Resultater UngdomsBirken Sykkel 2017 - Jenter 13 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 7,5 km (12-14 år) og 9,5 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 27. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Jenter 13 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 37004 Andrea sæther  Verdenius Tolga 22:50,9 +0:00
2 37013 Elise  McKinlay Nes SK 23:19,5 +0:29
3 37001 Johanne Brovold Midtsundstad CK Elverum 23:20,1 +0:29
4 37012 Eline Sveen Bærum og Omegn Cykleklubb 23:33,2 +0:42
5 37010 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 24:04,1 +1:13
6 37011 Julie Hammer Eidsvold Værk Skiklub 24:23,5 +1:33
7 37022 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 25:12,6 +2:22
8 37014 Sara Kristine Ulvang CK Nittedal 25:22,1 +2:31
9 37008 Thea Kvam Øyer - Tretten IF 26:00,2 +3:09
10 37040 Mina Sofie Kjærås Moland Andebu IL 26:06,2 +3:15
11 37006 Synne Børresen Bollingmo Raufoss IL 26:18,0 +3:27
12 37041 Kaja Wilhelmsen Garstad Kjelsås IL 26:55,6 +4:05
13 37009 Astrid Moldestad Ulfsbøl CK Elverum 26:57,3 +4:06
14 37043 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 27:00,1 +4:09
15 37036 Aurora Storlien Ulen Lillehammer Skiklub 27:18,0 +4:27
16 37048 Tiril Stavrum Lommedalen IL 27:21,7 +4:31
17 37005 Vilde Brønstad CK Toten-Tråkk 27:22,2 +4:31
18 37033 Vilma Halstenstad Stovner Fossum IF 27:33,3 +4:42
19 37018 Amanda Ellefsen Haslum IL 27:47,2 +4:56
20 37049 Tiril T. Fosen Drøbak-Frogn IL 28:10,4 +5:20
21 37016 Ada Myhren Bekkelund Lillehammer cykleklubb 28:26,3 +5:35
22 37028 Live Eide Longva Ottestad Ski 29:36,0 +6:45
23 37038 Sofie Tunli Drøbak-frog IL 29:38,8 +6:48
24 37045 Ida Hult Ottestad IL 29:39,8 +6:49
25 37026 Karoline Amalie Knutsen Ullensaker skiklubb 29:40,1 +6:49
26 37021 Astrid Hagen Strandbygda Ski 30:03,4 +7:13
27 37023 Julie Jøsok Holstad Lørenskog HK/Oslo klatreklubb 30:12,1 +7:21
28 37030 Line Hyttan Selsing LØRENSKOG SKIKLUBB 30:37,8 +7:47
29 37039 Nora Oline Jensen Lommedalens IL 31:21,5 +8:31
30 37046 Ida Lockert Skjold Bjerke IL Ski/fotball 31:25,2 +8:34
31 37019 Aasne Sofie Ellevold OPPSTAD IL 32:28,5 +9:38
32 37042 Frida Hahne Drøbak Frogn IL 32:53,3 +10:02
33 37027 Emma Høyeraal  Leen Oppegård IL 34:36,3 +11:45
34 37050 Anne Kristine Sanderud  Nordgaard OPPSTAD IL 34:58,1 +12:07
35 37032 Nora Storås Sommer Follebu Skiklubb 36:12,2 +13:21
36 37037 Elen Woxholt   36:39,7 +13:49
37 37025 Sandra Karlsen   37:34,8 +14:44
38 37017 Selma Lindstad Børresen Ottestad 37:57,6 +15:07
39 37034 Anna Tarud   43:19,9 +20:29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +