Resultater UngdomsBirken Løp 2019 - Jenter 13 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 13 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 68027 Tuva Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 14:44,4 +0:00
2 68050 Elise Weber Eriksen Lommedalen Langrenn 14:56,3 +0:12
3 68031 Ingfrid Klokset Tomrefjord il ski 15:31,8 +0:47
4 68034 Thea Backer-Grøndahl Lyn Ski 15:39,1 +0:55
5 68020 Kamilla Aasebø SK Rye 15:45,5 +1:01
6 68026 Constance Maria Usler Rustad IL 16:15,6 +1:31
7 68043 Andrea Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 16:39,6 +1:55
8 68015 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF 16:42,0 +1:58
9 68006 Sofie Jenum Hotvedt   16:45,7 +2:01
10 68047 Nora Melbø Sunde Lillehammer Skiklub 17:07,0 +2:23
11 68070 Hedda Stenumgard   17:11,0 +2:27
12 68042 Erle Havig-Gjelseth Røa IL 17:17,4 +2:33
13 68045 Andrea Pedersen Narmo Moss skiklubb 17:21,9 +2:38
14 68002 Ea Eidslott Lyn Ski 17:27,0 +2:43
15 68048 Linnea Sophie  Hoem Tomrefjord IL 17:28,0 +2:44
16 68039 Mina  Stikbakke IL Kolbukameratene 17:40,5 +2:56
17 68005 Kristine Hagen Fik Orion 17:44,9 +3:00
18 68011 Juliane Nordraak Drøbak-Frogn IL 17:58,8 +3:14
19 68036 Agathe Digre Røa IL 17:59,1 +3:15
20 68022 Sophia Gjøen Torvikbukt IL 17:59,9 +3:16
21 68024 Sara Agnethe  Granvang Tronrud Nordre Land ski/skiskyting 18:01,9 +3:18
22 68040 Oda Tjelle Jacobsen Røa Langrenn 18:02,8 +3:18
23 68001 Linnea Nordal Berg Kjelsås IL 18:06,0 +3:22
24 68037 Martine Kleven Ottestad IL 18:09,9 +3:25
25 68023 Juni Hagelid Norheim Byåsen IL 18:21,4 +3:37
26 68025 Inger Grini Moelven IL 18:30,4 +3:46
27 68029 Emilie Egeberg Skedsmo Skiklubb 18:42,9 +3:58
28 68049 Cornelia Margrethe Solheim Njård 18:44,0 +4:00
29 68013 Astrid Sandbu Røe Lalm idrettslag 18:44,8 +4:00
30 68030 Elena Ennals Drøbak Frogn IL 18:46,7 +4:02
31 68032 Christine Cloetta Øverland Røa 18:48,5 +4:04
32 68017 Silja  Wigum-Karlsen Ranheim 18:49,2 +4:05
33 68021 Marte Kristine Hox Brynildsen Fredrikstad Skiklubb 19:02,3 +4:18
34 68028 Isabell Sæther I.L kolbukameratene 19:14,0 +4:30
35 68044 Hanna Ulrikke Gotzel Lunde Ringebu- Fåvanfg Skiklubb 19:17,0 +4:33
36 68012 Pernille Nor-Woll LØRENSKOG SKIKLUBB 19:31,5 +4:47
37 68016 Matilde Tørudbakken Slettan Hamar IL friidrett 19:45,7 +5:01
38 68019 Mina Johansen Aarsby   20:29,9 +5:46
39 68018 Lone Johansen Aarsby   20:31,1 +5:47
40 68003 Julie Five Skedsmo Skiklubb 20:44,2 +6:00
41 68035 Johanne Gylthe Berget Hamar IL friidrett 21:04,3 +6:20
42 68041 Sina Marie Dobloug Vang Skiløperforening 21:04,3 +6:20
43 68046 Amalie Plassen-Brandvol Vinstra IL 21:30,8 +6:46
44 68008 Mina Mobråthen Gjerdrum IL 22:10,6 +7:26
45 68061 Marie Linnea Ruud Gulbrandsen Nes Ski 22:46,8 +8:02
46 68009 Anna Mohn Skjerven Nes sportsklubb 25:44,7 +11:00


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +