Resultater UngdomsBirken Sykkel 2016 - Gutter 15 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 16 km (12-14 år) og 17 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 28. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 15 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 31040 Jonas Vika   33:00,9
2 31034 Martin Tjøtta Bærum OCK 33:35,1
3 31039 Vegard Stokke   33:35,7
4 31013 Emil Ravnåsen Vangen Fiskum IL Sykkel 34:02,3
5 31028 Tomas Sundlisæter Støren Ck 34:03,1
6 31015 Birk Møller Gundersen SK Rye 34:03,3
7 31032 Sindre Sagbakken Lillehammer ck 34:03,9
8 31012 Aleksander Dokset   34:04,3
9 31022 Tobias Ottersen Ullensaker skiklubb 34:05,0
10 31077 Eirik Stene Bærum Omegn Cykkelklubb 34:05,5
11 31010 Edvard Sandvik SK Rye 34:05,9
12 31027 Christian Frøyland Foss If Frøy 34:08,3
13 31007 Torjus Kristian Bakken Lillehammer ck 34:08,4
14 31026 Fredrik Stenersen Oppegård 34:09,2
15 31037 Martin Saue Winther Svelvik SK 34:17,4
16 31059 Even Karlsen Lillehammer sykleklubb 34:19,7
17 31029 Håvard Kvam IL Kolbukam/CK Toten-Tråkk 34:27,9
18 31036 Jostein Karlsen Lillehammer sykleklubb 34:28,1
19 31017 Eirik Rørstad Bærum OCK 34:30,9
20 31002 Ola Helleberg Fiskum IL 34:53,5
21 31021 Martin Flenmoren Eidsvoll Sykkelklubb 34:53,8
22 31066 Magnus Myran Eidsvoll Sykkelklubb 34:54,1
23 31074 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 34:57,9
24 31023 Mats Opsal Brumunddal Sykkelklubb 35:03,5
25 31004 Sindre Hvesser Brein Asker Ck 35:49,3
26 31035 Alexander Smeby   36:00,1
27 31047 Alexander Franks-Penty SK Rye Sykkel 36:01,4
28 31020 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 36:12,0
29 31014 Martin Lund Sjøen Smaalenene SK 36:18,6
30 31038 Fredrik Andre Haug Svelvik SK 36:24,1
31 31019 Jaran Skoglund KORK 36:24,6
32 31064 Magnus Mobråthen Botne SK 36:25,0
33 31024 Magnus Braathen Olsen Oppegård Ski 36:25,6
34 31118 Sondre Sørbye Røa IL 37:01,0
35 31051 Odne Gotaas Brumunddal SK 37:02,0
36 31071 Sondre Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 37:02,7
37 31001 Eskil R. Håvik Trollheimen SK / Merida Grasroot Team 37:07,6
38 31009 Vetle Opheim Rønningsveen Rye Sykkel 37:19,5
39 31083 Jonas Dyrli Thoresen   37:36,8
40 31006 Andreas Bache-Wiig Lyn Ski 37:37,2
41 31011 Robin Solli SK Rye 37:38,7
42 31045 Carl Erasmus Finne Heming 37:58,4
43 31113 Magnus Nyberg SK Rye 38:24,6
44 31033 Sander Myhre Sauge Bingsfoss Sk/ Team Blaker Sparebank 38:44,9
45 31061 Herman H. Kleivi   38:47,1
46 31098 Jakob Høgalmen Stavang Oppegård 38:51,8
47 31030 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 39:14,1
48 31049 Andreas Aleksander Gjessing Holmen-IF Langrenn 39:26,7
49 31069 Håkon Saxrud   39:43,9
50 31031 Jørgen Langklopp Svelvik SK 39:53,5
51 31067 Johan Lægreid Nes Hafslo 40:18,4
52 31003 Sigurd Grevstad Fossum IF 40:19,0
53 31109 Tobias Johansen CK Elverum 40:19,1
54 31117 Petter Seland Fredrikstad Skiklubb 40:40,6
55 31072 Simen Sethne CK TOTEN - TRÅKK 40:45,6
56 31052 Dan Gard Hagen Lørenskog CK 40:50,3
57 31107 Martin Hammer Trysil SK 41:39,7
58 31076 Bendik Lae Steinsrud Raufoss Il langrenn 41:43,4
59 31053 Anders Hagen Høglien Rye 41:45,8
60 31110 Thomas Gillard   42:29,1
61 31082 Marius Alexander Syvertsen team blaker sparebank/ bingsfoss sykkelklubb 42:46,5
62 31055 Marius Solberg Hernes Nes. Ski 43:05,6
63 31062 Håvar Kvam IL Bjørn 43:12,1
64 31065 Tobias Hellum Moe Jardar 43:22,2
65 31116 Daniel Solvang Bjerke IL 43:35,4
66 31043 Kenneth Berglund Ottestad 43:44,3
67 31104 Bastian Motrøen ØHIL 43:53,8
68 31091 Ole Gustav Morstad Volkswagen 040 43:55,5
69 31119 Odin Aune Eide TVK 44:13,5
70 31086 Ivar Dragerengen Raufoss IL 44:14,7
71 31081 Sivert Svardal Bingsfoss Sykkelklubb - Team Blaker Sparebank 44:36,3
72 31070 Mathias Seiersnes SK Rye Sykkel 45:06,5
73 31093 Jørgen Sandhaug   45:49,2
74 31046 Truls Bratvold Fossen   45:52,0
75 31103 Eilev Aa Klokk   46:14,5
76 31050 Herman Glende   46:18,1
77 31114 Halvor Lutnæs   47:00,3
78 31108 Henrik Hellstrøm Finnsen Rye 47:26,9
79 31120 Alexander Sundquist CK Nittedal 47:43,3
80 31100 Oskar Gjerdingen Dalen IL 47:50,5
81 31099 Kristoffer Eidholm Lund Dalen IL 47:51,0
82 31101 Aleksander  Grøtvik Ulven   48:13,2
83 31063 Hans Løken Feiring IL 48:54,5
84 31106 Sindre Nyborg Nordby Bingsfoss 50:01,0
85 31073 Andreas Kvisgaard Skjel   56:40,7
86 31079 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 1:03:40,7
87 31090 Noman Khan Ahmadzai Ungdom i aktivitet 1:04:29,6
88 31092 Petter Offerdal Ungdom i aktivitet 1:05:14,8
89 31087 Simen Ekern Ungdom i aktivitet 1:05:15,2
90 31095 Simen Vingebakken Ungdom i aktivitet 1:07:00,5
91 31089 Fredrik Johansen Ungdom i aktivitet 1:12:32,5
92 31088 Nyonzima Hakizimana Ungdom i aktivitet 1:12:44,7
93 31096 Christoffer Aasen Ungdom i aktivitet 1:14:29,9
94 31111 Fredrik Løvli Intersport Lillehammer 2:11:31,5


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +