Resultater UngdomsBirken Sykkel 2017 - Gutter 13 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 7,5 km (12-14 år) og 9,5 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 27. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 13 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 35033 Oliver  Aukland Tønsberg CK 20:04,4 +0:00
2 35036 Martin E. Farstadvoll If Frøy / Rustad IL 20:04,7 +0:00
3 35025 Mathias Holmann Lommedalen IL 20:11,1 +0:07
4 35039 Anders Lohne Aarstad Odal SK 20:12,4 +0:08
5 35014 Brage Bakken Ringerike SK 20:37,6 +0:33
6 35038 Axel Filseth   20:44,1 +0:40
7 35005 Halvor Sørbø Gjerstad IL 20:45,6 +0:41
8 35026 Østen Brovold Midtsundstad CK Elverum 20:47,9 +0:44
9 35007 Håkon Torseth Lillehammer Skiklub 20:58,7 +0:54
10 35024 Oliver Aasgaard Follo SK 21:06,1 +1:02
11 35030 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer ck 21:10,9 +1:06
12 35011 Jakob Engedahl   21:45,5 +1:41
13 35018 Tobias Skretting CK Elverum 22:03,5 +1:59
14 35004 Sven Kristoffer Huseby SK Rye 22:18,7 +2:14
15 35003 Stian Høivik Børja Lørenskog cykleklubb 22:23,7 +2:19
16 35023 Ånund Eggen-Vaa IF Frøy 22:24,0 +2:20
17 35022 Jakob Buhs IF Frøy 22:24,1 +2:20
18 35008 Kasper Aasebø SK Rye 22:27,7 +2:23
19 35073 Jakob Træthaug Lillehammer CK/ Søre Ål il 22:30,4 +2:26
20 35032 oliver nysveen Brumunddal SK 22:32,6 +2:28
21 35062 Torbjørn Bogstrand Løitegård Drammen CK 22:37,1 +2:33
22 35010 Tobias Dyrli Thoresen   22:39,1 +2:35
23 35046 Lars Michael Bjertnæs Njård 22:56,4 +2:52
24 35034 Andreas Hemminghytt Bærum OCK 23:15,8 +3:11
25 35092 Noah Husnes   23:17,0 +3:13
26 35020 Edvard Sandvold Ottestad Il Sykkel 23:21,5 +3:17
27 35072 Alexander Thorud Birkebeineren IF 23:27,3 +3:23
28 35012 Jørgen Kvarstad Ottestad Il Sykkel 23:36,4 +3:32
29 35043 Lars Olav Aspheim Kåsa Gulset Ski /Grenland Ski 23:38,5 +3:34
30 35082 Petter Lunna BRØTTUM SYKKEL 23:59,9 +3:55
31 35027 Anders Skeie Haugene Drøbak Frogn IL 24:01,1 +3:57
32 35086 William Rønningen Sande SpKl - Sykkel 24:18,0 +4:14
33 35037 Jørgen Bjørndal Ottestad SK Rye 24:29,4 +4:25
34 35035 Jonathan Nordraak Drøbak-Frogn IL 24:30,4 +4:26
35 35076 Henrik Nesse Heming 24:39,4 +4:35
36 35097 Syver Holmen Øfsti   24:46,0 +4:42
37 35103 Sander Tenden Strandbygda il 24:51,9 +4:47
38 35016 Halvor Dolven Asker Skiklubb 25:02,2 +4:58
39 35002 Narve Kverndal  Veslegard Andebarkji TSK 25:03,9 +5:00
40 35099 Arne Christian Rasmussen  Holm   25:11,5 +5:07
41 35083 Vetle S Martinsen Ottestad Sykkel 25:18,3 +5:14
42 35006 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 25:21,7 +5:17
43 35060 Johannes Lindberget VSF 25:34,0 +5:30
44 35013 Nikolai Einvik Jensen Runar Il ski 25:40,8 +5:36
45 35066 Sander Nytrøen Gjerdrum IL 25:43,7 +5:39
46 35009 Håkon Wedum   25:49,9 +5:46
47 35090 Martin Bakken Lyn Ski 25:54,4 +5:50
48 35051 Anders Fauske-Sjøstedt Lyn Ski 25:54,9 +5:50
49 35031 Daniel Fatnes Nesodden IF - Ski 25:55,2 +5:51
50 35078 Petter Finseth Løberg Vang Skiløperforening/ Fart 26:08,8 +6:04
51 35084 Ask Olaussen Rustad IL 26:16,7 +6:12
52 35048 Petter Brennhovd Lyn Ski 26:22,0 +6:18
53 35057 Hannes Hov Lommedalens IL 26:25,5 +6:21
54 35074 Vebjørn Økseter Elverum CK 26:25,6 +6:21
55 35080 Peder Bryggen Skjeberg CK 26:30,1 +6:26
56 35001 Sander Seiersnes SK Rye 26:32,1 +6:28
57 35070 Elias Holter Steinset Moen Sportsklubb 26:53,8 +6:49
58 35063 Christian Løvenskiold IL TRY 26:54,4 +6:50
59 35017 Anders Amundsen Konnerud Il Sykkel 27:01,5 +6:57
60 35054 Michael Gudim Lørenskog Sykkelklubb LCK 27:20,0 +7:16
61 35059 Andreas Laget Skedsmo Skiklubb 27:25,4 +7:21
62 35050 Emil Fagerhaug   27:25,9 +7:22
63 35067 Edvard Fossum Olstad Øyer Tretten 27:54,8 +7:50
64 35053 Sivert Granheim Moen Sportsklubb 27:56,6 +7:52
65 35049 Eskil Engdal   27:57,2 +7:53
66 35069 Johannes Rasmussen SK Rye 28:22,6 +8:18
67 35019 Philip Storbråten Rauma sk 28:31,7 +8:27
68 35100 Oliver Plassen-Brandvol Tormod Skilag 28:47,8 +8:43
69 35044 Fridtjof Sundbo  Berg Haslum IL 28:59,3 +8:55
70 35079 Axel Aalde Kjelsås IL 29:13,4 +9:09
71 35095 Eirik Andre Ottersen   29:46,3 +9:42
72 35056 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker skiklubb 29:48,4 +9:44
73 35088 Ferdinand Vetleseter Lyn Ski 29:57,0 +9:53
74 35068 Kasper Bjerklund Pryer Joker 30:13,0 +10:09
75 35105 Kristian Mentzoni-Klausen   31:07,7 +11:03
76 35047 William Wøllo Bjørnsengen Gjerdrum IL 31:20,4 +11:16
77 35077 Vetle Bustebakke Kolbu KK 31:24,2 +11:20
78 35094 Eskil  Kolshus Rustad IL 31:25,9 +11:21
79 35071 Jakob Antti Sveen Ullensaker skiklubb 32:37,2 +12:33
80 35091 Simen Bårdseth Vang Skiløper Forening 32:40,7 +12:36
81 35104 Simen Cook Halvorsen Ullensaker skiklubb 33:04,1 +13:00
82 35106 Oscar Lundberg Drøbak Frogn IL 33:10,6 +13:06
83 35052 Henrik Fjermedal Ottestad IL 33:39,7 +13:35
84 35055 Jens Ossian Haller   35:57,6 +15:53
85 35108 Maximilian Wiberg Hermansen Drøbak Frogn 36:14,0 +16:10
86 35042 Carl-Fredrik Askim   36:38,7 +16:34
87 35064 Mikkel Sollie Moen Aurskog-Høland Triatlon 36:43,2 +16:39
88 35093 Marius Klæboe Fossum IF 38:14,4 +18:10
89 35085 Kristian Pettersen Vang skiløperforening 38:34,6 +18:30
90 35081 Herman Angell Eid Skedsmo Skiklubb 38:45,6 +18:41
91 35102 Andreas Krohg Røssum Kvam Il Sykkel 39:53,2 +19:49
92 35087 Mathias Leverett Ulsakerhaugen Ungdom i aktivitet 40:47,0 +20:43
93 35015 Eirik Korsvollien Glåmdal SK 41:25,8 +21:21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +