004 Thai Drager Årvoll IL 16:12,1 +3:17
33 64064 Estin Holen Øti 16:12,5 +3:17
34 64033 Eivind Serck-Hanssen TIF Viking 16:16,0 +3:21
35 64036 Mathias Skåret Hamar Skiklubb 16:25,6 +3:30
36 64067 Erling Amlie Raufoss friidrett 16:39,7 +3:45
37 64003 Jacob Bjorå Frogner IL 16:53,9 +3:59
38 64077 Aleksander Eriksen  Westerlund Skedsmo Skiklubb 16:55,4 +4:00
39 64060 Henrik Stensby Fik Orion 16:58,2 +4:03
40 64031 Heine Steinar Sandvold Øyer-Tretten Ski 17:07,8 +4:13
41 64040 Aron Wike   17:10,8 +4:16
42 64052 Jacob Gulbrandsen Moen ski 17:11,5 +4:16
43 64046 Simen Monsrud Wien Harestua IL 17:29,9 +4:35
44 64061 Erik Wallin Snertingdal if 17:31,3 +4:36
45 64034 Neil Engedal Sharma   17:50,4 +4:55
46 64032 Audun Seim Hamar Skiklubb 17:56,2 +5:01
47 64071 Trym Sveadalen Åsmarka IL 17:57,0 +5:02
48 64069 August Marendor Hauger Åsen IL 18:07,3 +5:12
49 64072 Mathias Lade Bingsfoss SK 18:14,4 +5:19
50 64065 Jacob Felix  Høistad Fossum IF 18:28,4 +5:33
51 64050 Torbjørn Berger Ausland Gjerstad IL 18:44,4 +5:49
52 64015 Edvard Viddal Holm Ottestad IL 19:16,2 +6:21
53 64054 Jacob Reidar Misund-Aasmyr Midsund IL 19:24,7 +6:30
54 64070 Benjamin Lysø-Johansen Nidelv IL 19:33,3 +6:38
55 64062 Kristoffer Bjørnstøl Berg Rustad Langrenn 19:51,0 +6:56
56 64066 Endre Kvalheim Otterdal   19:51,2 +6:56
57 64073 Bjørn Anders Krogstad Moss skiklubb 20:21,4 +7:26
58 64075 Mats Vedal Hagen Raufoss Bokseklubb 20:27,1 +7:32
59 64042 Henrik  Berger   20:37,7 +7:43
60 64051 Erling Dahl Lillehammer skiklubb 21:45,8 +8:51
61 64049 Jonas Wilsberg Kjelsås IL 21:46,0 +8:51
62 64020 Jonatan H Korshavn   22:13,5 +9:18
63 64074 Henrik  Opheim Olsen   23:03,9 +10:09


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +