Resultater Unionsmatchen 2014



Resultater Orientering
Unionsmatchen
Moss, Østfold - 31. mai 2014

D 13-14

3 300 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Akershus og Oslo 29:22   8:53
2 Hedda Raadal Bjørlo Østfold 32:48 +3:26 9:56
3 Marlin Haavengen Buskerud 33:39 +4:17 10:11
4 Johanna Källvik-Leufven Bohuslän-Dal 34:26 +5:04 10:26
5 Kjersti Tønnessen Bergstøl Buskerud 34:32 +5:10 10:27
6 Helene Eger Buskerud 35:00 +5:38 10:36
7 Johanna Nilsson Göteborg 35:06 +5:44 10:38
8 Elsa Lindeblom Västergötlands OF 35:07 +5:45 10:38
9 Irmalinn Nilsson Halland-Skåne 36:34 +7:12 11:04
10 Aurora Gjølsjø Østfold 36:44 +7:22 11:07
10 Mari Landro Svingheim Buskerud 36:44 +7:22 11:07
12 Alva Sonesson Västergötlands OF 36:55 +7:33 11:11
13 Pernille Katla Akershus og Oslo 37:07 +7:45 11:14
14 Alma Wilhelmsson Västergötlands OF 38:30 +9:08 11:40
15 Tale Strand Buskerud 38:31 +9:09 11:40
16 Kristine Eide Rapp Akershus og Oslo 38:42 +9:20 11:43
17 Ingrid Tandberg Ryan Akershus og Oslo 38:46 +9:24 11:44
18 Åsne Holo Akershus og Oslo 39:00 +9:38 11:49
19 Lovisa Weiden Halland-Skåne 39:12 +9:50 11:52
20 Karoline Bjørnerød Østfold 39:25 +10:03 11:56
21 Marie Fupeng Lindløv Jensen Østfold 40:04 +10:42 12:08
22 Selma Moqvist Göteborg 40:32 +11:10 12:16
23 Alva Sellgren Göteborg 41:04 +11:42 12:26
23 Lotte Jauhojärvi Markussen Akershus og Oslo 41:04 +11:42 12:26
25 Ellika Groth Göteborg 41:36 +12:14 12:36
26 Vilma Markholm Halland-Skåne 41:38 +12:16 12:36
27 Ebba Hjertberg Västergötlands OF 42:06 +12:44 12:45
28 Elsa Aderstedt-Althoff Göteborg 42:29 +13:07 12:52
29 Vilma Svantesson Halland-Skåne 42:46 +13:24 12:57
30 Ingvild Langeggen Buskerud 42:58 +13:36 13:01
31 Ida Roos Västergötlands OF 43:52 +14:30 13:17
32 Kajsa Rask Göteborg 44:31 +15:09 13:29
33 Elwira Wildheim Halland-Skåne 45:11 +15:49 13:41
34 Jorid Nandrup Nielsen Østfold 45:12 +15:50 13:41
35 Marie Helene Hansen Østfold 46:32 +17:10 14:06
36 Ingrid G. Kvålsgard Akershus og Oslo 48:17 +18:55 14:37
37 Moa Alsiö Västergötlands OF 49:27 +20:05 14:59
38 Paulina Jägstedt Halland-Skåne 49:28 +20:06 14:59
39 Hanna Olsson Bohuslän-Dal 50:32 +21:10 15:18
40 Tindra Hjort Västergötlands OF 50:48 +21:26 15:23
41 Frida Andersson Göteborg 52:57 +23:35 16:02
42 Sofia Johansson Bohuslän-Dal 55:02 +25:40 16:40
43 Hilda Axelsson Halland-Skåne 55:29 +26:07 16:48
44 Kathinka Rogstad Buskerud 56:13 +26:51 17:02
  Erika Källvik-Leufven Bohuslän-Dal diskvalifisert    
  Heidi Elisabeth Brække Østfold diskvalifisert    

D 15-16

4 300 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Klara Djerf Göteborg 39:49   9:15
2 Kerstin Wadman Göteborg 40:23 +0:34 9:23
3 Johanna Hagström Västergötlands OF 41:57 +2:08 9:45
4 Tilla Farnes Hennum Akershus og Oslo 42:34 +2:45 9:53
5 Synne Strand Akershus og Oslo 42:56 +3:07 9:59
6 Emma Djerf Göteborg 43:23 +3:34 10:05
7 Victoria Hæstad Bjørnstad Akershus og Oslo 44:07 +4:18 10:15
8 Fanni Jauhojärvi Markussen Akershus og Oslo 44:16 +4:27 10:17
9 Jenny Bredfeldt Halland-Skåne 44:17 +4:28 10:17
10 Agnes Spåner Göteborg 45:12 +5:23 10:30
11 Aurora Moholth Buskerud 45:19 +5:30 10:32
12 Rannveig W.Nordhagen Akershus og Oslo 45:54 +6:05 10:40
13 Anne Willkommen Eiken Buskerud 46:00 +6:11 10:41
14 Idun Kristine Felde Olaussen Østfold 46:50 +7:01 10:53
15 Thea Dyrkorn Buskerud 47:06 +7:17 10:57
16 Johanne Bratland Tjernshaugen Østfold 48:09 +8:20 11:11
17 Ebba Söderlund Halland-Skåne 48:10 +8:21 11:12
18 Emma Nordberg Västergötlands OF 48:12 +8:23 11:12
19 Alice Hultin Halland-Skåne 49:26 +9:37 11:29
20 Ingvild C. Fleisje Akershus og Oslo 49:58 +10:09 11:37
21 Nora Synnøve Woxholth Akershus og Oslo 50:08 +10:19 11:39
22 Mia Mathisen Bekhus Østfold 50:20 +10:31 11:42
23 Klara Wassenius Bohuslän-Dal 51:10 +11:21 11:53
24 Rikke Blakkestad Ingesen Østfold 51:29 +11:40 11:58
25 Klara Axelsson Västergötlands OF 51:34 +11:45 11:59
26 Maria Eriksson Bohuslän-Dal 51:40 +11:51 12:00
27 Hanna Mårtensson Västergötlands OF 52:15 +12:26 12:09
28 Tova Hermodsson Halland-Skåne 52:18 +12:29 12:09
29 Elvira Sellgren Göteborg 53:07 +13:18 12:21
30 Klara Andersson Halland-Skåne 53:56 +14:07 12:32
31 Kajsa Jungbjer Göteborg 55:21 +15:32 12:52
32 Ane Dyrkorn Buskerud 56:10 +16:21 13:03
33 Elin Wihlborg Halland-Skåne 57:45 +17:56 13:25
34 Synne Malene Brække Østfold 58:11 +18:22 13:31
35 Ida Kristiansson Västergötlands OF 58:45 +18:56 13:39
36 Lisa Johansson Västergötlands OF 59:04 +19:15 13:44
37 Moa Kuhlin Göteborg 59:14 +19:25 13:46
38 Kristin Ottesen Østfold 1:00:04 +20:15 13:58
39 Sigrid Saur Modahl Østfold 1:00:13 +20:24 14:00
40 Fride Sørensen Buskerud 1:00:37 +20:48 14:05
41 Kristiane Rogstad Buskerud 1:03:14 +23:25 14:42
42 Signe Steindahl Bohuslän-Dal 1:04:51 +25:02 15:04
43 Lisa Jonsson Nordin Halland-Skåne 1:08:40 +28:51 15:58
44 Natalie Larsson Västergötlands OF 1:08:41 +28:52 15:58
45 Kristin Smeby Buskerud 1:34:16 +54:27 21:55

H 13-14

3 700 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Akershus og Oslo 31:07   8:24
2 Simon Harden Halland-Skåne 31:09 +0:02 8:25
3 Audun Uglenes Bergan Akershus og Oslo 31:35 +0:28 8:32
4 Adrian Vartia Halland-Skåne 31:54 +0:47 8:37
5 Halvor Tørnqvist Halden Akershus og Oslo 33:04 +1:57 8:56
6 Daniel Bogren Västergötlands OF 33:50 +2:43 9:08
7 Elias Ljungqvist Göteborg 35:54 +4:47 9:42
8 Sølve Drage Buskerud 37:04 +5:57 10:01
9 Alfred Pettersson Västergötlands OF 37:26 +6:19 10:07
10 Axel Blom Göteborg 37:48 +6:41 10:12
11 Kristian Kammerud Buskerud 38:05 +6:58 10:17
12 Aslak Heimdal Buskerud 38:11 +7:04 10:19
13 Per Clemet Wisløff Akershus og Oslo 38:41 +7:34 10:27
14 Anders Björklund Västergötlands OF 39:57 +8:50 10:47
15 Algot Najvik Halland-Skåne 40:46 +9:39 11:01
16 Tim Johansson Halland-Skåne 41:13 +10:06 11:08
17 Erik Hogedal Göteborg 41:20 +10:13 11:10
18 Filip Bengtsson Halland-Skåne 43:11 +12:04 11:40
19 William Lundstedt Västergötlands OF 43:36 +12:29 11:47
20 Andreas Bergsland Østfold 43:49 +12:42 11:50
21 Ludvig Hallabro Halland-Skåne 44:01 +12:54 11:53
22 Bendik Eliassen Østfold 45:20 +14:13 12:15
23 Martin Lamm Göteborg 45:21 +14:14 12:15
24 Runar Saur Modahl Østfold 45:25 +14:18 12:16
25 Gabriel Sturesson Göteborg 45:30 +14:23 12:17
26 Oskar Arnevik Buskerud 46:09 +15:02 12:28
27 Eric Berlin Västergötlands OF 47:09 +16:02 12:44
28 Allan Hedberg Halland-Skåne 48:52 +17:45 13:12
29 Niels Christian Hellerud Østfold 49:33 +18:26 13:23
30 Hugo Ström Västergötlands OF 50:14 +19:07 13:34
31 Carl Josefsson Göteborg 51:19 +20:12 13:52
32 Erik Hæstad Bjørnstad Akershus og Oslo 51:29 +20:22 13:54
33 Felix Falk Göteborg 52:26 +21:19 14:10
34 Samuel Eriksson Bohuslän-Dal 56:16 +25:09 15:12
35 Henrik Fredriksen Aas Akershus og Oslo 56:27 +25:20 15:15
36 Erik Lund Bohuslän-Dal 56:38 +25:31 15:18
37 Axel Olsson Västergötlands OF 56:40 +25:33 15:18
38 Elias Olsson Bohuslän-Dal 59:18 +28:11 16:01
39 Egil Frydenlund Buskerud 1:01:05 +29:58 16:30
40 Petter Astrup Arnesen Akershus og Oslo 1:09:57 +38:50 18:54
41 Erlend Steen Klokkerud Buskerud 1:30:23 +59:16 24:25
42 Sondre Ottesen Østfold 1:40:13 +1:09:06 27:05
  Nicolai Harvik Buskerud diskvalifisert    
  Even Lunde Østfold diskvalifisert    
  Eirik Blågestad Østfold diskvalifisert    

H 15-16

4 900 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Vegard Gulbrandsen Akershus og Oslo 33:11   6:46
2 Kasper Fosser Akershus og Oslo 37:44 +4:33 7:42
3 Otto Stuhlhofer Göteborg 37:56 +4:45 7:44
4 Rickard Olsson Västergötlands OF 38:08 +4:57 7:46
5 Olle Josarp Halland-Skåne 39:42 +6:31 8:06
6 Herman Ryen Martinsen Østfold 39:52 +6:41 8:08
7 Trygve Kristoffer Løvli Østfold 40:10 +6:59 8:11
8 Øyvind Hjermstad Akershus og Oslo 40:16 +7:05 8:13
9 Elias Bäcklund-Ekvall Västergötlands OF 40:25 +7:14 8:14
10 Victor Helgesson Västergötlands OF 40:50 +7:39 8:20
11 Sturla Frydenlund Buskerud 41:21 +8:10 8:26
12 Olav Schmitt Gran Østfold 41:59 +8:48 8:34
13 Martin Borge Heir Akershus og Oslo 42:28 +9:17 8:40
14 Emil Karlsson Västergötlands OF 42:29 +9:18 8:40
15 Fredrik Johansson Halland-Skåne 42:59 +9:48 8:46
16 Johan Teodor Westly Akershus og Oslo 43:58 +10:47 8:58
17 Einar Melsom Akershus og Oslo 44:35 +11:24 9:05
18 Johan Lamm Göteborg 44:47 +11:36 9:08
19 August Asheim Birkeland Østfold 45:02 +11:51 9:11
20 Eirik Langedal Breivik Akershus og Oslo 45:22 +12:11 9:15
21 Jørgen Baklid Buskerud 46:05 +12:54 9:24
22 Adam Broberg Halland-Skåne 46:06 +12:55 9:24
23 Eric Jansson Västergötlands OF 46:14 +13:03 9:26
24 Viktor Wassén Västergötlands OF 47:09 +13:58 9:37
25 Martin Jellvert Börjesson Göteborg 47:15 +14:04 9:38
26 Fritjof Axelsson Halland-Skåne 48:30 +15:19 9:53
27 Albin Claesson Göteborg 49:52 +16:41 10:10
28 Håkon Østraat Sævareid Østfold 50:03 +16:52 10:12
29 Rikard Kammerud Buskerud 50:10 +16:59 10:14
30 Axel Halvarsson Bohuslän-Dal 50:31 +17:20 10:18
31 Jonatan Larsson Göteborg 50:33 +17:22 10:18
32 Johan Olson Göteborg 51:02 +17:51 10:24
33 Jørgen Vister Østfold 51:17 +18:06 10:27
34 Håvard Landro Svingheim Buskerud 51:28 +18:17 10:30
35 Axel Forsman Göteborg 52:10 +18:59 10:38
36 Adam Segerslätt Halland-Skåne 52:53 +19:42 10:47
37 Tord Strand Buskerud 57:09 +23:58 11:39
38 Stian Andresen Østfold 57:39 +24:28 11:45
39 Sander Arnevik Buskerud 57:40 +24:29 11:46
40 Martin Lund Bohuslän-Dal 58:39 +25:28 11:58
41 Erik Winblad Halland-Skåne 1:00:17 +27:06 12:18
42 Felix Axelsson Västergötlands OF 1:00:28 +27:17 12:20
43 Vegard Myklemyr Buskerud 1:01:04 +27:53 12:27
  Jakob Höst Halland-Skåne diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +