Resultater UngdomsBirken Sykkel 2016 - Gutter 13 år

Resultater UngdomsBirken Sykkel - 16 km (12-14 år) og 17 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 28. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 13 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 35024 William Høines Larsen Romeriksåsen Sykkelklubb 32:24,9
2 35021 Jon Rye-Johnsen Nanset IF sykkel 32:25,4
3 35027 Olaus Oserud Bentzen Romeriksåsen SK 32:27,5
4 35030 Even Thorvaldsen Ottestad 33:13,1
5 35036 Mikkel Pedersen IF Frøy 34:01,0
6 35004 Falk Håkenstad-Bråten Lillehammer ck 34:01,7
7 35023 Nils Nordsæter Resell TVK 34:01,8
8 35101 Martin Solhaug Hansen   34:02,0
9 35122 Niklas Teige Hafsten Rye SK 34:03,2
10 35026 Johannes Galåen   34:04,5
11 35010 Sebastian Robles Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 34:07,2
12 35029 Sander Porsholt Soon CK 34:28,9
13 35015 Preben Brønstad CK Toten-Tråkk 34:29,0
14 35005 Sjur Holm Grøneng Lillehammer cykleklubb 34:33,9
15 35014 Ludvig Baksjøberget Ottestad sk 34:34,0
16 35120 Nicolai Dahlen Guntvedt Eidsvoll Sykkelklubb 34:44,4
17 35018 Mathias Myran Eidsvoll Sykkelklubb 34:44,9
18 35001 Aleksander Nilsen IF Frøy 34:48,5
19 35012 William Handley   34:52,6
20 35033 Eikil Elias Aasbø HEMING IL 35:11,1
21 35020 Eivind Fougner SK Rye/ Kjelsås IL 35:24,2
22 35009 Henrik E. Farstadvoll If Frøy / Rustad IL 35:31,0
23 35077 Sverre Stiansen Lillehammer ck 35:31,7
24 35095 Erik Ola Jorde   35:39,4
25 35057 Johan J. Holum Oppdal Sykkelklubb 35:47,7
26 35057 Johan J Holum Oppdal Sykkelklubb 35:47,7
27 35016 Trym Brennsæter Eidsvoll Sykkelklubb 35:48,5
28 35094 Torjus Aspesletten Lillehammer Skiklub 36:02,3
29 35003 Einar Gundersen Rognerud Solør CK 36:02,9
30 35041 Endre Beitmyren Merida GraasRoot team 36:03,0
31 35058 Henrik Høie Lillehammer ck 36:11,1
32 35035 Martin Mobråthen Romeriksåsen SK 36:31,3
33 35017 Ulrik Tvedt Romeriksåsen SK 36:31,4
34 35090 Sigurd Øygard CK Valdresekspressen 36:33,9
35 35096 Ola Løvlien Lillehammer Skiklub 36:34,1
36 35059 Vetle Max Dullum Haagensen Årvoll IL 36:45,2
37 35008 Ask Grøtan Wang Haslum IL 36:51,2
38 35051 Ole Anders Granlund Egge Moen 36:58,8
39 35032 Jonas Myhr Asker Skiklubb 37:02,0
40 35043 Torje Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 37:09,2
41 35002 Jonathan Wærdahl Eriksen Heming IL Sykkel 37:10,0
42 35049 marius gaden Brøttum 37:10,1
43 35085 Kristian Valla IL Skrim 37:14,8
44 35025 Sander Buen-Bjørsnøs Fiskum IL 37:36,2
45 35070 Andreas Pjåka Ringerike SK 37:40,1
46 35113 Karsten Grønnerud   37:40,4
47 35092 Edward Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 37:48,0
48 35066 Jo Mallaug Lom il 38:05,3
49 35074 Henrik Selbæk   38:10,0
50 35102 Mats Højlund   38:10,4
51 35118 Omund Lysne Kolsrud Flåværingen 38:16,2
52 35106 Vetle Lysne Johansen Bagn IL 38:23,5
53 35078 Sigurd Sundal Åslia skilag 38:24,0
54 35019 Bård Brun Eidsvold Værk Skiklub 38:24,4
55 35111 Gustav Amundsen Nes Sykkelklubb 38:24,4
56 35084 Ulrik Tollefsen Gruvelia SK 38:26,5
57 35110 Eivind Øvergård Åsen IL 38:26,6
58 35028 Fredrik Borbe Rye s.k 38:35,6
59 35044 Niclas Brandal Lommedalens IL 38:39,5
60 35116 Håvard Børmark Grønning   38:49,4
61 35075 Andreas Sletten Tormod Skilag 39:10,2
62 35022 Casper Jacobsen Furum   39:12,4
63 35007 Thomas Indergård Molde CK 39:20,3
64 35105 Lauritz Sogn-Larssen Heming 39:33,6
65 35072 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 39:38,7
66 35046 Anders Bærheim Nittedal IL 39:48,2
67 35097 Fredrik Rønnestad Hollingsæter Moldeck 39:50,8
68 35080 Brage Sømoen Ottestad Sykkelklubb 40:04,4
69 35119 Eirik Emaus Flaa Frøy IF 40:16,5
70 35006 Magnus Næsset Fiskum IL 40:37,4
71 35063 Anders Jøntvedt   41:03,2
72 35042 Håkon Berge Vestre Slidre IL 41:25,1
73 35098 Asgeir Borgen   41:25,9
74 35076 Casper Stenstadvold   41:35,8
75 35061 Magnus Johannessen Moelven il /team Sjusjøen 41:39,3
76 35123 Jonas Bertheussen Romeriksåsen Sykkelklubb 42:05,3
77 35088 Åsmund Angard Wefling   42:27,4
78 35099 Sondre Grasbekk Pedersen Gjelleråsen IF Ski 42:53,3
79 35047 Mathias Brenna Christophersen   44:07,8
80 35060 Henrik Ousbey Haare   44:15,8
81 35121 Jim Andre Sandal Rena IL 44:24,0
82 35052 Simen Andre  Grøtterud Furnes Skiløperforening 44:32,4
83 35081 Eskil Tarud Tormod Skilag 44:49,7
84 35056 Joakim Solberg Hernes Nes Ski 45:23,4
85 35050 Fabian Nikolai Gjessing Holmen-if 46:06,8
86 35093 Jesper Aaslund   46:10,5
87 35067 Martin Eng Nordgård Raufoss & Gjøvik SK 46:22,4
88 35069 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes Skiløperforening 47:28,4
89 35112 Marius Fjeld Hansen   47:29,0
90 35109 Ådne Stadsvoll Sørre Ål IL 47:48,9
91 35087 Gaute Vodal Fet skiklubb 48:36,6
92 35064 Sander Klundsæter Solør CK 48:50,1
93 35065 Emil Åseth Kristiansen Vallset 48:51,0
94 35115 Reidar Andre Heilevang Eide IL Sykkel 48:51,8
95 35055 Henrik Hennum Sjåstad/Vestre Lier 49:02,1
96 35089 Luca Stabæk Wenaas Røa 49:48,8
97 35079 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 50:38,2
98 35071 Henrik Stinterud Rosengren Brøttum IL / Team Sjusjøen 51:09,3
99 35114 Øystein Skirbekk Sagmoen CK Elverum 51:14,6
100 35107 Markus Løken Vallset Il 53:31,3
101 35086 Mats Mangset Vennestrøm Brumunddal SK 54:41,5
102 35117 Tobias Utne Åsane Ck 54:57,7
103 35103 Peder Høystad   54:58,5
104 35104 Sondre Hongseth IL TRY 59:58,2
105 35048 Stian Fedreheim Hernes IL 1:02:29,1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +