Resultater UngdomsBirken Sykkel 2016 - Gutter 12 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 16 km (12-14 år) og 17 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 28. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 12 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 38004 Sigurd Nordaas CK Elverum 35:50,2
2 38013 Østen Brovold Midtsundstad CK Elverum 35:50,3
3 38008 Martin E. Farstadvoll If Frøy / Rustad IL 35:50,6
4 38014 Mathias Holmann Lommedalen IL 35:51,3
5 38138 Oliver  Aukland Tønsberg Cykkelklubb 35:52,1
6 38011 Kasper Aasebø SK Rye 35:52,5
7 38124 Elias Høines   35:53,8
8 38052 Halvor Dolven Asker Ck 35:55,3
9 38012 Axel Filseth Lommedalen IL 35:55,4
10 38016 Andreas Hemminghytt Boc 36:15,0
11 38096 Halvor Sørbø Gjerstad IL 37:07,2
12 38141 Erik Røstad LAND CK 37:07,5
13 38074 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer Cycleklubb 37:08,6
14 38009 Anders Lohne Aarstad Odal SK 37:18,9
15 38098 Tobias Dyrli Thoresen   37:27,5
16 38102 Oskar Opstad Vike Andebu IL SKI 37:37,6
17 38053 Nikolai Einvik Jensen Runar Ski 38:00,4
18 38099 Håkon Torseth   38:29,8
19 38054 Jakob Engedahl Svelvik SK 38:30,4
20 38068 Elias Høyberg Ålesund og Omegn CK 38:36,2
21 38002 Ånund Eggen-Vaa IF Frøy 38:58,9
22 38067 Sven Kristoffer Huseby SK Rye 39:05,5
23 38117 Edvard Sandvold Ottestad Il Sykkel 39:07,1
24 38003 Jørgen Kvarstad Ottestad Sykkel 39:09,6
25 38047 Sivert Borgen Østre Toten Skilag 39:19,5
26 38082 Jørgen Bjørndal Ottestad Lyn Ski 39:30,0
27 38006 Oliver Aasgaard Follo SK 39:36,6
28 38109 Theodor Brækken Ingierkollen Rustad Slalomklubb 39:37,0
29 38005 Eirik Korsvollien Glåmdal Sykleklubb 39:48,7
30 38073 Narve  Kverndal Veslegard Andebarkji TSK 39:51,8
31 38097 Sander Tenden Strandbygda 39:56,7
32 38015 Iver Brekke Bruksås Graabein IF 39:58,7
33 38087 Tobias Skretting Solør CK 40:04,8
34 38089 Mikkel Sletvold   40:16,3
35 38090 Ludvig Solheim Hattestad Lillehammer Cykle Klubb 40:35,9
36 38092 Philip Storbråten Rauma Sykkelklubb 40:40,1
37 38086 Sander Seiersnes SK Rye Sykkel 40:46,1
38 38055 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 40:49,1
39 38079 Jonathan Nordraak Drøbak-Frogn IL 40:49,9
40 38064 Anders Skeie Haugene Drøbak Frogn Idrettslag 40:59,5
41 38001 Tobias Nakken Molde CK 41:31,8
42 38010 Jakob Buhs IF Frøy / Bækkelaget 41:33,5
43 38080 Sander Stumo Nytrøen   41:37,7
44 38056 Daniel Fatnes Nesodden IF - Ski 41:37,9
45 38139 Sigurd Savland Førde CK 41:38,7
46 38106 Henrik Stenersen Øksby asker skiforening 41:39,3
47 38042 Magnus Løken Aubert   41:51,5
48 38113 Petter Lunna Brøttum SK 41:52,0
49 38045 Sindre Bogerud Frøy 42:01,5
50 38111 Ola Børseth Eidsvold Værks Skiklub 42:04,2
51 38078 Henrik Nesse Heming 42:09,9
52 38130 Christian Løvenskiold IL TRY 42:16,9
53 38051 Stian Høivik Børja Lørenskog cykleklubb 42:29,7
54 38114 oliver fournaros nysveen Brumunddal Sykkelklubb 42:30,6
55 38066 Hannes Hov Lommedalens IL 42:41,7
56 38108 Henrik Fjermedal Ottestad 42:45,3
57 38127 Carl August Jensehaugen Røa I.l 42:45,3
58 38058 Nicolai Frøyland Foss If Frøy 42:54,3
59 38094 Henrik Svennerud Lommedalens IL 43:04,7
60 38044 Sebastian Bjørnseth Granli IL 43:31,8
61 38083 Oliver Plassen Brandvol Tormod Skilag 43:32,2
62 38129 Torbjørn Bogstrand Løitegård Sjåstad Vestre Lier IL 43:33,3
63 38104 Håkon Wedum   44:09,5
64 38123 Vetle S Martinsen Ottestad Il Sykkel 44:12,0
65 38121 Henrik  Wildhagen Risan Lommedalen IL 44:30,8
66 38126 Knut Rusten Brøttum IL 44:32,2
67 38081 Oscar Smogeli Opsann Follebu Skiklubb 44:37,6
68 38122 Vebjørn Økseter CK Elverum 44:37,8
69 38133 Petter Finseth Løberg Vang skiløperforening/ FL Fart 44:43,1
70 38112 Johannes Lindberget Vang Skiløperforening 44:47,4
71 38061 Michael Gudim   45:28,6
72 38071 Kristoffer Berg Kløvstad   45:28,9
73 38103 Lars Sander Viken Holmen IF 45:29,3
74 38057 Anders Fauske-Sjøstedt Lyn 45:50,9
75 38128 Isak Brenden Ottestad Sykkel 45:51,5
76 38084 Kasper Bjerklund Pryer Team Joker 46:04,9
77 38091 Tobias sommerstad Hansen Østre Toten Skilag 46:05,8
78 38100 Håvard Tosterud Østre Toten Skilag 46:06,4
79 38119 Tobias Sommerfelt Stenberg Lillehammer Skiklub 46:13,7
80 38088 Kristian Skuterud Gjerdum il 46:21,8
81 38132 Leif Hegstad Torvikbukt IL 46:34,9
82 38072 jørgen kobbersletten pettersen Gjerdrum langrenn 46:40,2
83 38144 Rasmus Rotvik   47:09,4
84 38136 Kristian Pettersen Vang Skiløperforening 48:16,7
85 38118 Elias Holter Steinset Moen Sportsklubb 48:32,6
86 38062 Eirik Bjørk Halvorsen   49:44,0
87 38075 Christoffer Martinsen Røa IL 50:01,0
88 38134 Nikolai Rusaanes   50:15,7
89 38125 Fredrik Mangen AFSK sykkel/ A-H Triatlon 50:33,1
90 38069 Nicolai Karlsen Skiservice AS 50:52,2
91 38059 Aleksander Gaden Brøttum 51:17,7
92 38131 Simen Szacinski   51:54,2
93 38107 Fredrick Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 55:21,6
94 38135 Kristoffer Lae Mjøndalen IF 55:28,3
95 38140 Brage Aune Eide   55:35,2
96 38137 Martin Stikbakke Kolbukameratene 55:38,7
97 38093 Jakob Antti Sveen   55:39,3
98 38143 Ferdinand Mickelson   57:19,4
99 38076 Herman Moer Gjerdrum IL 57:33,2
100 38095 Fredrik Sveaas Sjåstad Vestre Lier 58:18,5
101 38142 Mikkel Sollie Moen Aurskog-Høland Triatlon 1:05:47,3
102 38115 Sverre H.  Rudland Kvam Il Sykkel 1:10:33,0
103 38115 Sverre haadem Rudland   1:10:33,0
104 38116 Andreas Krohg Røssum Kvam Il Sykkel 1:11:07,3