Resultater Unionsmatchen, stafett 2014



Resultater Orientering
Unionsmatchen, stafett
Moss, Østfold - 1. juni 2014

Unionsmatcstafetten

50 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Akershus og Oslo 1       2:17:40    
  1. Tilla Farnes Hennum 38:35 2 +0:05 38:35 2 +0:05
  2. Sander Arntzen 33:07 3 +1:20 1:11:42 3 +1:21
  3. Ragne Wiklund 27:59 1   1:39:41 2 +0:02
  4. Vegard Gulbrandsen 37:59 1   2:17:40 1  
2 Akershus og Oslo 2       2:21:29   +3:49
  1. Synne Strand 38:37 5 +0:07 38:37 5 +0:07
  2. Audun Uglenes Bergan 31:47 1   1:10:24 2 +0:03
  3. Pernille Katla 29:25 5 +1:26 1:39:49 3 +0:10
  4. Kasper Fosser 41:40 3 +3:41 2:21:29 2 +3:49
3 Akershus og Oslo 3       2:22:16   +4:36
  1. Victoria Hæstad Bjørnstad 38:30 1   38:30 1  
  2. Halvor Tørnqvist Halden 31:51 2 +0:04 1:10:21 1  
  3. Kristine Eide Rapp 29:18 4 +1:19 1:39:39 1  
  4. Øyvind Hjermstad 42:37 8 +4:38 2:22:16 3 +4:36
4 Akershus og Oslo 7       2:29:11   +11:31
  1. Nora Synnøve Woxholth 40:25 8 +1:55 40:25 8 +1:55
  2. Jens Johan Brekke 38:47 9 +7:00 1:19:12 7 +8:51
  3. Ingrid G. Kvålsgard 29:09 2 +1:10 1:48:21 4 +8:42
  4. Eirik Langedal Breivik 40:50 2 +2:51 2:29:11 4 +11:31
5 Akershus og Oslo 5       2:31:32   +13:52
  1. Rannveig W.Nordhagen 43:43 13 +5:13 43:43 13 +5:13
  2. Erik Hæstad Bjørnstad 35:21 5 +3:34 1:19:04 4 +8:43
  3. Åsne Holo 30:17 6 +2:18 1:49:21 6 +9:42
  4. Johan Teodor Westly 42:11 4 +4:12 2:31:32 5 +13:52
6 Akershus og Oslo 4       2:35:32   +17:52
  1. Fanni Jauhojärvi Markussen 40:54 12 +2:24 40:54 12 +2:24
  2. Per Clemet Wisløff 38:16 7 +6:29 1:19:10 5 +8:49
  3. Ingrid Tandberg Ryan 29:12 3 +1:13 1:48:22 5 +8:43
  4. Martin Borge Heir 47:10 19 +9:11 2:35:32 6 +17:52
7 Göteborg 1       2:37:58   +20:18
  1. Klara Djerf 40:21 6 +1:51 40:21 6 +1:51
  2. Elias Ljungqvist 38:53 11 +7:06 1:19:14 8 +8:53
  3. Alva Sellgren 34:15 12 +6:16 1:53:29 8 +13:50
  4. Otto Stuhlhofer 44:29 13 +6:30 2:37:58 7 +20:18
8 Västergötlands OF 1       2:39:39   +21:59
  1. Hanna Mårtensson 44:30 20 +6:00 44:30 20 +6:00
  2. Axel Olsson 34:41 4 +2:54 1:19:11 6 +8:50
  3. Elsa Lindeblom 37:56 26 +9:57 1:57:07 12 +17:28
  4. Elias Bäcklund-Ekvall 42:32 6 +4:33 2:39:39 8 +21:59
9 Østfold 2       2:39:52   +22:12
  1. Mia Mathisen Bekhus 40:45 10 +2:15 40:45 10 +2:15
  2. Andreas Bergsland 38:33 8 +6:46 1:19:18 10 +8:57
  3. Aurora Gjølsjø 32:59 10 +5:00 1:52:17 7 +12:38
  4. Håkon Østraat Sævareid 47:35 20 +9:36 2:39:52 9 +22:12
10 Göteborg 3       2:39:56   +22:16
  1. Emma Djerf 40:24 7 +1:54 40:24 7 +1:54
  2. Martin Lamm 38:52 10 +7:05 1:19:16 9 +8:55
  3. Selma Moqvist 34:27 14 +6:28 1:53:43 9 +14:04
  4. Martin Jellvert Börjesson 46:13 15 +8:14 2:39:56 10 +22:16
11 Buskerud 1       2:42:11   +24:31
  1. Aurora Moholth 44:26 17 +5:56 44:26 17 +5:56
  2. Aslak Heimdal 41:06 18 +9:19 1:25:32 18 +15:11
  3. Marlin Haavengen 33:54 11 +5:55 1:59:26 14 +19:47
  4. Sturla Frydenlund 42:45 9 +4:46 2:42:11 11 +24:31
12 Göteborg 2       2:42:15   +24:35
  1. Kerstin Wadman 44:28 18 +5:58 44:28 18 +5:58
  2. Axel Blom 40:46 17 +8:59 1:25:14 16 +14:53
  3. Kajsa Rask 34:49 15 +6:50 2:00:03 16 +20:24
  4. Johan Lamm 42:12 5 +4:13 2:42:15 12 +24:35
13 Buskerud 4       2:42:16   +24:36
  1. Thea Dyrkorn 46:14 26 +7:44 46:14 26 +7:44
  2. Oskar Arnevik 37:57 6 +6:10 1:24:11 14 +13:50
  3. Mari Landro Svingheim 31:27 7 +3:28 1:55:38 10 +15:59
  4. Rikard Kammerud 46:38 17 +8:39 2:42:16 13 +24:36
14 Västergötlands OF 5       2:47:00   +29:20
  1. Lisa Johansson 38:36 3 +0:06 38:36 3 +0:06
  2. William Lundstedt 47:39 30 +15:52 1:26:15 20 +15:54
  3. Ida Roos 32:14 8 +4:15 1:58:29 13 +18:50
  4. Felix Axelsson 48:31 22 +10:32 2:47:00 14 +29:20
15 Akershus og Oslo 6       2:47:14   +29:34
  1. Ingvild C. Fleisje 45:46 24 +7:16 45:46 24 +7:16
  2. Petter Astrup Arnesen 41:09 19 +9:22 1:26:55 22 +16:34
  3. Lotte Jauhojärvi Markussen 37:45 25 +9:46 2:04:40 22 +25:01
  4. Einar Melsom 42:34 7 +4:35 2:47:14 15 +29:34
16 Østfold 4       2:47:26   +29:46
  1. Rikke Blakkestad Ingesen 40:40 9 +2:10 40:40 9 +2:10
  2. Runar Saur Modahl 49:27 31 +17:40 1:30:07 23 +19:46
  3. Karoline Bjørnerød 34:26 13 +6:27 2:04:33 20 +24:54
  4. Olav Schmitt Gran 42:53 11 +4:54 2:47:26 16 +29:46
17 Göteborg 4       2:47:40   +30:00
  1. Agnes Spåner 44:18 16 +5:48 44:18 16 +5:48
  2. Samuel Pihlström 38:55 12 +7:08 1:23:13 13 +12:52
  3. Johanna Nilsson 36:48 20 +8:49 2:00:01 15 +20:22
  4. Albin Claesson 47:39 21 +9:40 2:47:40 17 +30:00
18 Halland-Skåne1       2:48:21   +30:41
  1. Jenny Bredfeldt 45:30 22 +7:00 45:30 22 +7:00
  2. Simon Harden 39:41 15 +7:54 1:25:11 15 +14:50
  3. Irmalinn Nilsson 36:58 22 +8:59 2:02:09 18 +22:30
  4. Olle Josarp 46:12 14 +8:13 2:48:21 18 +30:41
19 Västergötlands OF 2       2:48:38   +30:58
  1. Johanna Hagström 38:36 3 +0:06 38:36 3 +0:06
  2. Daniel Bogren 43:32 22 +11:45 1:22:08 12 +11:47
  3. Alma Wilhelmsson 34:56 16 +6:57 1:57:04 11 +17:25
  4. Rickard Olsson 51:34 26 +13:35 2:48:38 19 +30:58
20 Østfold 3       2:49:42   +32:02
  1. Johanne Bratland Tjernshaugen 46:11 25 +7:41 46:11 25 +7:41
  2. Niels Christian Hellerud 39:34 14 +7:47 1:25:45 19 +15:24
  3. Jorid Nandrup Nielsen 36:54 21 +8:55 2:02:39 19 +23:00
  4. Trygve Kristoffer Løvli 47:03 18 +9:04 2:49:42 20 +32:02
21 Västergötlands OF 3       2:56:03   +38:23
  1. Klara Axelsson 49:06 33 +10:36 49:06 33 +10:36
  2. Alfred Pettersson 44:21 23 +12:34 1:33:27 29 +23:06
  3. Alva Sonesson 36:20 18 +8:21 2:09:47 24 +30:08
  4. Emil Karlsson 46:16 16 +8:17 2:56:03 21 +38:23
21 Østfold 1       2:56:03   +38:23
  1. Idun Kristine Felde Olaussen 40:51 11 +2:21 40:51 11 +2:21
  2. Bendik Eliassen 39:18 13 +7:31 1:20:09 11 +9:48
  3. Hedda Raadal Bjørlo 41:26 31 +13:27 2:01:35 17 +21:56
  4. Herman Ryen Martinsen 54:28 30 +16:29 2:56:03 21 +38:23
23 Västergötlands OF 7       3:00:04   +42:24
  1. Sofia Grahn 46:36 27 +8:06 46:36 27 +8:06
  2. Hugo Ström 46:18 27 +14:31 1:32:54 27 +22:33
  3. Tindra Hjort 36:59 23 +9:00 2:09:53 26 +30:14
  4. Viktor Wassén 50:11 23 +12:12 3:00:04 23 +42:24
24 Halland-Skåne4       3:00:10   +42:30
  1. Tova Hermodsson 45:31 23 +7:01 45:31 23 +7:01
  2. Tim Johansson 39:55 16 +8:08 1:25:26 17 +15:05
  3. Vilma Svantesson 44:20 34 +16:21 2:09:46 23 +30:07
  4. Fritjof Axelsson 50:24 24 +12:25 3:00:10 24 +42:30
25 Bohuslän-Dal 2       3:00:25   +42:45
  1. Maria Eriksson 46:47 29 +8:17 46:47 29 +8:17
  2. Johanna Källvik-Leufven 45:23 25 +13:36 1:32:10 24 +21:49
  3. Erika Källvik-Leufven 32:26 9 +4:27 2:04:36 21 +24:57
  4. Axel Halvorsson 55:49 33 +17:50 3:00:25 25 +42:45
26 Buskerud 2       3:05:08   +47:28
  1. Ane Dyrkorn 52:56 39 +14:26 52:56 39 +14:26
  2. Sølve Drage 50:02 33 +18:15 1:42:58 36 +32:37
  3. Kjersti Tønnessen Bergstøl 39:21 28 +11:22 2:22:19 30 +42:40
  4. Jørgen Baklid 42:49 10 +4:50 3:05:08 26 +47:28
27 Buskerud 3       3:05:21   +47:41
  1. Anne Willkommen Eiken 44:28 18 +5:58 44:28 18 +5:58
  2. Kristian Kammerud 51:47 34 +20:00 1:36:15 30 +25:54
  3. Helene Eger 36:05 17 +8:06 2:12:20 27 +32:41
  4. Tord Strand 53:01 27 +15:02 3:05:21 27 +47:41
28 Västergötlands OF 6       3:07:07   +49:27
  1. Ida Kristiansson 50:03 38 +11:33 50:03 38 +11:33
  2. Eric Berlin 42:45 21 +10:58 1:32:48 26 +22:27
  3. Moa Alsiö 37:02 24 +9:03 2:09:50 25 +30:11
  4. Eric Jansson 57:17 34 +19:18 3:07:07 28 +49:27
29 Reserve 1       3:07:15   +49:35
  1. Åshild Faller Råheim 48:56 32 +10:26 48:56 32 +10:26
  2. Håkon Sturød 47:31 28 +15:44 1:36:27 31 +26:06
  3. Maren Norderud 36:44 19 +8:45 2:13:11 28 +33:32
  4. Tarjei Holo 54:04 29 +16:05 3:07:15 29 +49:35
30 Göteborg 5       3:11:44   +54:04
  1. Elvira Sellgren 44:42 21 +6:12 44:42 21 +6:12
  2. Gabriel Sturesson 41:36 20 +9:49 1:26:18 21 +15:57
  3. Ellika Groth 46:57 35 +18:58 2:13:15 29 +33:36
  4. Jonatan Larsson 58:29 35 +20:30 3:11:44 30 +54:04
31 Østfold 5       3:13:10   +55:30
  1. Synne Malene Brække 43:54 14 +5:24 43:54 14 +5:24
  2. Sondre Ottesen 49:31 32 +17:44 1:33:25 28 +23:04
  3. Marie Fupeng Lindløv Jensen 56:10 40 +28:11 2:29:35 39 +49:56
  4. August Asheim Birkeland 43:35 12 +5:36 3:13:10 31 +55:30
32 Halland-Skåne2       3:15:51   +58:11
  1. Ebba Söderlund 49:18 34 +10:48 49:18 34 +10:48
  2. Adrian Vartia 56:50 39 +25:03 1:46:08 39 +35:47
  3. Lovisa Weiden 38:11 27 +10:12 2:24:19 34 +44:40
  4. Fredrik Johansson 51:32 25 +13:33 3:15:51 32 +58:11
33 Halland-Skåne3       3:17:36   +59:56
  1. Alice Hultin 49:44 37 +11:14 49:44 37 +11:14
  2. Algot Najvik 53:22 35 +21:35 1:43:06 37 +32:45
  3. Wilma Markholm 41:08 30 +13:09 2:24:14 32 +44:35
  4. Adam Broberg 53:22 28 +15:23 3:17:36 33 +59:56
34 Halland-Skåne6       3:24:01   +1:06:21
  1. Elin Wihlborg 49:32 35 +11:02 49:32 35 +11:02
  2. Allan Hedberg 47:34 29 +15:47 1:37:06 32 +26:45
  3. Paulina Jägstedt 52:03 37 +24:04 2:29:09 37 +49:30
  4. Martin Skyggesson 54:52 31 +16:53 3:24:01 34 +1:06:21
35 Østfold 7       3:24:50   +1:07:10
  1. Sigrid Saur Modahl 49:37 36 +11:07 49:37 36 +11:07
  2. Even Lunde 56:51 40 +25:04 1:46:28 40 +36:07
  3. Heidi Elisabeth Brække 42:58 33 +14:59 2:29:26 38 +49:47
  4. Stian Andresen 55:24 32 +17:25 3:24:50 35 +1:07:10
36 Buskerud 6       3:28:19   +1:10:39
  1. Fride Sørensen 46:47 29 +8:17 46:47 29 +8:17
  2. Nicolai Harvik 56:26 38 +24:39 1:43:13 38 +32:52
  3. Tale Strand 39:48 29 +11:49 2:23:01 31 +43:22
  4. Sander Arnevik 1:05:18 36 +27:19 3:28:19 36 +1:10:39
37 Buskerud 7       3:30:15   +1:12:35
  1. Kristin Smeby 46:37 28 +8:07 46:37 28 +8:07
  2. Erlend Steen Klokkerud 55:02 37 +23:15 1:41:39 35 +31:18
  3. Kathinka Rogstad 42:39 32 +14:40 2:24:18 33 +44:39
  4. Vegard Myklemyr 1:05:57 37 +27:58 3:30:15 37 +1:12:35
38 Göteborg 7       3:35:41   +1:18:01
  1. Moa Kuhlin 53:01 40 +14:31 53:01 40 +14:31
  2. Erik Hogedal 44:37 24 +12:50 1:37:38 34 +27:17
  3. Frida Andersson 47:26 36 +19:27 2:25:04 35 +45:25
  4. Jonas Lauri 1:10:37 38 +32:38 3:35:41 38 +1:18:01
39 Reserve 4       3:41:10   +1:23:30
  1. Emelie Karlsson 46:49 31 +8:19 46:49 31 +8:19
  2. Felix Falk 45:37 26 +13:50 1:32:26 25 +22:05
  3. Elina Hansson 53:57 39 +25:58 2:26:23 36 +46:44
  4. Emelie Louén 1:14:47 39 +36:48 3:41:10 39 +1:23:30
40 Østfold 6       3:45:43   +1:28:03
  1. Kristin Ottesen 43:56 15 +5:26 43:56 15 +5:26
  2. Eirik Blågestad 53:25 36 +21:38 1:37:21 33 +27:00
  3. Marie Helene Hansen 52:16 38 +24:17 2:29:37 40 +49:58
  4. Jørgen Vister 1:16:06 40 +38:07 3:45:43 40 +1:28:03
41 Halland-Skåne5       3:51:10   +1:33:30
  1. Klara Andersson 1:06:31 45 +28:01 1:06:31 45 +28:01
  2. Ludvig Hallabro 1:00:34 42 +28:47 2:07:05 42 +56:44
  3. Elwira Wildheim 41:53 41 +13:54 2:48:58 41 +1:09:19
  4. Adam Segerslätt inaktiv     3:51:10    
42 Halland-Skåne7       4:05:11   +1:47:31
  1. Lisa Jonsson Nordin 53:44 42 +15:14 53:44 42 +15:14
  2. Viktor Karlsson 1:14:16 43 +42:29 2:08:00 43 +57:39
  3. Lina Erdelius 1:01:23 44 +33:24 3:09:23 43 +1:29:44
  4. Erik Winblad inaktiv     4:05:11    
43 Reserve 5       4:06:47   +1:49:07
  1. Isabella Lago 1:01:42 44 +23:12 1:01:42 44 +23:12
  2. Nils Hammar 1:14:16 43 +42:29 2:15:58 44 +1:05:37
  3. Klara Wallinder 53:18 43 +25:19 3:09:16 42 +1:29:37
  4. Carl Holmerg inaktiv     4:06:47    
44 Reserve 3       4:28:47   +2:11:07
  1. Idunn Haavengen 1:01:32 43 +23:02 1:01:32 43 +23:02
  2. Sindre Lysaker Norbom 1:34:38 45 +1:02:51 2:36:10 45 +1:25:49
  3. Lisa Börnstedt 42:02 42 +14:03 3:18:12 44 +1:38:33
  4. Joar Gjerdal inaktiv     4:28:47    
45 Reserve 2       4:58:22   +2:40:42
  1. Alice Södervall 46:43 41 +8:13 46:43 41 +8:13
  2. Filip Bengtsson 50:40 41 +18:53 1:37:23 41 +27:02
  3. Viktor LeClaire 2:22:28 45 +1:54:29 3:59:51 45 +2:20:12
  4. Hampus Nyström inaktiv     4:58:22    
  Västergötlands OF 4       diskvalifisert    
  1. Emma Nordberg diskvalifisert     diskvalifisert    
  2. Anders Björklund 1:26:56 0 +55:09 diskvalifisert    
  3. Ebba Hjertberg 40:01 0 +12:02 diskvalifisert    
  4. Victor Helgesson 45:20 0 +7:21 diskvalifisert    
  Göteborg 6       diskvalifisert    
  1. Kajsa Jungbjer 40:50 0 +2:20 diskvalifisert    
  2. Carl Josefsson 38:50 0 +7:03 diskvalifisert    
  3. Elsa Aderstedt-Althoff 50:01 0 +22:02 diskvalifisert    
  4. Axel Forsman diskvalifisert     diskvalifisert    
  Buskerud 5       diskvalifisert    
  1. Kristiane Rogstad 1:06:55 0 +28:25 diskvalifisert    
  2. Egil Frydenlund diskvalifisert     diskvalifisert    
  3. Ingvild Langeggen 37:18 0 +9:19 diskvalifisert    
  4. Håvard Landro Svingheim 1:00:45 0 +22:46 diskvalifisert    
  Bohuslän-Dal 1       diskvalifisert    
  1. Klara Wassenius 1:00:29 0 +21:59 diskvalifisert    
  2. Samuel Eriksson 56:03 0 +24:16 diskvalifisert    
  3. Sofia Johansson diskvalifisert     diskvalifisert    
  4. Elias Olsson 1:06:59 0 +29:00 diskvalifisert    
  Reserve 7       diskvalifisert    
  1. Marie Bergstrøm 52:43 0 +14:13 diskvalifisert    
  2. Haakon Johann Slang-Sundsetvik diskvalifisert     diskvalifisert    
  3. Hanna Moum 46:22 0 +18:23 diskvalifisert    
  4. Erlend Brendestuen 1:15:01 0 +37:02 diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +