Resultater Uttaksløp verdenscup, langdistanse 2014



Resultater Orientering
Uttaksløp til verdenscupen, langdistanse
Stjørdal - Nord-Trøndelag - 22. mai 2014

H 21

13 610 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:37:29   7:09
2 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:38:24 +0:55 7:13
3 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:39:22 +1:53 7:18
4 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 1:42:03 +4:34 7:29
5 Magne Dæhli Halden SK 1:42:25 +4:56 7:31
6 Thomas Natvig Årstad NTNUI 1:43:39 +6:10 7:36
7 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:44:04 +6:35 7:38
8 Yngve Skogstad Frol IL 1:44:54 +7:25 7:42
9 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:46:19 +8:50 7:48
10 Isak Bergset NTNUI 1:47:47 +10:18 7:55
11 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:48:23 +10:54 7:57
12 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:48:43 +11:14 7:59
13 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 1:48:48 +11:19 7:59
14 Anders Nordberg Nydalens SK 1:50:05 +12:36 8:05
15 Espen Weltzien Järla Orientering 1:50:13 +12:44 8:05
16 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:50:42 +13:13 8:08
17 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:52:57 +15:28 8:17
18 Torkil Eide Solstad NTNUI 1:53:34 +16:05 8:20
19 Espen Fiskum Halden SK 1:55:33 +18:04 8:29
20 Øyvind Enger NTNUI 1:58:42 +21:13 8:43
21 Håvard Haga Raumar Orientering 1:59:31 +22:02 8:46
22 Sindre Rønning Fossum IF 2:00:34 +23:05 8:51
23 Simen Aamodt NTNUI 2:00:37 +23:08 8:51
24 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 2:00:43 +23:14 8:52
25 Emil Ahlbäck Fossum IF 2:01:07 +23:38 8:53
26 Halvor Eid Nielsen NTNUI 2:02:14 +24:45 8:58
27 Rune Olsen Bækkelagets SK 2:03:13 +25:44 9:03
28 Martin Vister Järla Orientering 2:04:35 +27:06 9:09
29 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 2:05:25 +27:56 9:12
30 Mikkel Sørensen NTNUI 2:10:03 +32:34 9:33
  Martin Hammer Ok Skøynar brutt    
  Bjørn Lundanes NTNUI brutt    
  Simen Jevne Arnesen NTNUI brutt    
  Trygve Olsen NTNUI brutt    
  Ivar Haugen Kristiansand OK brutt    
  Anders Vister Raumar Orientering brutt    
  Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering brutt    
  Kjetil Okkenhaug NTNUI brutt    
  Carl Petter Lyngen Frol IL ikke startet    
  Jørgen Fiskum Frol IL ikke startet    
  Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett ikke startet    
  Dag Lofthus NTNUI ikke startet    
  Øystein Sørensen Nydalens SK ikke startet    
  Olav Lundanes Halden SK ikke startet    

D 21

9 280 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting Halden SK 1:18:32   8:27
2 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:21:37 +3:05 8:47
3 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 1:23:21 +4:49 8:58
4 Emma Johansson NTNUI 1:26:11 +7:39 9:17
5 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 1:26:20 +7:48 9:18
6 Ingjerd Myhre Järla Orientering 1:29:09 +10:37 9:36
7 Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 1:29:39 +11:07 9:39
8 Linn Hokholt NTNUI 1:30:08 +11:36 9:42
9 Anette Baklid Konnerud IL 1:30:20 +11:48 9:44
10 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:31:27 +12:55 9:51
11 Marte Narum Konnerud IL 1:32:19 +13:47 9:56
12 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:35:23 +16:51 10:16
13 Anna Ulvensøen NTNUI 1:37:44 +19:12 10:31
14 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 1:38:34 +20:02 10:37
15 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:38:35 +20:03 10:37
16 Therese Haare Konnerud IL 1:38:50 +20:18 10:39
17 Marta Ulvensøen NTNUI 1:40:49 +22:17 10:51
18 Elin-Kristin Hem NTNUI 1:54:25 +35:53 12:19
19 Kristine Fjeldbo NTNUI 1:57:21 +38:49 12:38
  Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering brutt    
  Marianne Dæhli NTNUI brutt    
  Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK ikke startet    
  Kamilla Olaussen Fredrikstad SK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +