RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Vålådalsrennet - Ski Classics 6 - Menn - 2021


Annonse

Resultater Vålådalsrennet

20. mars 2021

Vålådalen - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

Se ogsåKvinner Elite

MENN - 54 KM - KLASSISK

* Klikk for resultater med mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
18PERSSON Emil1995SWE2:30:37.70.00246.40
29NYGAARD Andreas1990NOR2:30:38.8+1.1246.57
34KARDIN Oskar1992SWE2:30:39.1+1.4246.62
447KARLSSON Anton1990SWE2:30:39.2+1.5246.63
51GJERDALEN Tord Asle1983NOR2:30:40.8+3.1246.88
616MUSGRAVE Andrew1990GBR2:30:41.2+3.5246.94
77NOVAK Max1996SWE2:30:41.8+4.1247.04
843PERSSON Nils1993SWE2:30:42.9+5.2247.21
96FJELD Oeyvind Moen1988NOR2:30:43.2+5.5247.25
1020VESTERHEIM Magnus1994NOR2:30:43.6+5.9247.31
1115JOHANSSON Marcus1990SWE2:30:43.8+6.1247.34
1256HOEJLIND Gabriel1996SWE2:30:43.9+6.2247.36
1338GREBENKO Alexander1994RUS2:30:44.1+6.4247.39
1410THYLI Vetle1989NOR2:30:44.3+6.6247.42
153PEDERSEN Morten Eide1987NOR2:30:44.3+6.6247.42
1621LUUSUA Ari1988FIN2:30:44.8+7.1247.50
1735VYLEGZHANIN Maxim1982RUS2:30:45.1+7.4247.55
1811THELE Joar Andreas1993NOR2:30:45.4+7.7247.59
1912JEANNEROD Alexis1991FRA2:30:46.4+8.7247.75
2054SHEMIAKIN Alexey1989RUS2:30:47.0+9.3247.84
2131EKLOEF Johannes1995SWE2:30:49.8+12.1248.27
222ELIASSEN Petter1985NOR2:30:54.0+16.3248.92
2362BAGRASHOV Dmitriy1995RUS2:30:54.9+17.2249.06
2437NORDSTROEM Pontus1992SWE2:30:55.2+17.5249.11
2518POROMAA William2000SWE2:30:56.1+18.4249.25
2614BURMAN Jens1994SWE2:30:59.4+21.7249.76
27114RICHARDSSON Daniel1982SWE2:31:18.4+40.7252.70
2826HOEL Johan1994NOR2:31:22.6+44.9253.36
2980JOHAUG JR. Karstein1992NOR2:31:28.7+51.0254.30
3025NORDLI Simen Engebretsen1991NOR2:31:31.9+54.2254.80

3127MATHISEN Runar Skaug1993NOR2:31:38.3+1:00.6255.79
32109HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR2:31:39.6+1:01.9255.99
3357PAUS Herman2000NOR2:31:42.3+1:04.6256.41
3424PLISKA Jiri1981CZE2:31:48.4+1:10.7257.35
3550DU PASQUIER Arnaud1992SUI2:33:02.0+2:24.3268.75
3619HOLMBERG Andreas1992SWE2:33:05.3+2:27.6269.26
3742MAENPAA Viktor1994FIN2:33:09.4+2:31.7269.90
3848DESWAZIERE Theo1996FRA2:33:22.5+2:44.8271.93
3928POIRRIER Bastien1988FRA2:33:22.6+2:44.9271.94
4030SKINSTAD Petter Soleng1989NOR2:33:28.8+2:51.1272.90
41115ANDERSSON Fredrik1998SWE2:33:32.3+2:54.6273.45
4293EDSTROEM Eddie1995SWE2:33:39.2+3:01.5274.52
4351OEDEGAARDEN Thomas1998NOR2:33:47.6+3:09.9275.82
4433SRAIL Jan1990CZE2:34:10.3+3:32.6279.33
4587ROSJOE Eric1998SWE2:34:12.2+3:34.5279.63
4671BERGAN Sivert Halfdan1995NOR2:34:19.5+3:41.8280.76
4736LOEVGREN Johan1991SWE2:34:26.8+3:49.1281.89
4839BRIGADOI Mauro1992ITA2:34:48.5+4:10.8285.25
4945AUGER Antoine1995FRA2:36:04.1+5:26.4296.96
50117COMBEY Paul1997FRA2:36:47.8+6:10.1303.73
5122REZAC Stanislav1973CZE2:36:49.8+6:12.1304.04
5281AUGUSTSSON Isak1998SWE2:36:58.9+6:21.2305.45
5349FERRARI Francesco1994ITA2:37:41.3+7:03.6312.02
5486JUTTERSTROEM Axel1998SWE2:37:55.5+7:17.8314.22
55118TARANTOLA Antoine1998FRA2:38:15.0+7:37.3317.24
5634POLLUSTE Mart Kevin1994EST2:38:17.9+7:40.2317.69
5732HOLMSTROM Isac1995FIN2:38:25.4+7:47.7318.85
58112ERIKSSON Robert1987SWE2:38:59.9+8:22.2324.19
59102ENGDAHL Petter1994SWE2:40:21.6+9:43.9336.85
6076FAHLEN Tom1994SWE2:40:47.7+10:10.0340.89

615HOELGAARD Stian1991NOR2:40:48.4+10:10.7341.00
6282THORN Gabriel1994SWE2:41:24.5+10:46.8346.59
6367MICH Riccardo1991ITA2:41:34.4+10:56.7348.13
6466LORENZI Christian1994ITA2:41:36.1+10:58.4348.39
65116STOCEK Fabian1994CZE2:42:29.9+11:52.2356.72
6646BUSIN Lorenzo1996ITA2:43:45.7+13:08.0368.47
6744GOEBEL Florian1972GER2:43:48.0+13:10.3368.82
6896PERSSON Anton1995SWE2:43:57.3+13:19.6370.26
6960AADNE Nils Ingar1982NOR2:44:01.0+13:23.3370.84
70107SAETHERN Edvard Lauritz1999NOR2:44:39.3+14:01.6376.77
71104BJOERNDALEN Baard Eskil1999NOR2:44:55.4+14:17.7379.26
7299TALMO Olaf Martin Aaserud2001NOR2:45:08.0+14:30.3381.22
7363MICH Stefano1993ITA2:45:15.6+14:37.9382.39
7474RYPL Miroslav1992CZE2:45:21.5+14:43.8383.31
7595ANDERSSON Joel2000SWE2:47:03.0+16:25.3399.03
7683SVENSSON Andreas1995SWE2:47:08.7+16:31.0399.91
7777WESSEL Per Christian1993NOR2:47:13.6+16:35.9400.67
7855HULBAK Sigurd Sollien1995NOR2:47:27.8+16:50.1402.87
7953EKREM Ole Eirik Fuglehaug1995NOR2:48:43.2+18:05.5414.55
8064SEDLACEK Michal1975CZE2:48:46.5+18:08.8415.06
8185HAEGGLUND Niclas1990SWE2:49:27.3+18:49.6421.38
82101BESTAK Jonas1995CZE2:49:50.9+19:13.2425.04
8358LERAY Matis1999FRA2:50:00.1+19:22.4426.46
8469HULBAK Ole Sollien1994NOR2:50:21.4+19:43.7429.76
8573FROST Robin1993GER2:51:51.6+21:13.9443.74
8678HEDBYS Jonathan1992SWE2:52:11.2+21:33.5446.77
87108ANDERSSON Elias1999SWE2:52:13.7+21:36.0447.16
8859MAENPAA Hannes1996FIN2:52:45.2+22:07.5452.04
8968KANTO Johan1981SWE2:55:51.9+25:14.2480.96
9075CRONA Ragnar1972SWE2:55:57.3+25:19.6481.80

91113TALLBOM Patrik1990SWE2:58:11.8+27:34.1502.63
9298KURAAS Lars Myrseth1989NOR3:00:57.9+30:20.2528.36
9388BAKK Audun1970NOR3:03:01.6+32:23.9547.52
9497LIUKKONEN Kalle1989FIN3:06:03.2+35:25.5575.65
9552WALTHER Nico1997SUI3:06:03.8+35:26.1575.75
9690NATAAS Petter1990NOR3:10:07.3+39:29.6613.47
97119RONNEBACK Joachim1988SWE3:12:02.8+41:25.1631.36
98110KARLSSON Jakob1988SWE3:13:41.0+43:03.3646.57
9989KUKK Jurgen2000EST3:14:14.3+43:36.6651.73
100103RANBERG Erik Sebastian1989NOR3:20:00.9+49:23.2705.42
101105KASKI Matti1976FIN3:43:02.0+1:12:24.3919.36
10279BOSTROEM Anders1982SWE3:49:55.4+1:19:17.7983.40
103111MIKKONEN Tuomas1977FIN4:24:31.9+1:53:54.21305.06
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse