Resultater UngdomsBirken sykkel 2014 - Gutter 14 år


Annonse

Resultater UngdomsBirken sykkel
Lillehammer, Oppland - 31. august 2014

16 km, terreng

Resultatliste Klasse Gutter 14 år - Uoffisielle resultater

Plass Navn Startnr. Pulje Tid
1 Anmarkrud, Jørgen 32035 1018 00:32:07
2 Slinger, Gabriel 32026 1018 00:32:22
3 Lien, Petter 32038 1018 00:32:58
4 Weydahl, Tormod 32017 1018 00:32:59
5 Hegdal, Ulrik 32022 1018 00:33:01
6 Drøyvold, Magnus 32132 1008 00:33:49
7 Lier, Erik Andre 32082 1008 00:33:54
8 Johnsrud, Fredrik 32001 1018 00:34:06
9 Granstrøm, Erland 32005 1018 00:34:12
10 Evensen, Ansgar 32018 1018 00:34:24
11 Fløtten, Adrian 32135 1008 00:34:26
12 Fossheim, Tobias 32007 1018 00:34:30
13 Kristiansen, Fridtjof 32078 1008 00:34:38
14 Kvarstad, Kristoffer 32015 1018 00:34:44
15 Holter, Ådne 32021 1018 00:34:45
16 Øversjøen, Vemund 32010 1018 00:35:07
17 Melbye-Berg, Noah 32156 1008 00:35:07
18 Borge-Moe, Sigurd 32047 1008 00:35:09
19 Vedal, Steffen 32013 1018 00:35:09
20 Wilhelmsen, Tobias 32004 1018 00:35:11
21 Eidsmo, Vetle Taksrud 32029 1018 00:35:11
22 Karsrud, Kristoffer Alm 32019 1018 00:35:12
23 Bådstangen, Fredrik 32054 1008 00:35:17
24 Strøno, Alexander Th. 32115 1008 00:35:23
25 Wiik Pedersen, Halvor 32140 1008 00:35:32
26 Sørensen, Kevin Jessen 32120 1008 00:35:33
27 Haugnes, Mathias Bjerregård 32030 1018 00:35:39
28 Jørstad Larssen, Haakon 32024 1018 00:35:47
29 Kirkeng, Andreas 32003 1018 00:35:49
30 Sveen, Håvard 32037 1018 00:35:54
31 Bukve, Konrad Buene 32012 1018 00:36:16
32 Skjevdal, Mathias 32105 1008 00:36:17
33 Trontveit, Jonas S. 32123 1008 00:36:19
34 Wisløff, Per Clemet 32016 1018 00:36:21
35 Johnsen, Robin 32006 1018 00:36:30
36 Solberg, Jørgen 32110 1008 00:36:33
37 Rustad, Sigurd 32011 1018 00:36:46
38 Fossum, Anders 32136 1008 00:36:56
39 Harnæs, Hugo 32071 1008 00:36:57
40 Sollien, Even Ingolf 32130 1008 00:36:58
41 Ugland, Tobias 32002 1018 00:37:01
42 Lunde, Martin Nordvold 32014 1018 00:37:01
43 Skurdal, Sigurd 32108 1008 00:37:14
44 Strand, Peder 32023 1018 00:37:30
45 Moland, Mons Kjærås 32086 1008 00:38:10
46 Littorin Sandbu, Albin 32031 1018 00:38:15
47 Kringlebotn, Marcus 32077 1008 00:38:17
48 Sandaker, Kristoffer 32025 1018 00:38:19
49 Clem, Ivar Harald 32055 1008 00:38:21
50 Øksby, Sindre 32153 1008 00:38:25
51 Brekke, Sivert 32049 1008 00:38:28
52 Fosheim, Ivar 32154 1008 00:38:40
53 Syversen, Simen 32117 1008 00:38:46
54 Johnsen, Vegard 32075 1008 00:38:48
55 Sønes, Harald 32118 1008 00:38:51
56 Nilsen, Jeppe 32137 1008 00:38:52
57 Bø, Halvard 32053 1008 00:38:52
58 Steen, Jørgen 32033 1018 00:38:53
59 Høgnes, Ivar 32073 1008 00:39:30
60 Ruth, Christoffer 32129 1008 00:39:31
61 Aas, Henrik Fredriksen 32141 1008 00:39:31
62 Brynsrud, Magnus 32050 1008 00:39:36
63 Rustad, Christian 32099 1008 00:39:47
64 Wiken, Johannes 32142 1008 00:39:56
65 Bergsjø, Christian 32045 1008 00:40:04
66 Halvorsen, Christoffer 32069 1008 00:40:11
67 Sveen, Sander Gjerde 32134 1008 00:40:11
68 Svestad, Martin Bøe 32116 1008 00:40:12
69 Opsahl Eriksen, Christian 32094 1008 00:40:13
70 Skjold Engedahl, Simen Aleksander 32000 1018 00:40:38
71 Møller, Fredrik 32009 1018 00:40:56
72 Augestad, Martin 32042 1008 00:41:03
73 Hagen, Trym 32068 1008 00:41:14
74 Trøen, Kim Sletli 32139 1008 00:41:15
75 Ellingsbø, Petter 32061 1008 00:41:19
76 Danielsen, Ulrik Rykhus 32056 1008 00:41:20
77 Røsås, Sander 32101 1008 00:41:21
78 Halvorsen, Leander 32070 1008 00:42:07
79 Oppegaard, Stian 32093 1008 00:42:09
80 Solberg, Sondre Gaden 32111 1008 00:42:09
81 Sønes, Herman 32119 1008 00:42:32
82 Andresen, Johannes 32041 1008 00:42:35
83 Paulsen, Einar Roll 32138 1008 00:43:26
84 Frøisland, Eskil 32065 1008 00:44:02
85 Busengdal, Martin 32052 1008 00:45:05
86 Vang Dahl, Martin 32125 1008 00:46:23
87 Hole, Alf Kristian Rickertsen 32072 1008 00:47:17
88 Løkken, Vinjar 32020 1018 00:47:28
89 Bredalen, Knut Ola 32048 1008 00:47:55
90 Storebakken, Johan 32114 1008 00:47:58
91 Staib, Christian Fredrik 32113 1008 00:48:44
92 Eig, Ole Martin 32060 1008 00:49:57
93 Larsen, Eivind Lundberg 32147 1008 00:50:26
94 Inderberg Skog, Mathias 32074 1008 00:50:55
95 Rimstad, Torjus Leite 32097 1008 00:51:15
96 Tærud Aamodt, August 32124 1008 00:51:38
97 Solem Michelsen, Even 32008 1018 00:52:01
98 Doseth, Hans Michal 32058 1008 00:52:07
99 Myhr, Trygve 32089 1008 00:54:24
100 Spenning, Oliver 32112 1008 00:54:37
101 Mørch, Oddvar Andre 32090 1008 00:56:08
102 Engel, Herman Sætre 32062 1008 01:01:04
103 Drivenes, Philip 32059 1008 01:01:05
104 Kørra, Jonathan 32079 1008 01:01:26
105 Rønningen, Sivert 32100 1008 01:02:42
106 Berge, Mathias Farestveit 32044 1008 01:02:47
107 Sangnæs, Fredrik 32102 1008 01:02:48
108 Ringlund, Ole Anton 32098 1008 01:02:57
109 Motzfeldt, Ulrik 32087 1008 01:03:23
110 Nesje-Haugli, Trym 32091 1008 01:03:27
111 Skramstad, Håkon 32107 1008 01:04:00
112 Brækken, Ole Andreas 32027 1018 01:04:27
113 Karterud, Herman 32143 1008 01:04:35
114 Slåttum, Marcus 32109 1008 01:06:43
115 Bang, Axel Villanger 32043 1008 01:06:48
116 Lange, Mathias 32080 1008 01:09:04
117 Prøven, Daniel 32096 1008 01:09:04
118 Hoel, Haakon Emmar 32133 1008 01:37:43
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse