---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater UngdomsBirken Løp 2019 - Jenter 15 år



UngdomsBirken Løp - 4 km
Lillehammer, Oppland - 15. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Jenter 15 år - Uoffisielle resultater

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 63065 Julie Hammer Ullensaker/Kisa IL 13:56,8 +0:00
2 63013 Anna Marie Nordengen Sirevåg Sk Vidar 14:13,3 +0:17
3 63062 Mille Marie Storlien Lillehammer skiklubb 14:26,0 +0:29
4 63044 Aurora Wilkens Jernberg Kjelsås IL 15:03,6 +1:07
5 63074 Jessica Silber Raufoss friidrett 15:09,5 +1:13
6 63010 Lene Jøranli Nordre Land IL 15:10,1 +1:13
7 63045 Selma Nevin   15:10,2 +1:13
8 63069 Andrea Sæther  Verdenius Tolga IL 15:14,6 +1:18
9 63064 Elise Fredheim Simonsen Sarpsborg IL 15:31,4 +1:35
10 63081 Siri Nesheim   15:31,5 +1:35
11 63003 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL Ski 15:51,5 +1:55
12 63067 Andrine Slettum Ruud Gausdal Friidrettsklubb 15:59,9 +2:03
13 63017 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 16:01,4 +2:05
14 63054 Johanne  Jarbeaux Gjelleråsen IF 16:01,6 +2:05
15 63066 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 16:11,3 +2:14
16 63047 Ingeborg Skrindo   16:13,8 +2:17
17 63063 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 16:18,0 +2:21
18 63014 Vilma Halstenstad Stovner Røa IL langrenn 16:23,8 +2:27
19 63002 Amanda Ellefsen Halsum IL 16:24,0 +2:27
20 63049 Emma Dåsnes Vang skiløperforening 16:27,5 +2:31
21 63001 Synne Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 16:46,8 +2:50
22 63070 Johanne Haugen  Linderud   16:53,5 +2:57
23 63012 Ida Lockert Skjold Bjerke IL 17:00,4 +3:04
24 63061 Mathilde Nordeng Nordre Land IL 17:04,0 +3:07
25 63046 Line Hyttan Selsing Lørenskog 17:04,4 +3:08
26 63056 Live Eide Longva Ottestad IL Ski 17:04,7 +3:08
27 63008 Ida Hult Ottestad IL 17:05,0 +3:08
28 63043 Nora Oline Jensen Lommedalens IL 17:06,7 +3:10
29 63050 Ada Myhren Bekkelund Søre Ål IL 17:27,4 +3:31
30 63011 Thea Kvam Øyer - Tretten IF 17:36,9 +3:40
31 63051 Johanne Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 17:42,6 +3:46
32 63015 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 18:08,0 +4:11
33 63060 Selma B Ulsrud Gjøvik Friidrett 18:27,6 +4:31
34 63048 Tiril Kristine Skar Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 18:45,9 +4:49
35 63004 Andrine Jakobsen Engen Nordbygda Fotball 19:05,9 +5:09
36 63057 Amelia Sabier   19:38,8 +5:42
37 63080 Anne Toril Bjørk Kvarsnes   19:43,2 +5:46
38 63059 Sofie Steen Asker Skiklubb 19:55,5 +5:59
39 63071 Erica Sveen Dahl   21:31,7 +7:35
40 63068 Mia Henriksveen Biri håndball 22:11,9 +8:15
41 63009 Lise Jakobsen   22:12,2 +8:15
42 63005 Ylva Gaaserud Rogne Biri IL 25:12,1 +11:15
43 63052 Emilie Ekmann   25:12,8 +11:16
44 63058 Tiril Stavrum   29:34,6 +15:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +