Resultater UngdomsBirken Sykkel 2016 - Jenter 15 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 16 km (12-14 år) og 17 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 28. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Jenter 15 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 34009 Helene Marie Fossesholm Fiskum IL 37:32,4
2 34002 Nora Galåen   37:37,7
3 34005 Margrethe Wettre Andreassen Asker Ck 37:42,3
4 34008 Hennie Rosalie Engebretsen Horten og omegn cyckleklubb 39:03,7
5 34004 Kjersti  Korsæth   39:04,4
6 34049 Natalie Midtsveen Ringerike SK 40:02,8
7 34010 Carina Sveen Strandbygda il 40:07,3
8 34025 Heidi Indergård Molde CK 41:08,2
9 34036 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 41:40,0
10 34033 Ida Ramstad Nittedal 42:09,0
11 34006 Maja Håre Florholmen Konnerud sykkel Merida Grasrotteam 42:09,4
12 34030 Julie Moger Lillehammer Skiklub 42:10,0
13 34021 Martine Grøttum Engen Røa IL 43:00,5
14 34039 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 43:40,6
15 34043 Sara Grini Frøisli Rye 44:23,3
16 34024 Kirsti Høiholt-Vågsnes Søre Ål IL 44:25,6
17 34018 Ida Benjaminsen MjøsSki 44:31,5
18 34051 Vilde Sagen Botne Skiklubb 45:03,3
19 34029 Ada Eide Longva Ottestad i.l. 45:03,8
20 34011 Nora Marie Storvik Grønvold Hakadal IL 45:04,4
21 34032 Karen Myklebust Vang skiløperforening/Hamar IL Friidrett 45:10,6
22 34028 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 45:53,8
23 34048 Hanna Kongelf   47:01,4
24 34023 Elisabeth Lykken Hamre Søre Ål IL 47:13,7
25 34016 Henriette Andersen Brumunddal Sykleklubb 47:51,8
26 34034 Solvor Seim Hamar Skiklubb 47:52,8
27 34042 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul Il 48:21,8
28 34052 Otilie Børresen Bollingmo Raufoss Langrenn 48:52,8
29 34001 Anniken Berger Dalen IL sykkel 49:37,1
30 34053 Natascha Silber Gjøvik 49:49,5
31 34037 Marte Tangen Rustad IL 50:29,1
32 34040 Lea Stabæk Wenaas   50:33,0
33 34050 Lina Eikenes Hvamstad Rustad IL 50:39,3
34 34054 Tonje Nordheim Oppdal IL ski og skiskyting 52:15,2
35 34027 Selma Ødegaard Lauen   55:00,1
36 34019 Tuva Bondesson   55:24,7
37 34038 Carmen Maria Usler Rustad IL 56:45,0
38 34046 Sunniva Værøy Svendsen Ungdom i aktivitet 1:28:30,0
39 34045 Alexandra Taje Bauder Ungdom i aktivitet 1:31:53,3
40 34044 Amalie E. Mørkved Ungdom i aktivitet 1:51:20,5