Resultater UngdomsBirken Sykkel 2017 - Gutter 15 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 7,5 km (12-14 år) og 9,5 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 27. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 15 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 31014 Erlend Tegneby Vegstø Soon CK 23:07,5 +0:00
2 31013 Peder Antoni Gravås TVK 23:13,3 +0:06
3 31020 Andreas Aune Aakerli TVK 23:16,7 +0:09
4 31035 Truls Nordhagen Asker Ck 23:19,9 +0:12
5 31033 August Myrvold   23:50,4 +0:43
6 31008 Henrik Wist TVK 23:50,5 +0:43
7 31012 Sigve Ulleland Molde CK 24:01,4 +0:54
8 31032 Iver Brovold Midtsundstad CK Elverum 24:01,8 +0:54
9 31037 Magnus M. Stensby Ottestad sk 24:14,6 +1:07
10 31010 Thor Herman Kvamme Lillehammer cykleklubb 24:59,3 +1:52
11 31055 Andreas Østensen Lillehammer ck 25:04,8 +1:57
12 31056 Jakob Gløersen Fredrikstad Skiklubb 26:18,0 +3:11
13 31036 Jacob S. Verdenius Savalen SK 26:23,0 +3:16
14 31025 Henrik Falkenberg Dokset SK Rye 26:23,7 +3:16
15 31024 Erlend Andersen Åslia skilag 26:25,7 +3:18
16 31065 Eirik Wilhelmsen Kloppa Offroadklubb 26:50,5 +3:43
17 31047 Jo Bastian Gustavsen Svelvik 26:50,6 +3:43
18 31019 Petter Solberg Romeriksåsen Sykkelklubb 27:16,1 +4:09
19 31009 Ådne Finset Nesodden Sykkelklubb 27:27,0 +4:20
20 31073 Nikolai Larsen Lillehammer Skiklub alpint 27:33,6 +4:26
21 31034 Emil Kvalheim Otterdal Nes SK 27:38,6 +4:31
22 31074 Thomas Vethe   27:44,3 +4:37
23 31068 Edin Johansen Mock 27:44,4 +4:37
24 31017 Eirik Ulfsbøl CK Elverum 27:50,4 +4:43
25 31026 Ola Spigseth Nes Ski 28:12,8 +5:05
26 31069 Oliver Norheim Lillehammer Skiklub 28:22,2 +5:15
27 31005 Jørgen Myhren Bekkelund LCK 28:30,1 +5:23
28 31028 Iver Kjelsaas Rye SK 28:32,2 +5:25
29 31038 Gard Woxholt SK Rye 28:57,2 +5:50
30 31072 Anders Vangsgraven Stubberud   29:00,9 +5:53
31 31059 Lars-Olav Flatla Kloppa Offroadklubb 29:06,4 +5:59
32 31066 Oskar Lockert Skjold Gruvelia SK/Åsen IL 29:06,8 +5:59
33 31053 Marius Trøen Vestre Slidre IL 29:13,5 +6:06
34 31054 Sondre Tusvik   29:16,3 +6:09
35 31011 Sander Hagen SoonCK 29:19,7 +6:12
36 31031 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik skiklubb 29:48,0 +6:41
37 31022 Kasper Trygvesson Eikrem SK Rye 29:57,9 +6:50
38 31060 Oskar Gisleberg Gran IL 30:28,5 +7:21
39 31023 Adrian Einvik Jensen Runar Il ski 30:48,9 +7:41
40 31015 Jens Opstad Kjelsås IL 31:09,6 +8:02
41 31057 Sivert Ahlquist Kjelsås 31:12,1 +8:05
42 31067 Grunde Buraas Lillehammer ck 31:14,7 +8:07
43 31045 Tore Herman  Finsrud Kirkebøen TFL 31:22,8 +8:15
44 31070 Ulrik Rambæk Sletmoen   32:35,3 +9:28
45 31016 Lars Kørra Solør CK 32:50,4 +9:43
46 31001 Johan Akseli Sveen Ullensaker skiklubb 32:51,1 +9:44
47 31042 Henrik Anker-Nilssen   33:00,8 +9:53
48 31006 Christian Hermansen Sveen Åsen IL 33:26,5 +10:19
49 31041 Sander A Tveitane   34:53,1 +11:46
50 31029 Oliver Storbråten Rauma sk 35:02,9 +11:55
51 31043 Sverre Bræin   35:03,1 +11:56
52 31046 Henrik Langtangen Gulliksen   36:18,1 +13:11
53 31049 Mats Kristoffersen Sørkedalens IF 38:29,4 +15:22
54 31061 Eivind Løkke CK Toten-Tråkk 38:41,0 +15:34
55 31048 Markus Kristoffersen Sørkedalens IF 39:05,5 +15:58
56 31051 Fredrik Nordby Skedsmo Skiklubb 40:33,2 +17:26
57 31044 Erlend Enerhaugen   40:46,7 +17:39
58 31062 Paul Henning Røer Ungdom i aktivitet 46:39,4 +23:32
59 31004 Trym Olafsen   50:13,1 +27:06
60 31050 Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF 50:30,5 +27:23
61 31021 Johannes Staune-Mittet Lillehammer ck 1:06:43,0 +43:36
62 31052 Hans Christian Sørhagen   1:19:22,7 +56:15
63 31063 William Sandman Ungdom i aktivitet 1:23:46,8 +1:00:39
64 31064 Armann Solberg Ungdom i aktivitet 1:39:11,1 +1:16:04