Resultater Uttaksløp verdenscup, mellomdistanse 2014



Resultater Orientering
Uttaksløp til verdenscupen, mellomdistanse
Steinkjer - Nord-Trøndelag - 21. mai 2014

H 21

5 810 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Nørbech IL Tyrving 35:17   6:04
2 Anders Nordberg Nydalens SK 35:24 +0:07 6:05
3 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 35:29 +0:12 6:06
4 Magne Dæhli Halden SK 35:37 +0:20 6:07
5 Yngve Skogstad Frol IL 35:57 +0:40 6:11
6 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 36:34 +1:17 6:17
7 Thomas Natvig Årstad NTNUI 36:42 +1:25 6:19
8 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 37:03 +1:46 6:22
9 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 37:20 +2:03 6:25
10 Hans Petter Mathisen NTNUI 37:38 +2:21 6:28
11 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 37:42 +2:25 6:29
12 Jo Forseth Indgaard Frol IL 37:55 +2:38 6:31
13 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 38:02 +2:45 6:32
14 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 38:05 +2:48 6:33
15 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 38:14 +2:57 6:34
16 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 38:27 +3:10 6:37
17 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 38:45 +3:28 6:40
18 Vegard Ruttenborg NTNUI 38:53 +3:36 6:41
19 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 40:26 +5:09 6:57
20 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 40:40 +5:23 6:59
21 Emil Ahlbäck Fossum IF 40:59 +5:42 7:03
22 Espen Weltzien Järla Orientering 41:12 +5:55 7:05
23 Sindre Rønning Fossum IF 41:16 +5:59 7:06
24 Isak Bergset NTNUI 41:49 +6:32 7:11
25 Torkil Eide Solstad NTNUI 42:03 +6:46 7:14
26 Espen Fiskum Halden SK 42:08 +6:51 7:15
27 Øyvind Enger NTNUI 42:13 +6:56 7:15
28 Carl Petter Lyngen Frol IL 42:41 +7:24 7:20
29 Paul Sirum Frol IL 42:59 +7:42 7:23
30 Anders Vister Raumar Orientering 43:00 +7:43 7:24
31 Martin Vister Järla Orientering 43:11 +7:54 7:25
32 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 43:59 +8:42 7:34
33 Dag Lofthus NTNUI 44:37 +9:20 7:40
34 Simen Jevne Arnesen NTNUI 45:12 +9:55 7:46
35 Anders Bjergaard NTNUI 45:36 +10:19 7:50
36 Håvard Haga Raumar Orientering 46:08 +10:51 7:56
37 Andreas Sølberg OL Trollelg 46:42 +11:25 8:02
38 Simen Aamodt NTNUI 46:53 +11:36 8:04
39 Ståle Gjelsten NTNUI 47:37 +12:20 8:11
40 Kjetil Okkenhaug NTNUI 48:51 +13:34 8:24
41 Ivar Haugen Kristiansand OK 48:58 +13:41 8:25
42 Trygve Olsen NTNUI 50:20 +15:03 8:39
43 Adrian Opheim NTNUI 50:25 +15:08 8:40
44 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 50:49 +15:32 8:44
45 Magnus Beyer Brattli Frol IL 51:55 +16:38 8:56
46 Halvor Eid Nielsen NTNUI 52:22 +17:05 9:00
47 Håkon Heggedal NTNUI 53:30 +18:13 9:12
48 Klaus Klausen Espedal NTNUI 56:18 +21:01 9:41
49 Mikkel Sørensen NTNUI 1:00:12 +24:55 10:21
50 Bjørn Lundanes NTNUI 1:02:31 +27:14 10:45
51 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 1:04:42 +29:25 11:08
  Øystein Haug Frol IL brutt    
  Øystein Sørensen Nydalens SK ikke startet    
  Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK ikke startet    
  Olav Lundanes Halden SK ikke startet    

D 21

4 710 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting Halden SK 33:46   7:10
2 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 34:16 +0:30 7:16
3 Emma Johansson NTNUI 36:05 +2:19 7:39
4 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 36:12 +2:26 7:41
5 Anette Baklid Konnerud IL 36:19 +2:33 7:42
6 Kine Hallan Steiwer Halden SK 37:22 +3:36 7:56
7 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 37:36 +3:50 7:58
8 Marte Narum Konnerud IL 37:53 +4:07 8:02
9 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 37:55 +4:09 8:03
10 Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 38:04 +4:18 8:04
10 Gøril Rønning Sund Frol IL 38:04 +4:18 8:04
12 Ingjerd Myhre Järla Orientering 38:19 +4:33 8:08
13 Linn Hokholt NTNUI 39:40 +5:54 8:25
14 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 39:54 +6:08 8:28
15 Maren Jansson Haverstad NTNUI 40:26 +6:40 8:35
16 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 41:50 +8:04 8:52
17 Anna Ulvensøen NTNUI 41:54 +8:08 8:53
18 Therese Haare Konnerud IL 42:00 +8:14 8:55
19 Anneke Hald Bjørgum Järla Orientering 50:47 +17:01 10:46
20 Elin-Kristin Hem NTNUI 50:51 +17:05 10:47
21 Marianne Dæhli NTNUI 51:58 +18:12 11:01
  Anne Johanne Lind Nydalens SK brutt    
  Kamilla Olaussen Fredrikstad SK ikke startet  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +