Resultater Ungdomsløp Sør-Trøndelag Nr 1 - 2015



Resultater Ungdomsløp Sør-Trøndelag - Nr. 1
Malvik, Sør-Trøndelag - 21. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 010 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Oda Fuglem Sjursen Malvik IL 43:19 +27:21 21:33
0 erlend grønli Freidig 27:43 +11:45 13:47
0 Hedda Nordgård Jakobsen Malvik IL 52:00 +36:02 25:52
0 Mina Nordgård Jakobsen Malvik IL 31:43 +15:45 15:46
0 nora nordgård jakobsen Malvik IL 29:03 +13:05 14:27
0 Oskar Krogsrud Malvik IL 42:25 +26:27 21:06
0 Wilma Krogsrud Malvik IL 50:21 +34:23 25:02
0 Martin Sæther Levin Freidig 32:38 +16:40 16:14
0 Sivert Sæther Levin Freidig 25:12 +9:14 12:32
0 Silja Moen Malvik IL 31:26 +15:28 15:38
0 Thea Moen Malvik IL 31:40 +15:42 15:45
0 Leo Benjamin Morgan Malvik IL 36:32 +20:34 18:10
0 Lilly Morgan Malvik IL 52:09 +36:11 25:56
0 Nina Rossvold Otterlei Byåsen IL 26:19 +10:21 13:05
0 Sandra Skogstad Danielsen Nidarøst OK 24:20 +8:22 12:06
0 Leah Korsnes Vinje Nidarøst OK 25:56 +9:58 12:54
0 Aksel Viken Byåsen IL 28:12 +12:14 14:01
0 Vebjørn Tveit OL Trollelg 43:38 +27:40 21:42
0 Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 31:43 +15:45 15:46
0 Frida Skumsvoll Malvik IL 50:23 +34:25 25:03
0 Kristine Braathen Wing OK 39:01 +23:03 19:24
0 Silja Fuglem Malvik IL 34:21 +18:23 17:05
0 Solveig Fougner Nordhagen Nidarøst OK 57:06 +41:08 28:24
0 Stina Gåsø OL Trollelg 37:59 +22:01 18:53
0 Hedda Sæbø Nidarøst OK 28:32 +12:34 14:11
0 Anna F. Høysæter Wing OK 44:41 +28:43 22:13
0 Hedda Widding Malvik IL 42:36 +26:38 21:11
0 Louise Hals Stensrud OL Trollelg 38:08 +22:10 18:58
0 Mads Andre Auran Malvik IL 15:58   7:56
0 Sofus H Lind Wing OK 22:00 +6:02 10:56
0 Ida Størdal Fjøsne OL Trollelg 39:00 +23:02 19:24
0 Kasper Lodgaard Byåsen IL 28:10 +12:12 14:00
0 Nicholas Trent Stendahl Nidarøst OK 45:25 +29:27 22:35
0 Anders Berge Mjølhus OL Trollelg 32:17 +16:19 16:03
0 Gaute Romundstad Nidarøst OK 45:29 +29:31 22:37
0 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 29:24 +13:26 14:37
0 Thomas Gundersen Nidarøst OK 30:11 +14:13 15:00
0 Kari Linnea Mediaas Wing OK 43:36 +27:38 21:41
0 Ottar Aleksander Fløvig Wing OK 18:38 +2:40 9:16
0 Theodor Eikemo-Nilsen Freidig 26:27 +10:29 13:09
0 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 22:23 +6:25 11:08
0 Ingeborg Kolstad Wing OK 25:23 +9:25 12:37
0 Emilie Aune Benjaminsen Nidarøst OK 37:09 +21:11 18:28
0 Synnøve Iversen Hoseth Malvik IL 34:18 +18:20 17:03
0 Vilde Solli OL Trollelg 35:51 +19:53 17:50
0 Fredrik Hals Stensrud OL Trollelg 38:22 +22:24 19:05
0 Sigurd Envik Malvik IL 29:18 +13:20 14:34
0 Alfred F. Høysæter Wing OK 29:30 +13:32 14:40

D -10

2 280 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Solveig Louise Nissen Freidig 23:21   10:14
0 Ella Sandstad Freidig 22:20   9:47
0 Sigrid Haugskott OL Trollelg 23:36   10:21
0 Maria Strømdal Wik Freidig 25:58   11:23
0 Marita Aske Freidig 24:02   10:32
0 Åsne Lønnebakke Norberg OL Trollelg 25:52   11:20
0 Tora Kittilsen Freidig 25:06   11:00
0 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 32:53 +1:12 14:25
0 Juni Pape Skjærvold Freidig 26:29   11:36
0 Ingrid Myhr Amundsen Wing OK 31:41   13:53
0 Una Kittilsen Freidig 18:52   8:16

D11-12

3 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Fiskum Ness Freidig 1:02:40   19:02
2 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 1:03:35 +0:55 19:19
  Tuva Grøtte Wing OK diskvalifisert    

D13-14

3 660 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 35:51   9:47
2 Vilde Lereim Storli Freidig 37:50 +1:59 10:20
3 Tale Tannvik Skei Freidig 39:36 +3:45 10:49
4 Maren Viken Byåsen IL 55:19 +19:28 15:06
5 Ingeborg A Sæternes Byåsen IL 1:10:27 +34:36 19:14
6 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 1:16:21 +40:30 20:51

D13-16 C

3 290 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Kvamme Wing OK 39:40   12:03
2 Stine Aune Nidarøst OK 48:02 +8:22 14:35
3 Stine Myhr Amundsen Wing OK 52:36 +12:56 15:59
4 Andrine Næss Kvam OL Trollelg 53:51 +14:11 16:22
5 Adele Hellesvik OL Trollelg 54:03 +14:23 16:25
6 Frida Haugskott OL Trollelg 55:00 +15:20 16:43
7 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 1:25:56 +46:16 26:07

D13-16 N

2 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Thea Walseth Malvik IL diskvalifisert    

D15-16

4 760 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 46:40   9:48
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 51:02 +4:22 10:43
3 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 54:57 +8:17 11:32
4 Marie Bakken Sørensen Freidig 57:43 +11:03 12:07
5 Maria Ulseth Sylte Freidig 58:05 +11:25 12:12
6 Malin Opøien OL Trollelg 1:02:02 +15:22 13:01
7 Andrine Viken Byåsen IL 1:08:09 +21:29 14:19
8 Anna Renolen Wing OK 1:12:33 +25:53 15:14
9 Dina Reitan Freidig 1:34:39 +47:59 19:53
10 Sarah Brynhildsen Wing OK 1:38:27 +51:47 20:40
  Martine Klock Fleten Wing OK diskvalifisert    

D15-16 B

3 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora S. Utseth Wing OK 52:23   14:18
2 Marte Myhr Amundsen Wing OK 53:14 +0:51 14:32
3 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 54:18 +1:55 14:50
4 Solveig Sæternes Byåsen IL 54:27 +2:04 14:52

D17-20

4 760 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 41:12   8:39
2 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 54:51 +13:39 11:31
3 Eldrid Bratsberg Wing OK 1:28:59 +47:47 18:41

H -10

2 280 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Hallvard Hellevik Freidig 19:46   8:40
0 Jørgen Aune Byåsen IL 22:44   9:58
0 Martin Moseid Ulven Freidig 23:45 +1:01 10:25
0 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 16:09   7:05
0 Jørgen Moseid Ulven Freidig 26:41 +3:57 11:42
0 Vegard Lereim Storli Freidig 26:46 +4:02 11:44
0 Ruben Aune Benjaminsen Nidarøst OK 33:43 +10:59 14:47
0 Alf Petter Lynum Freidig 23:52 +1:08 10:28

H11-12

3 290 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Grønli Freidig 41:08   12:30
2 Erlend Aune Byåsen IL 49:16 +8:08 14:58
3 Håkon Høyem Olsen Freidig 50:06 +8:58 15:13
4 Petter Andreas Lona Wing OK 54:31 +13:23 16:34
5 William P Walseth Malvik IL 1:00:59 +19:51 18:32
6 Aapo Haukioja Nidarøst OK 1:04:06 +22:58 19:28
7 Tord Romundstad Nidarøst OK 1:04:25 +23:17 19:34
8 Iver Dalsaune Thun Freidig 1:06:27 +25:19 20:11
9 Sverre Hellevik Freidig 1:24:21 +43:13 25:38
  Emil Leroyer Freidig diskvalifisert    

H13-14

3 660 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kittilsen Freidig 27:11   7:25
2 Jo Even Kolstad Freidig 28:49 +1:38 7:52
3 Lars Sandstad Freidig 31:09 +3:58 8:30
4 Matias Nissen Freidig 32:39 +5:28 8:55
5 Ole Tobias Lorvik Malvik IL 32:40 +5:29 8:55
6 Jonas Grønli Freidig 33:40 +6:29 9:11
7 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 35:12 +8:01 9:37
8 Einar Eide Byåsen IL 36:33 +9:22 9:59
9 Jonas Vindal Wing OK 36:51 +9:40 10:04
10 Tormod Kristian Geving Freidig 37:06 +9:55 10:08
11 Kenneth Kjelaas Malvik IL 38:28 +11:17 10:30
12 Mikkel Holt Freidig 42:00 +14:49 11:28
13 Jostein Rø Freidig 45:31 +18:20 12:26
14 Emil Kristoffer Auran Malvik IL 49:55 +22:44 13:38
15 Øystein Moltumyr Malvik IL 52:14 +25:03 14:16
16 Nikolai Renolen Wing OK 1:09:37 +42:26 19:01
  Trygve Annar Næss Wing OK diskvalifisert    

H13-16 C

3 290 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Gundersen Nidarøst OK 47:02   14:17
2 Håvard Singsaas Freidig 47:53 +0:51 14:33
3 Håkon Sæternes Byåsen IL 51:23 +4:21 15:37
4 Henrik Braathen Wing OK 1:03:21 +16:19 19:15
5 Jens Husby Malvik IL 1:12:58 +25:56 22:10
6 Daniel Sivertsen OL Trollelg 1:23:32 +36:30 25:23
  Brage Asplem Freidig diskvalifisert    
  Mathias Enebak Iversen Freidig diskvalifisert    

H13-16 N

2 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Sandmo Melhus IL 42:01   15:03

H15-16

5 370 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oscar Lyngen Frol IL 51:59   9:40
2 Mats Eidsmo Freidig 53:05 +1:06 9:53
3 Mathias Vindal Freidig 54:15 +2:16 10:06
4 Oskar Spets Storhov Freidig 55:17 +3:18 10:17
5 Anders Haugskott OL Trollelg 59:30 +7:31 11:04
6 Kristian Fredrik Lynum Freidig 1:04:26 +12:27 11:59
7 Are Lodgaard Byåsen IL 1:17:02 +25:03 14:20
8 Mathias Hermstad Freidig 1:31:01 +39:02 16:56
9 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 1:41:42 +49:43 18:56
10 Martin Selmer Freidig 2:08:07 +1:16:08 23:51
  Even Svegård Bye Byåsen IL diskvalifisert    

H15-16B

3 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 46:06   12:35
2 Hallvard Dahle Wing OK 46:54 +0:48 12:48
3 Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK 48:07 +2:01 13:08
4 Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK 48:13 +2:07 13:10

H17-20

5 370 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 49:35   9:14
2 Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK 50:10 +0:35 9:20
3 Johannes K. Midtbø Wing OK 1:00:05 +10:30 11:11
4 Birk Gravdahl Wing OK 1:22:28 +32:53 15:21

D11-12N

2 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Kristin Tveit OL Trollelg 37:25   16:33

H11-12N

2 260 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Kristoffer Lerli Melhus IL 23:52   10:33
0 Peter Prytz Jensen Melhus IL 36:58   16:21
0 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 1:00:47   26:53
0 Elias Iversen Hoseth Malvik IL 33:02   14:36
0 Even Langørgen Melhus IL 36:18   16:03
0 Sigurd Braathen Wing OK 1:12:09   31:55
0 Andreas Hågensen Melhus IL 1:00:00   26:32
  Espen Karlsen Melhus IL diskvalifisert    
  Oskar Storler Melhus IL diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +