Resultater UngdomsBirken Sykkel 2017 - Jenter 14 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 7,5 km (12-14 år) og 9,5 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 27. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Jenter 14 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 36010 Frida Fodstad Eidsvoll SK 21:02,7 +0:00
2 36006 Oda Laforce IF Frøy 21:03,5 +0:01
3 36009 Tirill Marie Møller Gundersen Rye SK 21:56,1 +0:53
4 36008 Nora Sødal Raastad Lyn Ski 22:16,7 +1:14
5 36004 Johanne Norheim Eidsvoll Sykkel 22:18,2 +1:15
6 36028 Synne Herheim Geilo IL 22:20,3 +1:18
7 36002 Kristine Kvamme Gjerstad IL 22:37,1 +1:34
8 36001 Dina Lidahl Lillejordet Ottestad Il Sykkel 23:06,8 +2:04
9 36007 Emilie J.F. Taug CK Nittedal 23:29,7 +2:27
10 36005 Selma Lima-Hogsnes Asker Ck 24:11,4 +3:09
11 36011 Solveig Steen Hofstad Mjøndalen IF 24:12,3 +3:10
12 36021 Mille Eide Nyhus Ottestad IL 24:24,0 +3:21
13 36023 Lisa Fergusson Sørlien Hakadal IL 24:29,2 +3:26
14 36018 Marthe Skram Botterud   24:37,0 +3:34
15 36038 Emma Risnes CK Elverum 24:46,4 +3:44
16 36022 Gjendine Eidslott Lyn Ski 25:16,5 +4:14
17 36017 Emma Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 25:34,2 +4:31
18 36043 Fredrikke Hagen Lyn Ski 26:08,0 +5:05
19 36026 Elise Ek Haug Follo SK 26:15,9 +5:13
20 36037 Henriette Nilssen Gjelleråsen IF Ski 26:16,5 +5:14
21 36019 Tuva Anine Brusveen-Jensen Lyn Ski 26:24,2 +5:21
22 36027 Marianne Haug Bjerke IL 26:38,1 +5:35
23 36025 Freyja Gotaas Brumunddal SK 26:51,9 +5:49
24 36031 Ane Kjærnes Hamar Skiklubb 26:54,7 +5:52
25 36053 Julie Jeistad   26:55,0 +5:52
26 36042 Marina  Trøen Ålen IL 27:05,4 +6:03
27 36012 Ida Heggvold Oppdal IL ski og skiskyting 27:10,1 +6:07
28 36047 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL 27:20,7 +6:18
29 36052 Emma Hodne   27:56,0 +6:53
30 36040 Martine Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 28:33,3 +7:31
31 36029 Ragnhild Lovise Hagen Johnsgård Lillehammer Skiklub 28:50,9 +7:48
32 36036 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer O-klubb 28:51,3 +7:49
33 36030 Maren Hjelmeset Kirkeeide   28:53,0 +7:50
34 36041 Tuva Sveadalen Åsmarka IL 28:54,3 +7:52
35 36046 Ingrid Rindal Strømmen Brøttum IL 29:29,6 +8:27
36 36035 Eir Lynghammar Hakadal IL Langrenn 29:30,4 +8:28
37 36048 Mia Emilie Berntsen Vind IL 29:34,8 +8:32
38 36039 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 29:37,6 +8:35
39 36051 Annbjørg Efskind Årvoll IL 31:16,6 +10:14
40 36032 Synne Klokset Tomrefjord IL 32:32,1 +11:29
41 36020 Ingrid Dragerengen Raufoss Il langrenn 33:48,0 +12:45
42 36033 Maren Hamre Køber Jutul 33:54,6 +12:52
43 36049 Nina Cornelia K Galgum Vang 35:34,2 +14:32
44 36045 Kristina Langsethagen Strandbygda il 35:36,3 +14:34
45 36034 Marie Haug Laukeland IL Jutul 35:42,1 +14:39
46 36050 Andrine Gaden Solberg Brøttum IL / Team Sjusjøen 36:39,5 +15:37
47 36024 Hilde Kristine  Flenes Ulven Eina Sk 38:37,2 +17:35
48 36044 Martine Engen Ingen 39:48,0 +18:45