Resultater UngdomsBirken Sykkel 2016 - Jenter 12 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 16 km (12-14 år) og 17 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 28. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Jenter 12 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 39043 Solveig Lie Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 34:24,2
2 39002 Mathilde Sørbråten Solberg Soon CK 34:25,9
3 39026 Julie Hammer Eidsvold Værks Skiklub 34:29,6
4 39004 Elise  McKinlay Nes SK 34:34,5
5 39045 Eline Sveen Bærum og Omegn Cykleklubb 35:46,2
6 39050 Andrea sæther  Verdenius Tolga IL 35:56,3
7 39046 Ida Lie  Sørensen Larvik ski 36:09,5
8 39001 Johanne Brovold Midtsundstad CK Elverum 36:36,5
9 39066 Synne Børresen Bollingmo Raufoss Langrenn 36:37,1
10 39049 Sara Kristine Ulvang CK Nittedal 36:51,4
11 39033 Thea Kvam Lillehammer ck 36:54,9
12 39030 Marie Jakobsen   36:56,0
13 39044 Ingvild Svardal Bingsfoss sykkelklubb 37:55,8
14 39039 Synne Nesheim Bærums skiklub 38:09,7
15 39042 Signe Aaberg Skar Dikemark IF 39:22,1
16 39027 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 39:35,5
17 39038 Siri Nesheim Bærums skiklub 39:47,6
18 39019 Amanda Ellefsen Haslum IL 39:47,7
19 39056 Astrid Moldestad Ulfsbøl CK Elverum 40:16,6
20 39003 Vilde Brønstad CK Toten-Tråkk 40:20,3
21 39055 Ada Myhren Bekkelund Søre Ål IL 40:47,6
22 39023 Ragna  Fodstad Østre Toten Skilag 41:19,5
23 39053 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 41:38,0
24 39022 Oda Ertzeid Gjerstad IL 42:03,8
25 39061 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 42:04,8
26 39051 Camilla Clausen Vaagan   42:08,0
27 39016 Maren Bache-Wiig Lyn Ski 42:43,7
28 39057 Karoline Longva Frøy 43:16,0
29 39063 Anna Marie  Nordengen Sirevåg Lyn Ski 43:25,2
30 39041 Idun Busterud Sandal Ottestad IL 43:26,3
31 39018 Emilie Agathe Besseberg Drøbak-Frogn IL 43:26,9
32 39036 Live Eide Longva Ottestad i.l. 43:27,4
33 39029 Ingeborg Håkonsen Kjellmyra IL 43:42,9
34 39047 Matilde Hareide Torgersen Gjelleråsen 44:50,5
35 39025 Frida Hahne Dfi ski 44:58,0
36 39048 Sofie Tunli   44:59,6
37 39021 Mina Kristin  Eriksrud   45:02,2
38 39064 Sara Solvang Bjerke IL 45:02,4
39 39017 Martea Bergum Øyer-Tretten IF - ski 45:13,4
40 39062 Thea Gulliksen Ibenholt Natvik Bækkelagetsporsklubb 45:49,7
41 39024 Astrid Hagen Strandbygda il 46:18,4
42 39065 Jessica Silber   47:37,5
43 39067 Marie Vesterås   47:42,4
44 39032 Karoline Amalie Knutsen   47:50,2
45 39020 Aasne Sofie Ellevold OPPSTAD IL 49:23,5
46 39058 Maia Strøm-Roum Lyn 49:38,8
47 39068 Olivia Andresen Brøttum IL 50:14,9
48 39031 Johanne  Jarbeaux Gjelleråsen 50:44,2
49 39040 Amelia Sabier LØRENSKOG SKIKLUBB 55:44,9
50 39037 Julie Mykleset Vang Skiløperforening 56:56,6
51 39054 Maren Skreen Vognild Oppdal SK 1:01:32,6
52 39060 Dorthe Marie Enebakk Bjerke IL 1:08:14,2


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +