Resultater UngdomsBirken Sykkel 2018 - Gutter 15 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 9,5 km
Lillehammer, Oppland - 26. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Gutter 15 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 31021 Olaus Oserud Bentzen Romeriksåsen Sykkelklubb 22:04,2 +0:00
2 31006 Jon Rye-Johnsen Nanset IF sykkel 22:13,6 +0:09
3 31007 Henrik E. Farstadvoll If Frøy / Rustad IL 22:14,1 +0:10
4 31020 William Handley Asker Ck 22:15,2 +0:11
5 31004 Eivind Fougner SK Rye 22:19,6 +0:15
6 31017 Falk Håkenstad-Bråten Lillehammer cykleklubb 22:34,9 +0:31
7 31014 Sjur Holm Grøneng Lillehammer cykleklubb 22:43,2 +0:39
8 31064 Alv S. Skjeldal Berger IL Ski 23:04,7 +1:01
9 35126 Jannik Eschler BigFriends MTB Team 23:04,8 +1:01
10 31018 William Høines Larsen Romeriksåsen SK 23:18,8 +1:15
11 31016 Niklas Hafsten SK Rye 23:19,1 +1:15
12 35121 Nicolai Dahlen Guntvedt Romeriksåsen Sykkelklubb 23:45,3 +1:41
13 31008 Sebastian Robles Larsen IF Frøy 23:48,8 +1:45
14 31015 Ludvig Baksjøberget Ottestad sk 23:50,3 +1:46
15 31047 Jørgen B Dyrdahl Berger IL - ski 23:53,0 +1:49
16 31002 Aleksander Nilsen IF Frøy 24:24,1 +2:20
17 35123 Mathias Austad Nordeng   24:32,0 +2:28
18 35122 Sebastian  Byfuglien   24:49,4 +2:45
19 31075 Jonas Myhr Asker Skiklubb 24:51,6 +2:47
20 31089 Sverre Stiansen Lillehammer ck 24:54,1 +2:50
21 31094 Ulrik Tvedt Romeriksåsen 24:56,5 +2:52
22 31070 Eikil Elias Aasbø Heming 25:06,2 +3:02
23 31074 Martin Mobråthen Romeriksåsen SK 25:07,6 +3:03
24 31073 Simon Hannestad IF Frøy 25:17,6 +3:13
25 31080 Martin Solhaug Hansen Mock 25:18,0 +3:14
26 31057 Ola Løvlien Lillehammer cykleklubb 25:20,3 +3:16
27 31003 Mikkel Pedersen IF Frøy 25:23,0 +3:19
28 31071 Bård Brun Eidsvoll Sykkelklubb 25:23,1 +3:19
29 31091 Einar Gundersen Rognerud Solør CK 25:26,4 +3:22
30 31041 Gustav Amundsen Nes SK 25:43,6 +3:39
31 31010 Omund Lysne Kolsrud flåværingen / andebarkji 25:45,4 +3:41
32 31083 Erik Ola Jorde Asker Skiklubb 25:46,4 +3:42
33 31042 Torjus Aspesletten Lillehammer Sykkelklubb 26:25,6 +4:21
34 31049 Sondre Ferl-Runningshaugen Geilo IL Sykkel 26:34,0 +4:30
35 31012 Preben Brønstad CK Toten-Tråkk 26:35,8 +4:32
36 31052 Vetle Lysne Johansen Bagn IL 26:37,9 +4:34
37 31045 Sander Buen-Bjørsnøs   26:47,7 +4:44
38 31044 Nikolai Gylthe Berget Vang skiløperforening 27:16,9 +5:13
39 31099 Nils Nordsæter Resell TVK 27:17,7 +5:14
40 31096 Andreas Sletten Tormod Skilag 27:31,8 +5:28
41 31077 oscar christiansen Nes SK 27:52,2 +5:48
42 31076 Magnus Carolin Lillehammer cykleklubb 27:52,7 +5:49
43 31055 Kyrill Emil Lind-Hansen Kirkenes Cykleklubb 27:55,8 +5:52
44 31088 Henrik Selbæk Lillehammer ck 28:09,0 +6:05
45 31060 Mathias Myran Eidsvold Værks Skiklub 28:10,5 +6:06
46 31081 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 28:11,8 +6:08
47 31067 Kristian Valla Fiskum IL 28:35,1 +6:31
48 31054 Even Linderud Hernes IL 28:36,0 +6:32
49 31087 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 28:59,2 +6:55
50 31053 Eirik Linderud Hernes IL 29:05,9 +7:02
51 31095 Mats Mangset Vennestrøm Brumunddal SK 29:10,9 +7:07
52 31079 Magnus Johannessen Moelven IL/Team Sjusjøen 29:14,4 +7:10
53 31061 Erlend Nervik Mosjøen og Omegn Cycleklubb 29:24,6 +7:20
54 31090 Eivind Øvergård Gruvelia SK 29:35,6 +7:31
55 31086 Niclas Brandal BOC/Lommedalens IL 29:37,6 +7:33
56 31046 Anders Bærheim Nittedal IL 30:09,3 +8:05
57 31056 Markus Løken Vallset Il 30:09,6 +8:05
58 31059 Jonathan Myhre Gjelleråsen IF 30:14,0 +8:10
59 31078 Marius Gaden Brøttum IL/ Team Sjusjøen 30:20,6 +8:16
60 31065 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 30:24,4 +8:20
61 31001 Jonas Hoelsveen Raufoss Il langrenn 30:38,6 +8:34
62 31084 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 31:05,1 +9:01
63 35124 Sondre Kjeldsberg   31:14,4 +9:10
64 31062 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes SF 31:41,1 +9:37
65 31100 Vetle  Andresen   31:55,4 +9:51
66 31066 Ulrik Tollefsen Gruvelia 32:18,7 +10:14
67 31063 Øystein Skirbekk Sagmoen CK Elverum 32:50,6 +10:46
68 31093 Eskil Tarud   32:52,3 +10:48
69 31058 Even Mobrenna Team Odal/ Disenå IL 33:07,4 +11:03
70 31085 Jonas Bræin Aas Øti 37:15,2 +15:11
71 31068 Åsmund Angard Wefling   37:19,1 +15:15
72 31092 Henrik Kjøs Lillehammer skiklubb - alpint 37:22,9 +15:19
73 31069 Theo Andre  Østli   39:48,3 +17:44
74 31097 Kristian A  Engen   43:16,5 +21:12