Resultater Ustedalsfjorden Rundt 2007

25 km Klassisk og fristil Geilohallen 13.01.2007

Rennleder: Torgeir Skrede
Løypesjef: Alvin Grevsgård
Teknisk delegert: Ivar Bjøkedokken

Resultat

Klasse Fristil Alle

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0040

Per Øyvind Mythe

Hemsedal

1:00.16

 

2

0007

Terje Breivik

Ulvik IL

1:00.17

00.01

3

0165

Aslak Botten

Gol IL

1:02.42

02.26

4

0055

Arnstein Sørbøen

Ål il

1:05.39

05.23

5

0048

Joakim G Skaug

Stokke IL

1:07.31

07.15

6

0084

Erik Johansen

Øystre Slidre

1:07.36

07.20

7

0151

Svein Ove Jakobsen

Vinje

1:07.46

07.30

8

0072

Oddvar Vehusheia

Dølmo il

1:07.55

07.39

9

0052

Martin Stendahl

Stokke IL

1:08.57

08.41

10

0002

Robert Bergstå

Svarstad IL

1:09.30

09.14

11

0152

Geir Jacobsen

Vinje

1:09.55

09.39

12

0059

Kjetil Tveit

Ål il

1:11.56

11.40

13

0003

Stian Bergstå

Svarstad IL

1:13.14

12.58

14

0016

Hans Kristian Eskedal

Kodal IL

1:13.55

13.39

15

0071

Olav Flaten

Hisøy

1:14.07

13.51

16

0122

Frans L. Mustaparta

Tønsberg

1:22.58

22.42

17

0061

Thomas Vestly

Kodal IL

1:27.45

27.29

20 påmeldte. 20 startet. 17 resultater. 



Gutter 15 - 16 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0030

Bjørnar Johansen

Kodal IL

1:18.19

 

2

0010

Herman K Christensen

Konnerud IL

1:19.33

01.14

3

0020

Daniel Gomnes

Holeværingen

1:23.19

05.00

4

0009

Knut Buttingsrud

Ringkollen SK

1:30.51

12.32

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater. 



Gutter 17 - 18 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0054

Håvard Søndreli

Gol IL

1:07.54

 

2

0049

Daniel Poppe Skipnes

Bardu il

1:10.07

02.13

3

0004

Håvard Bjørkedokken

Gol IL

1:11.11

03.17

4

0100

Erik Robert Christiansen

Mjøndalen

1:13.36

05.42

5

0019

Simen Fivelstad

Gol IL

1:14.08

06.14

6

0068

Gjermund Båsen

Eggedal il

1:16.58

09.04

7

0023

Sigurjon Hallgrimsson

Geilo IL

1:17.28

09.34

8

0064

Kai Ingar Øby

Varteig IL

1:19.31

11.37

9 påmeldte. 9 startet. 8 resultater. 



Jenter 17 - 18 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0119

Kjersti Dahl

Ringkollen SK

1:18.49

 

2

0178

Marlene Saxebøl

Drøbak

1:24.06

05.17

3 påmeldte. 3 startet. 2 resultater. 



Jr. Menn 19 - 20 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0047

Sondre Sheldon

Geilo IL

1:07.49

 

2

0063

Sondre Woll

Nesodden if

1:12.58

05.09

3

0041

Thomas Navestad

Varteig IL

1:14.10

06.21

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. 



Menn 21 - 25 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0131

Bjørn Herbrand Tretterud

Torpo IL

1:12.19

 

2

0093

Duane Butcher

Australia Ski Team

1:14.08

01.49

3

0132

Øystein Flaget

Torpo IL

1:19.32

07.13

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. 



Kvinner 26 - 30 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0042

Anette Rustad Nilssen

Heming IL

1:17.47

 

2

0164

Sissel Drege

Andebarkji

1:39.28

21.41

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater. 



Menn 26 - 30 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0083

Ståle Grøthe

Hemsedal

1:07.02

 

2

0112

Ole Reidar Lindsverk

Svarstad IL

1:09.04

02.02

3

0062

Nils Harald Vinsvold

Mjøndalen

1:09.41

02.39

4

0102

Leif Oddvin Jensen

Team Oslo sportslager

1:12.20

05.18

5

0104

Halvor Jørstad

Geilo NTG

1:14.14

07.12

6

0133

Per Torbjørn Ruud

Torpo IL

1:38.19

31.17

9 påmeldte. 9 startet. 6 resultater. 



Kvinner 31 - 35 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0135

Live Berg

Gol IL

1:16.05

 

2 påmeldte. 2 startet. 1 resultater. 



Menn 31 - 35 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0113

Ole Jacob Næss

Nanset IF

1:02.50

 

2

0103

Henrik Sollie

Team Oslo sportslager

1:03.38

00.48

3

0108

Jan Erlend Innselset

PEA BIL

1:07.04

04.14

4

0175

Håkon Imsen

Sportsidiot .com

1:07.11

04.21

5

0176

Jens Aas

Team Oslo sportslager

1:08.01

05.11

6

0134

Tore Arnegård

Ål il

1:08.31

05.41

7

0018

Roger Espeli

Geilo IL

1:09.27

06.37

8

0097

Håvard Aass

Klubb IK

1:12.27

09.37

9

0123

Truls Aabol

Olympia Sport

1:16.59

14.09

10

0098

Hans Jørgen Lundbye

Klubb IK

1:18.14

15.24

11

0182

Knut Erik Olsen

Team Geilo Sport

1:21.36

18.46

12

0078

Terje Simonsen

Geilo IL

1:22.36

19.46

12 påmeldte. 12 startet. 12 resultater. 



Kvinner 36 - 40 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0035

Hanne Liland

Viking, TIF

1:29.24

 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 



 
 
 
 
 
 
Menn 36 - 40 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0177

Vegard Spiten

Team Oslo sportslager

1:07.02

 

2

0036

Tor Martin Lund

Nanset IF

1:07.06

00.04

3

0006

Per Brattset

Varteig IL

1:07.11

00.09

4

0014

Lars Elverum

Stokke IL

1:08.02

01.00

5

0001

Magne Abrahamsen

Stokke IL

1:10.13

03.11

6

0095

Knut Halvard Lerøy

Varegg

1:14.55

07.53

7

0092

Tormod Sandsmark

Geilo IL

1:16.06

09.04

8

0094

Stig Atle Eide

Rolls Royse

1:16.21

09.19

9

0174

Jo Etterlid

Ål il

1:17.00

09.58

10

0099

Audun Aass

Klubb IK

1:19.16

12.14

11

0027

Tore Hegdahl

Kodal IL

1:22.21

15.19

12

0079

Rolf Ingar Rodegård

Geilo IL

1:23.04

16.02

13

0024

Kai Hansen

Nanset IF

1:25.36

18.34

13 påmeldte. 13 startet. 13 resultater. 



Kvinner 41 - 45 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0050

Elisabeth Skrede

Geilo IL

1:17.43

 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 



Menn 41 - 45 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0053

Håvard Storvik

Stokke IL

1:04.44

 

2

0044

Jon Arne Opstad

Stokke IL

1:10.16

05.32

3

0091

Terje Karlsen

Fjellblom il

1:12.35

07.51

4

0110

Geir Frøvoll

Eggedal il

1:13.58

09.14

5

0022

Erling Hagen

Ål il

1:14.13

09.29

6

0017

Lars Tore Eskedal

Kodal IL

1:15.46

11.02

7

0031

Terje Juliussen

Varteig IL

1:16.35

11.51

8

0011

Tom O Christensen

Glassverket IL

1:19.36

14.52

9

0045

Ole Ivar Rese

Gol IL

1:22.51

18.07

10

0056

Stein Erik Thorsen

Norderhov U &

1:23.17

18.33

11

0013

Tom Erik Eikanger

Statoil Bergen

1:27.46

23.02

12

0060

Terje Unneberg

Oseberg skilag

1:31.51

27.07

13

0025

Jan Petter Hansen

Gular

1:36.11

31.27

14

0085

Atle Trodal

Håpet il

1:43.05

38.21

14 påmeldte. 14 startet. 14 resultater. 



Kvinner 46 - 50 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0021

Wenche Hoel Grinaker

Ringkollen SK

1:24.54

 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Menn 46 - 50 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0137

Andreas Engebretsen

Heming/Protan Bil

1:05.06

 

2

0173

Eilif Mikkelsplass

Bromma IL

1:10.35

05.29

3

0161

Brigt Strømmen

Bergsdalen

1:10.39

05.33

4

0148

Sverre Jomar Flatmo

Skrautvål

1:12.10

07.04

5

0147

Birger Solberg

Heming IL

1:14.03

08.57

6

0046

Jørn T Røkaas

Gol IL

1:14.09

09.03

7

0086

Bjørn Knudsen

Tidende Bil/Fana il

1:16.04

10.58

8

0169

Runar Tyssebotn

Multiconsult

1:19.29

14.23

9

0170

Ole Kristian Nymoen

Gol IL

1:20.07

15.01

10

0026

Rune Hansen

CSC Bil

1:21.49

16.43

11

0065

Kai Øby

Varteig IL

1:25.14

20.08

12

0067

Morten Haugen

Eiker Kvikk

1:25.38

20.32

13

0080

Helge Skjønvoll

Drammen

1:27.10

22.04

14

0166

Tore Reigstad

Bergen Brannkorps

1:27.55

22.49

15

0039

Pål Huun Monsen

Fana

1:33.09

28.03

16 påmeldte. 16 startet. 15 resultater. 



Menn 51 - 55 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0105

Pål Børnick

Geilo IL

1:10.06

 

2

0015

Erik Enitch

Hemsedal

1:12.33

02.27

3

0066

Tore Øby

Varteig IL

1:16.29

06.23

4

0129

Gustav Wiig

Fana

1:17.39

07.33

5

0077

Arne Solheim

Statoil Bergen

1:17.41

07.35

6

0069

Gunnar Båsen

Eggedal il

1:18.02

07.56

7

0075

Alf Peter Kahrs

Gol IL

1:19.15

09.09

8

0181

Jørgen K Syvertsen

OPIL/Geilo

1:19.35

09.29

9

0172

Tor Sletten

Ål il

1:20.21

10.15

10

0163

Kåre Grøthe

Hemsedal

1:24.26

14.20

11

0149

Per Morten Hareide

Vestre Slidre

1:29.26

19.20

12

0160

Ingvar Olsen

Geilo IL

1:30.15

20.09

12 påmeldte. 12 startet. 12 resultater. 



Menn 56 - 60 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0090

Ove Bunde

Fjellblom il

1:16.16

 

2

0051

Nils Soldal

Fana IL

1:17.50

01.34

3

0029

Kåre Hvitstein

Kodal IL

1:22.20

06.04

4

0139

Herbjørn Brennhovd

Gol IL

1:23.04

06.48

5

0162

Ingvar Vatne

Bergsdalen

1:27.20

11.04

6

0106

Bjørn Svidal

Geilo IL

1:38.47

22.31

7 påmeldte. 7 startet. 6 resultater. 



Menn 61 - 65 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0154

Olav Ringhus

Vinje

1:19.33

 

2

0088

Svein Karlsen

Fjellblom il

1:21.22

01.49

3

0140

Rolf Nybakk

Nesbyen IL

1:22.59

03.26

4

0168

Gunnar Foss

Fana

1:25.05

05.32

5

0167

Tore Trohaug

Fana

1:32.36

13.03

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater. 



Kvinner 66 - 70 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0144

Jorunn Jordan Thorstensen

Drafn

1:30.12

 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 



 
 
 
 
Menn 66 - 70 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0076

Ola Fosheim

Røn

1:22.38

 

2

0143

Jan Erik Thorstensen

Drafn

1:36.37

13.59

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater. 



Menn 71 - 75 år Klas

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0043

Hans Omsland

Jotun IL

1:30.11

 

2

0179

Alf Waaler

Geilo IL

1:30.29

00.18

3

0096

Arne Størksen

TIF Viking

1:42.24

12.13

4 påmeldte. 4 startet. 3 resultater. 



Trim Damer / Herrer

Plass

Nr.

N a v n

Klubb

T i d

Etter

1

0142

Marie Voveland

NUIL

1:26.52

 

2

0183

Askjell Bere

Geilo IL

1:33.26

06.34

3

0184

Arne Mikkelsen

Fana

1:42.13

15.21

4

0153

Leif Røe

Skansa Bil

1:52.52

26.00

5

0032

Arnt Hugo Knudsen

Fana sparebank

1:53.59

27.07

37 påmeldte. 37 startet. 5 resultater. 



 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +