Resultater UngdomsBirken Sykkel 2016 - Jenter 14 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 16 km (12-14 år) og 17 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 28. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Jenter 14 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 36003 Helena Nyhus If Frøy 35:31,5
2 36010 Kaja Loennecken Bærum og Omegn Cyckleklubb 35:31,8
3 36001 Anna Heggen   36:28,5
4 36037 Tora Bjørndal Ottestad Rye SK 37:14,6
5 36009 Julie Meinicke Boc 37:19,8
6 36011 Mia Støkken Rye 37:23,5
7 36007 Tina Krøger Træthaug Søre Ål IL 37:35,3
8 36058 hedda brenningen bjørklund Lillehammer cykleklubb 37:37,9
9 36006 Elise Antonsen Nes Ski 37:42,1
10 36002 Hannah Lervik Asker Ck 37:42,4
11 36042 Helene Sæterdal Semb Asker Ck 37:45,1
12 36065 Jøri Vatten Trollheimen Sk 38:11,3
13 36004 Ida Sofie Huseby SK Rye 38:46,3
14 36039 Solveig Pederstad Rise Ullensaker CK 40:00,7
15 36062 Hanne Emilie Tannum   40:16,1
16 36030 Oda Lohne Aarstad Odal SK 40:16,2
17 36032 Eivor Melbybråten   40:17,1
18 36024 Marthe Sofie Foss Gjøvik skiklubb 40:17,6
19 36016 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 40:37,0
20 36050 Ingrid Taarud Lillehammer Skiklub 41:12,8
21 36026 Sille Hustvedt   41:14,3
22 36061 June Scott Røa 41:14,8
23 36064 Amalie Harildstad Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 41:41,0
24 36035 Julie Dahl Norland SK Rye 43:08,8
25 36028 Kristin Knutsen   43:37,2
26 36048 Nora Tomine Tretli   43:39,4
27 36067 Mathilde Rotvik   43:58,0
28 36034 Helene Møller Moe Røros il 43:58,3
29 36043 Andrine Skavhellen Holmestrand Sykkelklubb 44:04,3
30 36023 Sunniva Smith Fodstad   44:11,0
31 36033 Kaja Risvand Myrseth Bærums Verk og Hauger Idrettsforening 44:11,6
32 36049 Oda Hagen Tyrdal Gjelleråsen Ski 45:12,6
33 36060 Ingrid Fougner   45:30,9
34 36020 Helene Engebretsen Haslum IL 45:31,8
35 36036 Jenny Nyheim Brekken Søre Ål IL 45:55,9
36 36019 Benedicte Ellefsen   46:02,3
37 36063 Julie Høgås   46:46,3
38 36027 Anette Berg Kløvstad Brøttum il/Team Sjusjøen 47:02,3
39 36045 Ingrid Stenberg Strandbygda i.l 47:02,3
40 36038 Caroline Plukkerud Øti 47:07,1
41 36056 Ingvild Haugstad Sandvik Follebu Skiklubb 47:07,2
42 36017 Rannei Bjørklund Nord-Odal IL/Team Odal 47:45,3
43 36022 Kaja Flaat Langhus Turn 50:28,8
44 36059 Lea Kajsa Borg Diesen Bærums Verk i.f. 52:52,0
45 36052 Marte Hagen Ungdom i aktivitet 54:51,9
46 36055 Mari Tronrud Ungdom i aktivitet 1:06:31,5
47 36054 Thelma E.K. Storløkken Ungdom i aktivitet 1:08:19,7
48 36053 Silje Lund Ungdom i aktivitet 1:27:18,9