Resultater UngdomsBirken Sykkel 2018 - Jenter 14 år



Resultater UngdomsBirken Sykkel - 9,5 km
Lillehammer, Oppland - 26. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Jenter 14 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 36008 Oda Kirstine Aanestad Røa IL 21:14,6 +0:00
2 36030 Tiril Stavrum Røa 21:38,3 +0:24
3 36031 Solveig Lie Støverud Lørenskog CKæ 21:40,0 +0:25
4 36006 Elise  McKinlay Nes SK 21:50,3 +0:36
5 36002 Vilma Halstenstad Stovner Røa IL Sykkel 21:54,2 +0:40
6 36007 Eline Sveen Bærum OCK 22:08,3 +0:54
7 36004 Johanne Brovold Midtsundstad CK Elverum 22:16,3 +1:02
8 36001 Maria Lykken Hamre Søre Ål IL 24:04,1 +2:49
9 36010 Thea Kvam Lillehammer ck 24:11,2 +2:57
10 36032 Aurora Storlien Ulen Lillehammer ck - Lillehammer skiklub 24:20,9 +3:06
11 36019 Amanda Ellefsen Haslum IL 24:21,6 +3:07
12 36040 Mina Sofie Kjærås Moland Andebu ski 24:24,8 +3:10
13 36009 Maren Skreen Vognild Oppdal SK 24:34,2 +3:20
14 36033 Astrid Ulfsbøl   24:34,3 +3:20
15 36045 Ida Lockert Skjold Bjerke IL Ski 24:45,3 +3:31
16 36029 Live Eide Longva Ottestad Ski 25:11,4 +3:57
17 36003 Synne Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 25:15,0 +4:00
18 36044 Elen Woxholt Årvoll IL 25:50,8 +4:36
19 36018 Vilde Brønstad CK Toten-Tråkk 25:59,2 +4:45
20 36020 Aurora Mjøen Grøndalen Drøbak-Frogn IL 26:05,1 +4:50
21 36023 Live Hansteensen Lommedalen Ski 26:45,3 +5:31
22 36039 Ida Hult Ottestad IL 26:45,5 +5:31
23 36025 Ingeborg Håkonsen   27:04,9 +5:50
24 36041 Tiril Kristine Skar Nilsen LØRENSKOG SKIKLUBB 27:07,0 +5:52
25 36034 Line Hyttan Selsing LØRENSKOG SKIKLUBB 27:14,4 +6:00
26 36050 Mille Marie Storlien Lillehammer Skiklub 27:15,4 +6:01
27 36024 Julie Jøsok Holstad Lørenskog HK/Oslo klatreklubb 28:11,6 +6:57
28 36021 Astrid Hagen Strandbygda 28:19,4 +7:05
29 36043 Sofie Tunli Drøbak-Frogn IL 28:21,2 +7:07
30 36017 Emilie Agathe Besseberg Drøbak-Frogn IL 28:28,7 +7:14
31 36036 Idun Busterud Sandal Ottestad IL 28:49,4 +7:35
32 36035 Nora Oline Jensen Lommedalens IL 29:07,5 +7:53
33 36027 Karoline Amalie Knutsen Ullensaker skiklubb 29:29,3 +8:15
34 36026 Marie Jakobsen Eidsvold Værks Skiklub 29:35,9 +8:21
35 36028 Anne Toril Bjørk Kvarsnes Moss skiklubb 31:51,4 +10:37
36 36037 Nora Storås Sommer Gausdal Friidrettsklubb 31:54,9 +10:40
37 36022 Frida Hahne Ski Team Follo 33:12,0 +11:57
38 36042 Amelia Sabier LØRENSKOG SKIKLUBB 37:43,7 +16:29
39 36048 Maja Sørlie   1:03:37,8 +42:23
40 36046 Malin  Martinsen   1:22:03,8 +1:00:49
41 36047 Camilla  Rønningen   1:22:03,9 +1:00:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +