Resultater UngdomsBirken Sykkel 2016 - Gutter 14 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 16 km (12-14 år) og 17 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 28. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 14 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 32022 Magnus Sørbø Gjerstad IL 30:10,5
2 32011 August Myrvold Solør sykkel 30:10,6
3 32012 Sigve Ulleland Molde CK 30:14,8
4 32033 Johannes Staune-Mittet Lillehammer ck 30:16,7
5 32029 Fredrik Strandhaug LCK 31:10,4
6 32021 Thomas Roth Sande Sportsklubb Sykkel 31:18,6
7 32006 Truls Nordhagen Asker Ck 31:20,2
8 32034 Thor Herman Kvamme Lillehammer cykleklubb 31:20,3
9 32008 Jacob S. Verdenius Tolga IL 31:21,9
10 32015 Sander Hagen Soon CK 31:51,4
11 32019 Magnus M. Stensby Ottestad sk 31:51,5
12 32037 Eirik Ulfsbøl CK Elverum 31:52,3
13 32016 Peder Antoni Gravås TVK 31:52,5
14 32025 Lars Håkonsen Botne Skiklubb/TNV 31:59,4
15 32024 Ole Andreas Saxegaard Klund Fredrikstad SK 31:59,9
16 32005 Andreas Aune Aakerli TVK 32:03,1
17 32031 Iver Brovold Midtsundstad CK Elverum 32:03,4
18 32044 Lars Lybekk Bertelrud Bagn IL 32:04,2
19 32013 Oliver Sørbråten Solberg Soon CK 32:05,5
20 32052 Sivert Granheim TVK 32:31,7
21 32018 Anders Høiås If Birkebeineren 33:15,1
22 32026 Audun Nordaas CK Elverum 33:46,3
23 32057 Even Hemma   34:13,7
24 32036 Erlend Andersen Åslia skilag 34:15,4
25 32120 Felix Tobiasson Reinemo Frøy 34:16,1
26 32001 Ådne Finset Nesodden 34:16,2
27 32115 Eskil Tveiten Viljar IL /Vossalangrenn 34:21,5
28 32009 Kristian Sveen Ottestad Sykkelklubb 34:21,6
29 32030 Henrik Falkenberg Dokset   34:21,9
30 32014 Petter Solberg Romeriksåsen Sykkelklubb 34:22,0
31 32004 Ingebrigt Hoelsæter Oppdal SK 34:23,1
32 32028 Eskil Troneng Sjusjøen Bøy & Tøy 34:23,3
33 32081 Eirik Wilhelmsen Kloppa Offroadklubb 34:23,9
34 32070 Jens Opstad SK Rye 34:24,2
35 32038 Simen Olsen Kirkevik Ottestad Il Sykkel 34:25,9
36 32072 Jesper Røn Frøy 34:37,4
37 32084 Gaute Aalbu Oppdal SK 35:48,2
38 32023 Trym Olafsen Rustad IL 35:48,6
39 32017 Emil Kvalheim Otterdal Nes SK 35:58,1
40 32074 Ola Spigseth Nes Sykkelklubb 36:05,4
41 32073 Simen Aaberg Skar Dikemark IF 36:07,7
42 32010 Phillihp Granaas Bjerke Drammen CK 36:13,6
43 32102 Kasper Trygvesson Eikrem SK Rye 36:13,8
44 32035 Iver Kjelsaas Sportsklubben Rye 36:14,7
45 32119 Mathias Sagdal Egeberg Romeriksåsen SK 36:15,3
46 32113 Nikolai Larsen   36:33,5
47 32055 Herman Hegge-Samuelsen Kjelsås IL Ski 36:43,7
48 32106 Tobias Ramsberg Gjøvik skiklubb 36:51,3
49 32079 Embret Svestad- Bårdseng Bækkelaget SK 36:52,4
50 32053 Tobias Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 36:57,8
51 32104 Gard Woxholt SK Rye 37:01,2
52 32046 Viktor Bostad Gjøvik skiklubb 37:02,1
53 32007 Oskar Lockert Skjold Gruvelia SK 37:02,1
54 32042 Herman Alvær Nordhordland Skiklubb 37:32,2
55 32048 Adrian Einvik Jensen Runar Ski 37:37,4
56 32109 Sivert Ahlquist Rye 37:50,2
57 32116 Jens Markestad Mjølkerampa 38:00,4
58 32069 Oliver Norheim Lillehammer Skiklub 38:06,0
59 32041 Håkon Aa Albretsen Kaupanger IL 38:13,7
60 32105 Edin Johansen Mosjøen og Omeng Cycleklubb 38:28,9
61 32100 Christian Hermansen Sveen   38:29,2
62 32002 Lars Kørra Solør CK 38:30,3
63 32050 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik skiklubb 38:59,4
64 32111 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF 39:08,5
65 32112 Fredrik  Vikse-Karlsen   39:18,4
66 32064 Martin Lyngstad Lyngstad IL 39:20,3
67 32101 Jørgen Myhren Bekkelund Søre Ål IL 39:27,4
68 32114 Tobias Dilling Gomo   39:34,3
69 32076 Oliver Storbråten Rauma Sykkelklubb 39:46,0
70 32107 Matias Stokstad Lørenskog Ishockey 39:49,4
71 32078 Johan Akseli Sveen Ullensaker skiklubb 39:50,3
72 32089 Jakob Gløersen   39:50,4
73 32020 Sebastian Risan Nakken Molde CK 39:54,6
74 32027 Thristan Engebø Ullebø   39:57,8
75 32058 Tobias Korsen Vardal IF 40:01,7
76 32080 Ådne Ulset Lillehammer ck 40:02,2
77 32117 Elias Flasnes Åslia 40:06,7
78 32083 Henrik Østerhus Gjøvik skiklubb 40:32,5
79 32063 Ole Martin Levernes Næroset IL 41:35,6
80 32121 Linus Fure   41:46,8
81 32051 Jacob Frimann   41:48,6
82 32068 Oliver Nergaard Åslia skilag 42:12,1
83 32077 Bjørn Lindvik Stubrud   42:17,3
84 32095 August A. Moldstad Enger Ungdom i aktivitet 42:39,5
85 32043 Henrik Anker-Nilssen Nesodden IF 42:59,1
86 32108 Tobias Andersen   43:01,4
87 32061 Simen Roko Krogstie Solør CK 43:02,9
88 32110 Benjamin Eliassen Sveen   44:13,2
89 32059 Markus Kristoffersen Sørkedalens Idrettsforening 46:55,9
90 32060 Mats Kristoffersen Sørkedalens Idrettsforening 46:59,4
91 32103 Jens Svenkerud Vaaler IF 48:39,1
92 32118 Jørgen Nordvold Lunde Rena IL 48:49,6
93 32091 Eivind Homb Løkke Ungdom i aktivitet 51:43,6
94 32097 Lukas Smedshammer Ungdom i aktivitet 51:46,0
95 32088 Per Kristian Funnemark Ungdom i aktivitet 54:36,2
96 32099 Sindre Rytterager Aas Fet IL 55:25,4
97 32062 Anders Gylterud Kvålsgard   55:30,0
98 32090 Kim Rene Haugen Ungdom i aktivitet 1:05:17,0
99 32086 Patrick Alund Ungdom i aktivitet 1:05:46,1
100 32096 Mohammed Sharif Abdi Ungdom i aktivitet 1:05:50,7
101 32094 Aron Lillemoen Ungdom i Aktivitet 1:06:20,5
102 32092 Sigurd Karlsen Ungdom i aktivitet 1:13:30,3
103 32087 Emil Bergs Hauge Ungdom i aktivitet 1:13:54,2
104 32098 Hans Christian Sørhagen Ungdom i aktivitet 1:15:24,6
105 32093 Stian Kolbergsrud Ungdom i aktivitet 1:23:03,3
106 32054 Max Haldsrud Frogner IL 1:35:36,8


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +