Resultater UngdomsBirken Sykkel 2017 - Gutter 12 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 7,5 km (12-14 år) og 9,5 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 27. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 12 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 38024 Sivert Ekroll Sande SK sykkel 20:13,5 +0:00
2 38001 Jørgen Nordhagen Asker Ck 20:35,0 +0:21
3 38020 Marius Aune Lørenskog cykleklubb 20:52,2 +0:39
4 38021 Nichlas Øveraasen Soon CK 20:54,1 +0:41
5 38023 Simen Fossesholm Fiskum IL 21:30,2 +1:17
6 38037 Syver Udnæseth Holsve Lørenskog CK 21:31,8 +1:18
7 38002 Jonas Kind Høydahl Sande SK 21:37,5 +1:24
8 38079 Mathias Hoelsveen   21:49,5 +1:36
9 38011 Sigurd Stubberud Soon CK 21:56,9 +1:43
10 38088 Casper Rode Nanset IF sykkel 22:34,9 +2:21
11 38032 Magnus Vegstø Tegneby Soon CK 22:44,8 +2:31
12 38043 Sondre Norheim Eidsvoll Sykkel 22:45,7 +2:32
13 38025 Eskil Rød   22:47,8 +2:34
14 38030 Eivind Sølvik Nanset Sykkel 23:02,0 +2:48
15 38061 Lars Heggen   23:20,4 +3:07
16 38053 Martin Spigseth Nes Ski 23:43,9 +3:30
17 38047 Martin Jørstad Ringli Øystre Slidre il 24:05,5 +3:52
18 38045 Oliver Finstad Nytrøen Ullensaker skiklubb 24:07,9 +3:54
19 38039 Håvard Vatten   24:13,3 +4:00
20 38022 Adrian Aasgaard Follo SK 24:26,1 +4:13
21 38026 Bjørn Berven Agard Sande SK sykkel 24:31,4 +4:18
22 38028 Thomas Lysaker  Botilsrud   24:40,3 +4:27
23 38036 Iver Syrrist SK Rye 24:40,8 +4:27
24 38068 Erik Brun Eidsvold verks skiklub 24:41,1 +4:28
25 38082 Petter Kolloen Ringsaker IF 24:51,1 +4:38
26 38097 Andreas Heggheim  Berge IL Kolbukameratene 25:12,7 +4:59
27 38077 Sander  Guttormsen Konnerud Il Sykkel 25:19,7 +5:06
28 38099 Estin Holen Lillehammer ck 25:35,2 +5:22
29 38042 Birk Elias Moeng Jensen Rye SK 25:37,9 +5:24
30 38012 Birk Haugnes Oppegård IL 25:44,4 +5:31
31 38060 Marius Woldengen Moen Spk 25:45,0 +5:31
32 38085 Birk Strand Rønnestad   25:51,4 +5:38
33 38035 Isac Doull Fiskum IL 26:14,9 +6:01
34 38084 Torjus Marhuag Eiker kvikk 26:16,7 +6:03
35 38090 Eirik Rød Vingrom IL 26:26,8 +6:13
36 38065 Simon Romfo Lillehammer skiklubb 26:37,2 +6:24
37 38044 Sander Ese Norstad Skjeberg CK 26:38,5 +6:25
38 38049 Sigurd Røberg Trysil SK 26:43,3 +6:30
39 38056 Andreas Hermansen Sveen Åsen IL 26:52,1 +6:39
40 38072 Gaute Fredriksen Lørenskog CK 26:56,0 +6:42
41 38058 Torjus Valla   26:58,0 +6:44
42 38063 Jørgen Løken Feiring IL 27:03,0 +6:49
43 38003 Tord Torsteinsrud Anderbarskji TSK 27:47,7 +7:34
44 38089 Fredrik  Hanserud Moen Sportsklubb 27:50,6 +7:37
45 38091 Oliver Lysne Kolsrud Flåværingen IL 28:33,9 +8:20
46 38073 Mikkel Galåen Rye 28:51,1 +8:38
47 38046 Lukas Oterholt Gjerdrum 29:24,1 +9:11
48 38062 August Marendor Hauger Gruvelia SK 29:28,1 +9:15
49 38092 Andreas  Småkasin Moen CK Elverum 29:31,8 +9:18
50 38078 Jonas Hartviksen CK Elverum 29:37,5 +9:24
51 38081 William Johannessen   30:37,3 +10:24
52 38080 Ola Hovdhaugen   32:10,7 +11:57
53 38055 Trym Sveadalen Åsmarka IL 32:43,5 +12:30
54 38093 Håkon Løvseth Lillehammer ck 32:48,3 +12:35
55 38087 Jonas Wilsberg Kjelsås 32:55,0 +12:41
56 38070 Mikkel Erikstad-Vestli Lørenskog CK 32:57,1 +12:44
57 38017 Endre Kvalheim Otterdal Nes SK 33:12,2 +12:59
58 38054 Syver Storødegård Faaberg 33:22,8 +13:09
59 38074 Mikkel Lidemark Gausdal Holmen IF 33:53,8 +13:40
60 38050 Audun Seim Hamar IL 33:56,6 +13:43
61 38075 Jacob Gulbrandsen Moen ski 34:21,5 +14:08
62 38086 Victor Setsaas Skage Noble Installation/Feiring IL 34:30,7 +14:17
63 38071 Storm  Fosserud Vang Ski 34:36,5 +14:23
64 38051 Oskar Sletten Karlsen Gjellersåsen IF 35:20,4 +15:07
65 38066 Marcus L. Andreassen   35:21,9 +15:08
66 38083 Erik Lykstad Faaberg 35:25,5 +15:12
67 38064 Magnus Næssvold   35:49,1 +15:36
68 38052 Alexander Smestad Ullensaker skiklubb 36:02,0 +15:48
69 38048 Adrian Rogstad Dørum Vang Skiløperforening 36:08,5 +15:55
70 38094 Syver Dalen Øyer-Tretten IF 37:20,4 +17:07
71 38069 William Engebretsen Trøsken IL 37:24,5 +17:11
72 38041 Oliver Melsom-Johansen Drøbak/Frogn Sykkel 37:29,4 +17:16
73 38076 Jonas Gulbrandsen Moen ski 37:35,0 +17:21
74 38095 Mads  Koritov Skedsmo Skiklubb 37:41,0 +17:28
75 38101 Heine Lupke Tveter HEMING IL 37:55,4 +17:42
76 38057 Jonas Syversen Kloppa Offroadklubb 41:30,5 +21:17