Resultater UngdomsBirken Sykkel 2016 - Jenter 13 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 16 km (12-14 år) og 17 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 28. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Jenter 13 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 37006 Tirill Marie Møller Gundersen SK Rye 37:20,2
2 37008 Oda LaForce IF Frøy 37:21,3
3 37003 Frida Fodstad Eidsvoll Sykkelklubb 37:23,3
4 37011 Kristine Kvamme Søre Ål 38:12,0
5 37009 Dina Lidahl Lillejordet Vang skiløperforening 38:15,4
6 37051 Johanne Norheim Eidsvold Værks Skiklub 38:32,4
7 37070 Selma Lima-Hogsnes Asker Ck 38:41,0
8 37010 Nora Sødal Raastad   38:41,2
9 37004 Emilie J.F. Taug CK Nittedal 38:42,8
10 37032 Mia Halvorsen-Røgeberg   40:15,6
11 37036 Synne Herheim Geilo IL 40:22,2
12 37005 Mille Martinussen   40:29,3
13 37027 Gjendine Eidslott Rye SK 40:36,7
14 37074 Emma Risnes CK Elverum 41:26,9
15 37021 Marthe Skram Botterud Bærums skiklub 41:33,3
16 37020 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 41:48,7
17 37024 Fredrikke Louise Donberg Nymoen Heming 41:51,9
18 37026 Mille Eide Nyhus Ottestad IL - Ski 41:58,8
19 37059 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL 42:07,2
20 37052 Marie Nyland Ottestad 42:08,4
21 37012 Emilie Marie Haug Svelvik SK 42:35,0
22 37035 Ida Heggvold Oppdal IL ski og skiskyting 42:39,3
23 37041 Ragnhild Lovise Hagen Johnsgård Lillehammer Skiklub 43:01,7
24 37023 Tuva Anine Brusveen-Jensen Lyn Ski 43:02,9
25 37046 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer 43:03,4
26 37025 Annbjørg Efskind Årvoll IL Ski 43:15,7
27 37048 Emma Hellum Moe Jardar 43:34,1
28 37063 Mia Emilie Berntsen Vind IL 44:09,6
29 37049 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF 44:32,0
30 37019 Ingrid Bergan Sørkedalen IF 44:38,1
31 37040 Julie Jeistad Lismarka Skilag 44:52,5
32 37031 Fredrikke Hagen Lyn Ski 45:15,4
33 37017 Janne Alseth Haslum IL 45:16,4
34 37073 Tuva Sveadalen Åsmarka il / Team Sjusjøen 45:41,1
35 37069 Pernille Dyrstad Lydersen Årvoll IL 45:53,4
36 37016 Eva Liheim Alfstad Fossum IF 45:58,8
37 37065 Emma Dahlhaug Freng   46:41,5
38 37037 Solveig Steen Hofstad Mjøndalen IF 47:48,1
39 37053 Eline Prestmo Lillehammer Skiklub 47:57,6
40 37055 Martine Smedsrud Eidsvoll verks skiklub 48:01,4
41 37062 Celina Rytterager Aas Fet skiklubb 48:08,2
42 37072 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum IL 48:09,4
43 37034 Fredrikke Andersen haslum   49:44,6
44 37068 Synne Klokset Tomrefjord il ski 49:44,8
45 37056 Cornelia Maria Usler Rustad IL 50:05,4
46 37028 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sk 50:41,7
47 37071 Andrine Gaden Solberg Brøttum IL 51:09,3
48 37044 Kristina Langsethagen Strandbygda il 55:18,4
49 37061 Ingrid Dragerengen Raufoss IL 55:27,7
50 37029 Nina Cornelia K Galgum   55:29,1
51 37030 Freyja Gotaas Brumunddal SK 55:40,6
52 37064 Sara Engeskaug MjøsSki 1:15:57,8