Resultater UngdomsBirken Sykkel 2017 - Gutter 16 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 7,5 km (12-14 år) og 9,5 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 27. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 16 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 30017 Emil Ravnåsen Vangen Fiskum IL Sykkel 22:18,4 +0:00
2 30005 Jonas Vika Brumunddal SK 22:23,3 +0:05
3 30008 Edvard Sandvik SK Rye 22:35,2 +0:17
4 30058 Ole Rekdahl Halden CK 22:51,2 +0:33
5 30056 Ola Helleberg Fiskum IL 22:56,3 +0:38
6 30016 Eirik Stene Boc 22:57,0 +0:39
7 30003 Lars Hesby Hurum SK Rye 22:58,4 +0:40
8 30013 Christian Frøyland Foss IF Frøy 23:40,4 +1:22
9 30018 Aleksander Dokset SK Rye 23:45,5 +1:27
10 30009 Sindre Sagbakken Lillehammer ck 23:46,4 +1:28
11 30001 Birk Møller Gundersen RyeSK 24:13,9 +1:56
12 30002 Torjus Kristian Bakken Lillehammerck 24:15,7 +1:57
13 30019 Even Karlsen   24:20,9 +2:03
14 30028 Odne Gotaas Brumunddal Sykleklubb 24:51,5 +2:33
15 30021 Morten Antonsen Nes Ski 24:54,7 +2:36
16 30011 Fredrik Andre Haug Svelvik SK 25:02,7 +2:44
17 30036 Simen Olsen Ottestad Sykkelklubb 25:06,7 +2:48
18 30015 Vetle Opheim Rønningsveen SK Rye 25:18,7 +3:00
19 30006 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 25:36,0 +3:18
20 30010 Fredrik Fodstad Eidsvoll SK 25:36,2 +3:18
21 30042 Jonas Dyrli Thoresen   25:42,7 +3:24
22 30007 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 26:06,9 +3:48
23 30004 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 26:13,7 +3:55
24 30045 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 26:19,1 +4:01
25 30023 Marius Bjørk Dahl Nes SK 26:28,7 +4:10
26 30050 Magnus Nyberg   26:32,2 +4:14
27 30020 Markus Skreen Vognild Oppdal SK 26:40,2 +4:22
28 30022 Kenneth Berglund Ottestad sk 26:54,9 +4:37
29 30031 Lars Erik Jacobsen Ottestad Il Sykkel 26:59,3 +4:41
30 30053 Marius Solberg Hernes Nes SK 28:21,2 +6:03
31 30052 Aslak Lindsetmo Asker CK. 29:05,3 +6:47
32 30047 Robin Solli SK Rye 29:43,6 +7:25
33 30054 Fredrik Riste Kristiansen Ringebu-Fåvang skiklubb 30:08,7 +7:50
34 30034 Johan Lægreid Nes Hafslo IL 30:32,0 +8:14
35 30049 Olav Høgåsen Lillehammer skiklubb 31:18,1 +9:00
36 30041 Marius Alexander Syvertsen   31:26,7 +9:08
37 30027 Andreas Aleksander Gjessing Holmen-if 31:29,5 +9:11
38 30026 Truls Bratvold Fossen VIF langrenn 32:54,8 +10:36
39 30025 Ivar Dragerengen Raufoss Il langrenn 33:14,7 +10:56
40 30037 Mathias Seiersnes SK Rye 33:17,5 +10:59
41 30057 Ole Gustav Morstad Volkswagen Møller Bil As 34:23,6 +12:05
42 30039 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 34:25,6 +12:07
43 30038 Martin Stensrud Strandbygda 36:35,0 +14:17
44 30024 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 37:33,9 +15:15
45 30033 Håvar Kvam IL Bjørn 38:00,2 +15:42
46 30046 Andreas Bache-Wiig Il Heming 42:28,1 +20:10
47 30040 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 52:26,9 +30:08
48 30032 Herman H. Kleivi Holmen langrenn 52:32,1 +30:14
49 30044 Jaran Skoglund Harestua IL 55:34,7 +33:16
50 30043 Torbjørn Aaberge Nes Sogn Ck 1:09:28,4 +47:10
51 30012 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 1:09:28,8 +47:10


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +