Resultater UngdomsBirken Sykkel 2017 - Gutter 14 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 7,5 km (12-14 år) og 9,5 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 27. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 14 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 32034 Magnus Næsset Fiskum IL 18:08,4 +0:00
2 32007 Henrik E. Farstadvoll IF Frøy/ Rustad IL 18:12,9 +0:05
3 32030 Olaus Oserud Bentzen Gjerdrum Idrettslag 18:14,4 +0:06
4 32032 Tobias Utne   18:14,6 +0:06
5 32011 William Handley   18:40,8 +0:32
6 32039 William Høines Larsen   18:50,8 +0:42
7 32023 Falk Håkenstad-Bråten Lillehammer ck 18:53,0 +0:45
8 32026 Sjur Holm Grøneng Lillehammer ck 19:40,7 +1:32
9 32001 Even Thorvaldsen Ottestad sk 19:42,0 +1:34
10 32021 Eivind Fougner SK Rye 19:42,1 +1:34
11 32012 Niklas Hafsten RyeSK,Merida Grassroot,Team Blaanissene 19:42,3 +1:34
12 32014 Mikkel Pedersen If Frøy 20:09,3 +2:01
13 32022 Sverre Stiansen Lillehammer Cycle Klubb 20:09,8 +2:01
14 32027 Johannes Galåen Rye 20:09,9 +2:02
15 32033 Sebastian Robles Larsen IF Frøy 20:11,6 +2:03
16 32008 Aleksander Nilsen IF Frøy 20:15,0 +2:07
17 32029 Ludvig Baksjøberget Ottestad sk 20:25,5 +2:17
18 32036 Preben Brønstad CK Toten-Tråkk 21:08,3 +3:00
19 32006 Simon Hannestad Frøy 21:12,6 +3:04
20 32019 Ask Grøtan Wang Haslum IL 21:13,2 +3:05
21 32025 Magnus Five Romerike Sykkelklubb 21:13,9 +3:06
22 32035 Martin Mobråthen Romeriksåsen SK 21:15,5 +3:07
23 32117 Omund Lysne Kolsrud Flåværingen IL 21:25,5 +3:17
24 32046 Bård Brun Eidsvold verks skiklub 21:29,7 +3:21
25 32009 Jonas Myhr Asker Skiklubb 21:32,6 +3:24
26 32132 Ulrik Tvedt Romeriksåsen SK 21:32,7 +3:24
27 32088 Vetle Lysne Johansen Bagn IL 21:56,6 +3:48
28 32049 Casper Jacobsen Furum Bærum Skiklubb 21:58,8 +3:50
29 32037 Mathias Myran Eidsvold Værks Skiklub 22:06,8 +3:58
30 32018 Sigurd Øygard CK Valdres 22:07,0 +3:59
31 32041 Gustav Amundsen Nes SK 22:08,4 +4:00
32 32038 Jonas Osland Flora Ck 22:11,5 +4:03
33 32024 Johan Jamtseter Holum Oppdal Sykkelklubb 22:35,2 +4:27
34 32090 Brage Sømoen Vang skiløperforening 22:37,7 +4:29
35 32015 Nils Nordsæter Resell TVK 22:37,9 +4:30
36 32002 Ole Anders Granlund Egge Moen Spk 22:45,0 +4:37
37 32062 Martin Røland Jensen Sande Sportsklubb 22:46,2 +4:38
38 32075 Andreas Pjåka Ringerike SK 22:48,0 +4:40
39 32063 Henrik Kjøs   22:51,0 +4:43
40 32079 Henrik Selbæk Lillehammer ck 22:58,6 +4:50
41 32061 Thomas Indergård Molde CK 23:12,0 +5:04
42 32103 Eivind Nyberg   23:20,8 +5:12
43 32003 Endre Beitmyren   23:26,5 +5:18
44 32042 Håkon Berge Vestre Slidre IL 23:26,9 +5:19
45 32028 Fredrik Borbe Rye/Sørkedalens IF 23:28,6 +5:20
46 32064 Magnus Gunnes Kozar   23:37,2 +5:29
47 32050 Marius Gaden Brøttum IL 23:46,8 +5:38
48 32116 Anders Jøntvedt Sportsklubben Rye 23:52,4 +5:44
49 32058 Joachim Hoel Heming 23:56,6 +5:48
50 32113 Sander Buen-Bjørsnøs Fiskum IL 23:57,2 +5:49
51 32066 Håkon Linner Tronsrud Eidsvoll SK 24:02,5 +5:54
52 32081 Sigurd Sundal Åslia skilag 24:09,1 +6:01
53 32100 Magnus Johannessen Moelven IL/Team Sjusjøen 25:05,2 +6:57
54 32044 Jonas Bertheussen Romeriksåsen Sykkelklubb 25:43,8 +7:35
55 32052 Karsten Grønnerud Raufoss IL 25:49,1 +7:41
56 32065 Emil Åseth Kristiansen Vallset Il 26:00,8 +7:52
57 32047 Anders Bærheim Nittedal IL 26:00,9 +7:52
58 32043 Nikolai Gylthe Berget Vang Skiløperforening 26:00,9 +7:53
59 32083 Ulrik Tollefsen Gruvelia SK/ Åsen IL 26:03,9 +7:55
60 32059 Jonas Hoelsveen Raufoss Il langrenn 26:05,4 +7:57
61 32060 Mats Højlund CK 26:05,8 +7:57
62 32089 Mats Mangset Vennestrøm Brumunddal SK 26:12,1 +8:04
63 32121 Lars Wallin   26:13,5 +8:05
64 32056 Peder Haugland Jardar 26:16,5 +8:08
65 32120 Stian Fedreheim CK Elverum 26:42,3 +8:34
66 32091 Åsmund Angard Wefling   26:49,3 +8:41
67 32109 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 27:10,7 +9:02
68 32055 Felix August Handeland Heming 27:14,8 +9:06
69 32077 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 27:14,8 +9:06
70 32104 Sondre Grasbekk Pedersen   27:31,7 +9:23
71 32123 Eskil Tarud   27:54,2 +9:46
72 32048 Martin Fuglstad   27:56,1 +9:48
73 32082 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 27:58,2 +9:50
74 32053 Simen Andre  Grøtterud Brumunddal Sykkelklubb 28:24,8 +10:16
75 32068 Markus Løken Vallset Il 28:36,7 +10:28
76 32072 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes Skiløperforening 28:37,7 +10:29
77 32051 Fabian Nikolai Gjessing Holmen-if 29:07,8 +10:59
78 32074 Mads Oterholt Gjerdrum 29:22,0 +11:14
79 32092 Ulrik Andersen Røa IL 29:24,9 +11:16
80 32070 Stian Måleng Sarpsborg Alpin 30:16,5 +12:08
81 32057 Henrik Hennum Sjåstad/Vestre Lier IL 30:16,7 +12:08
82 32020 Sander Porsholt Soon CK 31:05,1 +12:57
83 32108 Adrian Barstad  Smevik TVK 31:08,6 +13:00
84 32086 Lucas Aaland   31:10,0 +13:02
85 32115 Øystein Skirbekk Sagmoen CK Elverum 31:25,7 +13:17
86 32087 Jesper Aaslund Fet skiklubb 31:33,1 +13:25
87 32107 Jonas Andre Rogne Ungdom i aktivitet 31:49,1 +13:41
88 32114 Joakim Solberg Hernes Nes SK 31:49,2 +13:41
89 32071 Martin Eng Nordgård Raufoss & Gjøvik SK 32:47,1 +14:39
90 32101 Emran Khashi Ungdom i aktivitet 33:18,9 +15:11
91 32085 Gaute Vodal Fet skiklubb 36:50,9 +18:42
92 32069 Even Mobrenna Disenå il / Team Odal 37:51,7 +19:43
93 32097 Sverre  Einrem Mosjøen og omegn sykkel klubb 38:00,8 +19:52
94 32110 Windir Mathias Svingen Ungdom i aktivitet 38:00,9 +19:53
95 32067 Jakob Lundby Østre Toten Skilag 40:28,6 +22:20
96 32045 Niclas Brandal BOC/Lommedalen 40:38,7 +22:30
97 32016 Martin Solhaug Hansen Mosjøen og Omegn CK 40:49,4 +22:41
98 32112 Sander Haugli Raufoss Il langrenn 44:20,2 +26:12
99 32119 Andreas Sletten Tormod Skilag 44:22,2 +26:14
100 32078 Fredrik Rønnestad Hollingsæter Moldeck 45:56,1 +27:48
101 32096 Andre Coventry Dahl Ungdom i aktivitet 46:16,5 +28:08
102 32094 Mathias Brenden Ungdom i aktivitet 51:10,5 +33:02
103 32099 Lyanross Ishmael Bueno Ungdom i aktivitet 51:54,7 +33:46
104 32106 Jon Martin Ramfjord Ungdom i aktivitet 52:42,4 +34:34
105 32111 Christoffer Aas Ungdom i aktivitet 57:21,3 +39:13
106 32098 Jonathan Engh Johansen Ungdom i aktivitet 1:03:31,5 +45:23
107 32093 Lars Aune Kjelsberg Ungdom i aktivitet 1:04:26,5 +46:18
108 32095 Robert Bunes Ungdom i aktivitet 1:24:48,9 +1:06:40


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +