Resultater UngdomsBirken Sykkel 2018 - Gutter 12 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 9,5 km
Lillehammer, Oppland - 26. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 12 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 38017 Jonas Bakkebø Fjellstad Follo SK 20:28,1 +0:00
2 38003 Christian-Olaus Sween Eidsvoll SK 20:43,1 +0:15
3 38013 Aksel  LaForce If føy 20:57,8 +0:30
4 38008 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer cykleklubb 21:09,7 +0:42
5 38004 Sondre Elias Skjolden Nes SK 21:24,1 +0:56
6 38019 Nikolai Nilsen   21:38,5 +1:10
7 38010 Henrik Filseth Boc 21:55,0 +1:27
8 38049 Torjus Sauar Eiker kvikk 21:56,3 +1:28
9 38044 Kristian Kirkeng IL ROS ski / Asker CK 21:56,5 +1:28
10 38082 Sivert Moskaug Asker sykkelklubb 22:12,7 +1:45
11 38096 Eirik Rød Lillehammer ck 22:29,7 +2:02
12 38048 Marcus Alexander Næss CK Nittedal 22:35,3 +2:07
13 38057 Sander Skjong Aarø Follo Sykkelkubb 22:37,9 +2:10
14 38076 William Alexander Haug Svelvik SK 22:55,4 +2:27
15 38075 Sindre Østlien Evensen Vind IL 22:57,9 +2:30
16 38067 Sondre Østbye Støvern Aaby ck 22:58,3 +2:30
17 38007 Edvard Aanestad Røa IL 23:10,9 +2:43
18 38072 Tor Even Askautrud Nesodden SK 23:16,8 +2:49
19 38095 Julian Vesterhus  Jacobsen IF Frøy 23:17,2 +2:49
20 38053 Kristian Viken Strand TVK 23:36,2 +3:08
21 38058 Henrik Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 24:00,6 +3:32
22 38064 Sjur Flækøy Lillehammer Sykkelklubb 25:06,2 +4:38
23 38059 Henrik Kvarstad   25:06,8 +4:39
24 38046 Kristian Waal Lande Fiskum IL 25:18,0 +4:50
25 38084 Isak Storås Orkla ck 25:18,8 +4:51
26 38054 Michael Torp Drøbak Frogn 25:32,9 +5:05
27 38014 Filip Krogh Kvernen Drøbak-Frogn IL 25:35,0 +5:07
28 38045 Martin Aleksander Knutsen Ullensaker skiklubb 25:36,0 +5:08
29 38020 Amund Ferl-Runningshaugen Geilo IL Sykkel 25:45,7 +5:18
30 38100 Herman Nymark-Veum TRY IL 25:55,3 +5:27
31 38098 Herman Haug Seljåsen   25:59,0 +5:31
32 38088 Theodor Gomo Kolbotn 26:21,1 +5:53
33 38081 Ole Andreas Hynne   26:24,3 +5:56
34 38102 Elias Ekroll Bjerke Romeriksåsen Sykkelklubb 26:32,0 +6:04
35 38069 Sindre Moe Landen Romeriksåsen Sykkelklubb 26:35,7 +6:08
36 38090 Magnus Stangenes Nesodden IF 26:39,4 +6:11
37 38018 Emil Larsen Råstad Fet skiklubb 26:43,3 +6:15
38 38051 Magnus Smedsrud Eidsvold Værks Skiklub 27:02,6 +6:34
39 38078 Fredrik Solberg Hernes Nes Sykkelklubb 27:33,5 +7:05
40 38060 Jonas Lidahl Lillejordet Vang Skiløperforening 27:36,3 +7:08
41 38056 Magnus Wichmann Aaby ck 27:58,4 +7:30
42 38093 Oskar Hage   27:59,0 +7:31
43 38002 Alexander  Nesse TRY IL 28:21,8 +7:54
44 38009 Henrik Christopher Besseberg Drøbak-Frogn IL 28:26,5 +7:58
45 38091 Askil Seim Thorstensen Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 28:40,7 +8:13
46 38042 Magnus  Blåfjell Skedsmo Skiklubb 28:47,5 +8:19
47 38050 Marius Fenstad Skjærstad Rye 29:02,7 +8:35
48 38062 Jonas Teksum Gjerdrum IL 29:23,1 +8:55
49 38092 Torkil Sletmoen Fagernes   29:24,4 +8:56
50 38099 Jostein Løkken Lågen CK 29:25,2 +8:57
51 38101 Erik Thune Rolfsen Røa 29:29,2 +9:01
52 38041 Magnus Nergård Antonsen Hamar IL 29:29,2 +9:01
53 38080 Jonas Horten Moelven IL 29:50,2 +9:22
54 38086 Magnus Evjen Winum Hakadal IL 29:50,8 +9:23
55 38043 Sebastian Elias  Hanssen Moelven IL 29:51,1 +9:23
56 38071 Brage Senderud Voss sykkelklubb 29:51,7 +9:24
57 38097 Kristian Limbodal Ørbæk Eidsvoll SK 30:00,8 +9:33
58 38089 Erik Hov Boc 30:01,2 +9:33
59 38066 Simen Johannessen Moelven IL 30:21,1 +9:53
60 38079 Hermann Hoel Søndre Land IL 30:27,2 +9:59
61 38055 William Tømterud   30:41,7 +10:14
62 38052 Martinius Stenberg Strandbygda 30:44,5 +10:16
63 38087 Ola Fevik Dahlen Moelven 31:23,3 +10:55
64 38063 Eirik Gilbakken Voss sykkelklubb 31:47,5 +11:19
65 38094 Simen Haugseth Eidsvold Værks Skiklubb 31:58,8 +11:31
66 38047 Sebastian Nerli-Østby Gjøvik 32:03,8 +11:36
67 38065 Caspar Hemstad Strandbygda 32:47,0 +12:19
68 38074 Martin Andre Enebakk Bjerke IL Ski 32:49,7 +12:22
69 38073 Johan Bjørnsveen   32:58,8 +12:31
70 38085 Henrik Tomtsveen   33:17,4 +12:49
71 38006 Alexander Torkilsrud Frogner IL 35:11,4 +14:43
72 38103 Bastian K Galgum   35:12,7 +14:45
73 38070 Elias Ludvigsen Søndre Land Fotball 36:56,7 +16:29
74 38083 Karol Sabier LØRENSKOG SKIKLUBB 39:16,8 +18:49
75 38104 Daniel  Nikolaisen ESK 43:33,6 +23:06
76 38077 Sverre Haugli Furnes Skiløperforening 45:25,3 +24:57