Resultater UngdomsBirken Løp 2019 - Gutter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Gutter 15 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 61045 Østen Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 13:08,6 +0:00
2 61014 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset Ski /Grenland Ski 13:15,0 +0:06
3 61022 Casper Rønning   13:17,3 +0:09
4 61039 Eskil Engdal   13:23,6 +0:15
5 61028 Petter Brennhovd Sk Vidar 13:28,4 +0:20
6 61018 Sigurd Nordaas Strandbygda il 13:33,0 +0:24
7 61010 August Hovde Gjøvik skiklubb 13:34,7 +0:26
8 61030 Even Fougner gjøvik friiderttsklubb 13:36,1 +0:27
9 61038 Linus Engdahl Torvikbukt IL 13:37,1 +0:29
10 61073 Sten Magnus Trovåg Wedum Sk Vidar 13:44,0 +0:35
11 61047 Filip James Cook Koll 13:54,8 +0:46
12 61058 Nikolai Rusaanes Lismarka Skilag 13:55,8 +0:47
13 61005 Anders Fauske-Sjøstedt Lyn Ski 14:00,9 +0:52
14 61001 Petter Vestmo Almåsbak Granli IL 14:21,6 +1:13
15 61016 Sebastian Løvendal ISK - International School of Kenya 14:26,5 +1:18
16 61006 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14:28,9 +1:20
17 61110 Oscar Smogeli Opsann Lillehammer IF 14:33,5 +1:25
18 61032 Ove Egil Hjellødegård   14:34,0 +1:25
19 61074 Simen Cook Halvorsen   14:34,5 +1:26
20 61042 Sebastian Bjørnseth Granli IL 14:44,5 +1:36
21 61024 Alexander Thorud If birkebeineren ski 14:52,5 +1:44
22 61061 Fredrick Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 14:54,5 +1:46
23 61020 Edvard Fossum Olstad Øyer Tretten 15:04,2 +1:56
24 61041 Kristian Øye Aasum Granli IL 15:07,3 +1:59
25 61031 Erlend Gundersen Eidsvold Værks Skiklub 15:14,0 +2:05
26 61043 Kristian Engebakken   15:14,1 +2:06
27 61013 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås IL 15:14,9 +2:06
28 61056 Ingemar Lauridsen Lillehammer Skiklub 15:33,3 +2:25
29 61046 Kristian Stenersen   15:36,7 +2:28
30 61002 Fredrik Breyer Driv 15:37,1 +2:28
31 61055 Eiliv Smidesang Vingrom IL 15:41,3 +2:33
32 61029 Vegard  Krogh Ottestad IL 15:47,1 +2:38
33 61033 Ole Kristian Presthagen GIL 16:05,6 +2:57
34 61049 Jakob Træthaug Søre Ål IL 16:08,5 +3:00
35 61051 Ivar Ljøkjel Roterud IL 16:09,0 +3:00
36 61054 Knut Rusten Brøttum IL 16:12,3 +3:04
37 61075 Håkon Laurits Haga Flesvig Gjøvik Friidrett 16:21,1 +3:12
38 61044 Noah Lie Vernstad   16:21,3 +3:13
39 61104 Petter Harkinn   16:27,8 +3:19
40 61050 Sverre Murud Bratfos Ullensaker skiklubb 16:28,2 +3:20
41 61009 Jo Randar Holmøy Hadeland CK 16:51,6 +3:43
42 61015 Johannes Lindberget   17:11,0 +4:02
43 61059 Jens Harald Dobloug Vang Skiløperforening 17:11,1 +4:02
44 61017 Jonathan Nordraak Drøbak-Frogn IL 17:13,6 +4:05
45 61023 Christoffer Strømme If birkebeineren ski 17:28,1 +4:19
46 61052 Syver Ljøkjel Svorkmo/NOI 17:31,9 +4:23
47 61025 Luke Zanuck Evreward.com 17:38,7 +4:30
48 61057 Hannes Hov Lommedalens IL 18:20,8 +5:12
49 61048 Sebastian Schølseth   18:51,2 +5:43
50 61072 Ole Edvard Snuggerud   18:52,7 +5:44
51 61012 Simen Rønning Johansen DFI Måren OK 20:35,7 +7:27
52 61027 Kasper Aasebø SK Rye 22:01,6 +8:53
53 61037 Simen Bårdseth   23:46,3 +10:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +