Resultater UngdomsBirken Sykkel 2018 - Gutter 14 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 7,5 km (12-14 år) og 9,5 km (15-16 år)
Lillehammer, Oppland - 26. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 14 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 32016 Oliver  Aukland Tønsberg CK 18:22,6 +0:00
2 32014 Casper Rønning Horten Og Omegn Cykleklubb 18:26,1 +0:03
3 32020 Østen Brovold Midtsundstad CK Elverum 18:37,0 +0:14
4 32004 Anders Lohne Aarstad Odal SK 18:52,0 +0:29
5 32011 Sigurd Nordaas CK Elverum 18:59,9 +0:37
6 32010 Mathias Holmann Lommedalen Langrenn 19:01,1 +0:38
7 32058 Filip Green   19:01,8 +0:39
8 32009 Oliver Aasgaard Follo SK 19:03,3 +0:41
9 32007 Martin E. Farstadvoll If Frøy / Rustad IL 19:03,8 +0:41
10 32017 Tobias Skretting Solør CK 19:11,3 +0:49
11 32090 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer ck 19:15,4 +0:53
12 32005 Jakob Buhs IF Frøy 19:30,2 +1:08
13 32008 Jørgen Kvarstad   19:30,5 +1:08
14 32057 Henrik Fjermedal   19:33,2 +1:11
15 32006 Ånund Eggen-Vaa IF Frøy 19:33,7 +1:11
16 32013 Sven Kristoffer Huseby SK Rye 19:44,8 +1:22
17 32018 Håkon Torseth Lillehammer ck 20:10,9 +1:48
18 32012 Anders Amundsen Konnerud IL 20:13,3 +1:51
19 32015 Stian Høivik Børja Lørenskog cykleklubb 20:15,2 +1:53
20 32063 Noah Husnes Røa IL 20:16,8 +1:54
21 32072 Torbjørn Bogstrand Løitegård Asker Ck 20:54,1 +2:31
22 32083 Oskar Opstad Vike Andebu IL 20:55,2 +2:33
23 32050 Jacob Bøymo IF Frøy 21:11,1 +2:48
24 32061 Ola Heimdal Odal SK 21:11,4 +2:49
25 32073 Henrik Nesse TRY IL 21:17,7 +2:55
26 32089 oliver nysveen Brumunddal Sykleklubb 21:20,1 +2:57
27 32003 Nicolai Frøyland Foss IF Frøy 21:20,4 +2:58
28 32088 Kasper Aasebø SK Rye 21:25,4 +3:03
29 32082 Jakob Træthaug Lillehammer CK/ Søre Ål il 21:29,0 +3:06
30 32084 Einar Vormeland Romeriksåsen Sykkelklubb/Skedsmo Skiklubb 21:39,7 +3:17
31 32070 Andreas Laget Team Merida Grassroot / Romeriksåsen sykkelklubb 21:40,9 +3:18
32 32046 Sebastian Bjørnseth Glåmdal Sykleklubb 21:43,4 +3:21
33 32094 Vetle S Martinsen   21:43,7 +3:21
34 32080 Tobias Dyrli Thoresen Røa Sykkel 21:44,6 +3:22
35 32043 Oliver B. Berg Solør CK 21:44,9 +3:22
36 32060 Anders Skeie Haugene Drøbak Frogn IL 21:46,0 +3:23
37 32081 Alexander Thorud If Birkebeineren 21:48,4 +3:26
38 32092 Petter Lunna Brøttum il/sykkel 21:49,3 +3:27
39 32044 Lars Michael Bjertnæs Njård 21:52,2 +3:30
40 32056 Anders Fauske-Sjøstedt Lyn 22:15,5 +3:53
41 32054 Jakob Engedahl   22:17,8 +3:55
42 32077 Edvard Sandvold Ottestad Il Sykkel 22:34,8 +4:12
43 32068 Eirik Korsvollien Glåmdal SK 22:38,1 +4:16
44 32098 Andreas Krohg Røssum Kvam IL 23:02,9 +4:40
45 32093 Emil Fagerhaug Oppdal Sykkelklubb 23:10,4 +4:48
46 32071 Johannes Lindberget   23:20,8 +4:58
47 32087 Kristian Øye Aasum Granli IL 23:20,8 +4:58
48 32074 Jonathan Nordraak Drøbak-Frogn IL 23:22,6 +5:00
49 32110 Ingemar Aagaard Lauridsen Lillehammer skiklubb 23:23,1 +5:00
50 32041 Petter Vestmo Almåsbak Grue 23:24,9 +5:02
51 32091 Hannes Hov Boc 23:33,3 +5:11
52 32055 Jonas Nilsen Fagerhaug Lyn Ski 23:36,6 +5:14
53 32097 Ola Nymark-Veum TRY IL 24:06,5 +5:44
54 32104 Tobias Halvorsen   24:33,2 +6:11
55 32111 Martin Bjerke Follebu Skiklubb 24:35,5 +6:13
56 32086 Vebjørn Økseter Elverum CK 25:27,9 +7:05
57 32075 Edvard Fossum Olstad Øyer Tretten 25:31,0 +7:08
58 32064 Emil Ure Ingjerd Romeriksåsen Sykkelklubb 25:40,8 +7:18
59 32048 Petter Brennhovd Lyn Ski 25:42,5 +7:20
60 32076 Kasper Bjerklund Pryer Team Joker/Brumunddal sykleklubb 25:44,2 +7:22
61 32099 Tobias Sommerfelt Stenberg Lillehammer Skiklub 25:44,4 +7:22
62 32120 Oscar Smogeli Opsann   25:45,5 +7:23
63 32049 Fredrik Breyer Driv 25:49,5 +7:27
64 32108 Michael Gudim LCK Lørenskog 26:03,0 +7:40
65 32065 Sigurd Wahl Kallum Kjelsås IL 26:41,5 +8:19
66 32078 Sander Seiersnes SK Rye 26:43,2 +8:21
67 32069 Kristoffer Lae Mjøndalen IF 27:21,0 +8:58
68 32066 Nicolai Karlsen Tryvann Skisenter AS 27:24,6 +9:02
69 32096 Sigurd Bjørndalen Mathisen Aron Sykkel 27:29,4 +9:07
70 32052 Herman Angell Eid Skedsmo Skiklubb 27:34,8 +9:12
71 32047 Sverre Murud Bratfos Ullensaker skiklubb 27:36,5 +9:14
72 32053 Eskil Engdal Vind IL 27:42,8 +9:20
73 32109 Oliver Plassen-Brandvol   27:45,3 +9:23
74 32107 Peter Schmidt   27:57,5 +9:35
75 32045 William Wøllo Bjørnsengen Gjerdrum IL 28:02,3 +9:40
76 32067 jørgen kobbersletten pettersen   30:18,2 +11:56
77 32106 Magnus  Sørlie   30:26,9 +12:04
78 32101 Tobias H Andersen   30:34,9 +12:12
79 32103 Simen Fjelstad   32:37,3 +14:15
80 32079 Christoffer Strømme If Birkebeineren 33:30,2 +15:08
81 32105 Emil Solheim Røine   34:08,7 +15:46
82 32102 Morten Bergum   34:34,1 +16:12
83 32051 Simen Bårdseth Vang Skiløperforening 35:01,8 +16:39
84 32112 Kristian Moen   35:50,3 +17:28