Resultater UngdomsBirken Sykkel 2016 - Gutter 16 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 16 km (12-14 år) og 17 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 28. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 16 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 30008 Jørgen Anmarkrud Konnerud IL - Sykkel 31:41,5
2 30016 Gabriel Slinger Svelvik SK 31:41,6
3 30017 Ole Andreas Brækken TVK Sykkel 31:43,2
4 30012 Ådne Holter Ottestad S.K. 31:47,8
5 30015 Fredrik Bådstangen Soon CK 31:48,6
6 30009 Magnus Drøyvold TVK 32:04,0
7 30004 Tobias Wilhelmsen Soon CK 32:06,7
8 30011 Vinjar Løkken Raufoss & Gjøvik SK 32:06,8
9 30013 Peder Strand TVK 32:45,1
10 30061 Andreas Askjer Horten og Omegn Cykleclubb 32:48,7
11 30006 Halvor Wiik Pedersen Soon CK 33:04,1
12 30024 Simen Engedahl Svelvik SK 33:04,2
13 30052 Erik Tharalsen Byåsen 34:00,2
14 30036 Andreas Kirkeng ROS IL - ski 34:01,3
15 30035 Kristoffer Alm Karsrud Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 34:01,5
16 30072 Adrian Fløtten   34:51,8
17 30007 Jonas S. Trontveit   34:55,5
18 30051 Kevin Jessen Sørensen Eidsvoll SK 34:55,6
19 30065 Robin Johnsen Eidsvoll SK 34:56,0
20 30063 Sebastian Dietrich IF Frøy 34:56,3
21 30054 Johan Unneberg Tistedalen Fl 34:56,7
22 30046 Sigurd Rustad Vang skiløperforening 34:59,6
23 30010 Sondre Faanes Lillehammer ck 35:00,0
24 30048 Håvard Sveen Romerikssenteret SK 35:00,2
25 30033 Filip Glittenberg Holt Tistedal FL 35:01,4
26 30066 Christian Opsahl Eriksen Vind IL 35:01,6
27 30068 Johannes Wiken Vang Skiløperforening sykkel 36:42,1
28 30056 Simen Øiseth Fet skiklubb 36:42,2
29 30071 Philip Drivenes Fredrikstad Skiklubb 36:42,3
30 30037 Emil Alexander Øvreeide Liaklev Tistedalen Fl 36:42,5
31 30062 Martin Busengdal IF Frøy 37:33,2
32 30050 Simen Syversen Hamar Skiklubb 37:33,4
33 30064 Christoffer Ruth Team Drammen Langrenn 37:36,9
34 30002 Sander Røsås IF Frøy 38:25,1
35 30021 Sigurd Borge-Moe Botne SK 38:27,0
36 30026 Tobias Fossheim   38:34,1
37 30075 Martin Nordvold Lunde Rena IL 38:48,0
38 30074 Vegard Johnsen   39:28,3
39 30059 Christoffer Halvorsen Ivrig IL / TEAM Brukås 39:31,3
40 30039 Jørgen Lyngstad Lyngstad IL 40:03,7
41 30069 Trym Nesje-Haugli   40:07,1
42 30060 Ole Øyhaugen VESTRINGEN IL 41:40,3
43 30040 Marcus Midtenget   41:52,1
44 30070 Einar Roll Paulsen Gamle Fredrikstad Håndballklubb 42:19,9
45 30067 Iver Stadsvoll   42:39,1
46 30030 Marius Tønder Hansteen VUL 42:40,4
47 30055 Kristoffer Krogh Wetterhus Vollen 43:15,2
48 30047 Sivert Rønningen   45:33,9
49 30073 Christian Fredrik Staib Skedsmo Skiklubb 46:06,6
50 30049 Amund Svestad   47:36,6
51 30027 Kristian Riis Grønli HK RYGGE 47:41,8
52 30057 Ali Hussein Ungdom i aktivitet 56:26,2
53 30043 Tobias Pettersen IF Frøy 57:11,4
54 30029 Håkon Andre Halstvedt Ulven   57:11,6
55 30003 Albin Littorin Sandbu SK Rye 57:12,1
56 30031 Mathias Bjerregård Haugnes Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb 57:12,2