Resultater Vårløpet Hedrum 2018



Resultater Vårløpet
Hedrum, Vestfold - 27. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 700 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Emanuel Lillevold Stokke IL 44:44 +18:02 26:18  
0 Børre Sander-Røkenes Sandefjord OK 47:34 +20:52 27:58  
0 Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK 30:45 +4:03 18:05  
0 Balder Solberg Fredheim Sandefjord OK 24:59 +-1:43 14:41  
0 Halvard Sommerstad-Eid Andebu IL 21:13 +-5:29 12:28  
0 Syver Hagen Urdalen Notodden OL 33:11 +6:29 19:31  
0 Theo Solberg Fredheim Sandefjord OK 25:48 +-0:54 15:10  
0 Håkon Romnes Bø OL 40:58 +14:16 24:05  
0 Kaja Holte Fjeldstad Porsgrunn OL 28:11 +1:29 16:34  
0 Ludvik Hiis Stokke IL 35:48 +9:06 21:03  
0 Alfred Hagen Urdalen Notodden OL 33:18 +6:36 19:35  
0 Karen Klavenes Sandefjord OK 23:27 +-3:15 13:47  
0 Teodor Hiis Stokke IL 20:21 +-6:21 11:58  
0 Marcus Windvik Sandefjord OK 46:59 +20:17 27:38  
0 Brage Sander-Røkenes Sandefjord OK 51:21 +24:39 30:12  
0 Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 23:33 +-3:09 13:51  
0 Johan Sommerstad-Eid Andebu IL 36:23 +9:41 21:24  
0 Ole Martin Blæstrud Stenbrenden Sandefjord OK 1:04:46 +38:04 38:05  
0 Lillian Fogt Sundelin Notodden OL 34:33 +7:51 20:19  
0 Kristian Haugberg Andebu IL 21:56 +-4:46 12:54  
0 Aksel Amsrud Stokke IL 44:38 +17:56 26:15  
0 Leah Myhre Lefsaker Andebu IL 26:00 +-0:42 15:17  
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 31:10 +4:28 18:20  
0 Nicolai Amsrud Stokke IL 30:03 +3:21 17:40  
0 Ragnhild Sørsdal Idland Andebu IL 22:58 +-3:44 13:30  
0 Mathias Sundby Larvik OK 33:18 +6:36 19:35  
0 Faya Khoury Larvik OK 50:16 +23:34 29:34  
0 Miriam Khoury Larvik OK 52:33 +25:51 30:54  
0 Alexander Dybvik Stokke IL 18:57 +-7:45 11:08  
0 Kristian Eikeberg Hedrum OL 48:40 +21:58 28:37  
0 Karoline Eikeberg Hedrum OL 40:50 +14:08 24:01  
0 Randi Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 26:42   15:42  
  Aleksander Stålberg Fossland Bø OL ikke startet      

D -10

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sigrid Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 1:04:49   34:06  

D 11-12

1 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Annika van Raaij Hedrum OL 22:44   11:57  
2 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 23:36 +0:52 12:25  
3 Daniella Gjone Sandefjord OK 24:47 +2:03 13:02  
4 Pernille Zagar Larvik OK 25:27 +2:43 13:23  
5 Ragne Klavenes Sandefjord OK 26:19 +3:35 13:51  
6 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 31:22 +8:38 16:30  
7 Ane Mathisen OL Tønsberg og omegn 34:17 +11:33 18:02  
8 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 35:58 +13:14 18:55  
9 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 55:59 +33:15 29:27  
10 Anne Haugberg Andebu IL 1:03:43 +40:59 33:32  

D 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maike Röhrs Stokke IL 23:12   13:38  
2 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 30:52 +7:40 18:09  
  Othilie Kvilhaug Skavhellen Botne SK diskvalifisert      
  Tuva Nørgaard Bjørseth OL Tønsberg og omegn ikke startet      

D 13-14

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Maren Eidsten Sturla, IF 30:50   15:25  
2 Iril Ringheim Larvik OK 32:16 +1:26 16:08  
3 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 41:24 +10:34 20:42  
4 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 51:44 +20:54 25:52  

D 13-16C

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 44:06   23:12  
2 Kristin Tørnes Alfredsen Hedrum OL 52:19 +8:13 27:32  
3 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 56:21 +12:15 29:39  

D 15-16

2 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 44:50   15:27  
2 Iris Holst IL Tyrving 58:35 +13:45 20:12  
3 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 1:04:17 +19:27 22:10  
4 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:05:08 +20:18 22:27  
5 Anny Horge Rogne OL Tønsberg og omegn 1:05:50 +21:00 22:42  
  Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      
  Emilie Johansen Sandefjord OK diskvalifisert      
  Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK diskvalifisert      
  Ingrid Mobråthen Botne SK diskvalifisert      
  Ingvild Johnsen Hedrum OL ikke startet      

D 17-B

2 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 38:08   19:04  
2 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 40:35 +2:27 20:17  
3 Katrine van Raaij Hedrum OL 43:17 +5:09 21:38  
4 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 54:24 +16:16 27:12  
5 Heidi Eriksen Larvik OK 1:03:02 +24:54 31:31  
6 Gun Inger Jørgensen Porsgrunn OL 1:27:18 +49:10 43:39  
7 Kristin Repstad Storemyr IL Hauken 1:30:54 +52:46 45:27  
  Sigrun Gjone Sandefjord OK diskvalifisert      
  Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi ikke startet      

D 17-C

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirunn Hiis Stokke IL 32:31   17:06  
2 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 34:02 +1:31 17:54  
3 Pernille Molteberg Hedrum OL 34:13 +1:42 18:00  
4 Sissel Bentsen Hedrum OL 47:55 +15:24 25:13  
  Kari Berg Larvik OK ikke startet      

D 17-N

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Röhrs Stokke IL 31:37   17:33  

D 17-20

3 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1:27:52   26:37  

D 21-

3 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 38:34   11:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Elin Bjerva Larvik OK 41:57 +3:23 12:42  
3 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 53:01 +14:27 16:03  
4 Astri Marie Remme Porsgrunn OL 1:11:11 +32:37 21:34  
  Pernille Nauf Hedrum OL ikke startet      

D 40-

2 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 48:00   16:33  
2 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 1:01:45 +13:45 21:17  
3 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:21:46 +33:46 28:11  
4 Ingrid Knotten Haugberg Andebu IL 1:30:37 +42:37 31:14  
  Mona Holte Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Rikke Nørgaard OL Tønsberg og omegn ikke startet      

D 45-

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nora Skauen IL Tyrving 42:04   14:30  
2 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 42:14 +0:10 14:33  
3 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 43:50 +1:46 15:06  
4 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 45:56 +3:52 15:50  
5 Sara Mathisen Porsgrunn OL 53:19 +11:15 18:23  
6 Anita Mathisen OL Tønsberg og omegn 59:09 +17:05 20:23  
7 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 1:01:43 +19:39 21:16  
8 Elin Bordøy Hedrum OL 1:59:30 +1:17:26 41:12  

D 50-

2 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tone Stokland Sandefjord OK 50:19   17:21  
2 Ida Vår Dirdal Larvik OK 54:46 +4:27 18:53  
3 Astrid Brevik Stokke IL 1:06:40 +16:21 22:59  
4 Eirin Lodgaard Byåsen IL 1:10:38 +20:19 24:21  
  Tiri Rebård Sandefjord OK diskvalifisert      

D 60-

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Herum OK Skeidi 44:57   16:38  
2 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 1:16:29 +31:32 28:19  

D 65-

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Randi Hansen Stokke IL 53:37   19:51  
  Anne Lise Saga Kjose IL ikke startet      

D 70-

2 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Margareta Brynhildsen Stokke IL 1:01:30   22:46  
2 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 1:05:49 +4:19 24:22  
3 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 1:12:32 +11:02 26:51  
4 May Helene Hansen Sandefjord OK 1:16:19 +14:49 28:15  
5 Liv Horntvedt IL Imås 1:21:01 +19:31 30:00  
6 Gerd Langseth Larvik OK 1:23:20 +21:50 30:51  
  Astrid Lunde Drangedal OL diskvalifisert      
  Hjørdis Øvreås Botne SK diskvalifisert      

D 80-

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:04:37   32:18  

H -10

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Johan Hjorthaug Sandefjord OK 51:01 +-2:14 26:51  
0 Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 53:15   28:01  
0 Sindre Furland Sandefjord OK 24:47 +-28:28 13:02  

H 11-12

1 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Niclas Gunnerød Stokke IL 23:29   12:21  
2 Martin Halvorsen Stokke IL 33:49 +10:20 17:47  
3 Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn 35:18 +11:49 18:34  
4 Ludvig Skramdal Hedrum OL 39:21 +15:52 20:42  
  Ole Magnus Storemyr IL Hauken diskvalifisert      
  Ask Felland Sætnan Fossum IF ikke startet      

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Romnes Bø OL 19:51   11:40  
2 Johnny Stålberg Fossland Bø OL 19:53 +0:02 11:41  

H 13-14

2 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 19:40   9:50  
2 Brage Eikås Sandefjord OK 23:00 +3:20 11:30  
3 Anders Klavenes Sandefjord OK 25:24 +5:44 12:42  
4 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 31:09 +11:29 15:34  
5 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 32:11 +12:31 16:05  
6 Gabriel Gjone Sandefjord OK 32:13 +12:33 16:06  
7 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 32:30 +12:50 16:15  
8 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 35:48 +16:08 17:54  
9 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 37:31 +17:51 18:45  
10 Martin Dybvik Stokke IL 54:19 +34:39 27:09  
  Benjamin Gjone Sandefjord OK ikke startet      
  Erik Zagar Larvik OK ikke startet      

H 15-16

3 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Viljan van Raaij Hedrum OL 36:41   11:06  
2 Henrik R Holt Hedrum OL 42:53 +6:12 12:59  
3 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 45:13 +8:32 13:42  
4 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 46:51 +10:10 14:11  
5 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 49:36 +12:55 15:01  
6 Iver Ringheim Larvik OK 51:28 +14:47 15:35  
7 Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn 51:51 +15:10 15:42  
8 Jonas Eikås Sandefjord OK 58:55 +22:14 17:51  
9 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 1:07:25 +30:44 20:25  
10 Hallgeir Brevik Stokke IL 1:14:25 +37:44 22:33  
  Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Birk Felland Sætnan Fossum IF ikke startet      

H 15-16B

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Ausen Porsgrunn OL 41:07   20:33  

H 17-B

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Romnes Bø OL 37:33   18:46  
2 Svend Kristian Eidsten Sturla, IF 39:06 +1:33 19:33  
3 Knut Gjone Sandefjord OK 39:41 +2:08 19:50  
4 Kent Morgan Storemyr IL Hauken 50:23 +12:50 25:11  

H 17-C

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 21:15   11:11  

H 17-20

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ludvig Johnsen Hedrum OL 1:55:46   28:56  
  Kristian Juel Johannessen Hedrum OL diskvalifisert      

H 21-

4 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dag Steinar Ragvin Bø OL 44:54   11:13  
2 Helge Gisholt OK Skeidi 45:58 +1:04 11:29  
3 Jørn Sundby Larvik OK 48:05 +3:11 12:01  
4 Jørgen Frøyd Larvik OK 52:52 +7:58 13:13  
5 Antanas Jurevicius NOTEAM 1:08:31 +23:37 17:07  

H 40-

4 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erling Lefsaker Andebu IL 49:13   12:18  
2 Rune Firing Haugberg Andebu IL 51:41 +2:28 12:55  
3 Einar Idland Andebu IL 59:03 +9:50 14:45  
4 Jesper Flogstad IL Hauken 1:12:31 +23:18 18:07  
5 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:18:29 +29:16 19:37  
6 David Hansson OL Tønsberg og omegn 1:53:23 +1:04:10 28:20  
  Eirik Skavhellen Botne SK diskvalifisert      

H 45-

4 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Gjelstad Sandefjord OK 47:01   11:45  
2 Anders Kristian Holt Hedrum OL 47:04 +0:03 11:46  
3 Dag Ausen Porsgrunn OL 50:34 +3:33 12:38  
4 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 52:35 +5:34 13:08  
5 Lars Erik Gjein Fossum IF 53:42 +6:41 13:25  
6 Steinar Lande Bø OL 56:49 +9:48 14:12  
7 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:06:10 +19:09 16:32  
8 Øyvind Støren Bø OL 1:18:29 +31:28 19:37  
9 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:20:13 +33:12 20:03  
10 Truls Fjeldstad Porsgrunn OL 1:34:07 +47:06 23:31  
  Johnny Mathisen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      
  Asgeir Fremstad Larvik OK diskvalifisert      
  Sturle Furland Sandefjord OK diskvalifisert      
  Atle Borgersen Hedrum OL brutt      
  Knut Jostein Sætnan Fossum IF ikke startet      

H 50-

3 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 44:29   13:28  
2 Arne Kristensen Stokke IL 52:02 +7:33 15:46  
3 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 58:13 +13:44 17:38  
4 Inge Ringheim Larvik OK 1:21:27 +36:58 24:40  

H 55-

3 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Andresen OK Skeidi 1:09:31   21:03  
2 Torgeir Brandal Kongsberg OL 1:11:57 +2:26 21:48  
3 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:18:14 +8:43 23:42  
4 Harald Omland Skien OK 1:44:21 +34:50 31:37  

H 60-

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 36:08   12:27  
2 Morten Aaltvedt Porsgrunn OL 45:37 +9:29 15:43  
3 Roy Gjerding OK Moss 54:31 +18:23 18:47  
4 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:01:55 +25:47 21:21  

H 65-

2 900 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Furuheim Skien OK 42:48   14:45  
2 Atle Remme Porsgrunn OL 46:59 +4:11 16:12  
3 Elling Aakre Andebu IL 48:28 +5:40 16:42  
4 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 49:34 +6:46 17:05  
5 Per Chr. Hagen Bø OL 51:48 +9:00 17:51  
6 Martin Nauf Hedrum OL 53:24 +10:36 18:24  
7 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 53:35 +10:47 18:28  
8 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 55:31 +12:43 19:08  
9 Sveinung Rekaa Notodden OL 57:32 +14:44 19:50  
10 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 57:42 +14:54 19:53  
11 Ole Johansson Porsgrunn OL 1:23:22 +40:34 28:44  
  Hugo A. Christensen Notodden OL ikke startet      

H 70-

2 700 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Fossheim Hedrum OL 41:43   15:27  
2 Rolf Gjølberg Larvik OK 44:04 +2:21 16:19  
3 Runar Kittilsen Stokke IL 45:03 +3:20 16:41  
4 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 46:31 +4:48 17:13  
5 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 48:26 +6:43 17:56  
6 Tormod Fjære Hedrum OL 51:06 +9:23 18:55  
7 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 53:50 +12:07 19:56  
8 Kjell Dolva Skien OK 53:51 +12:08 19:56  
9 Lars Martin Gjein Stokke IL 1:02:52 +21:09 23:17  
10 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:14:38 +32:55 27:38  
11 Roar Løken Sandefjord OK 1:18:15 +36:32 28:58  
  Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      

H 75-

2 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Lundhaug OK Moss 40:45   15:05  
2 Frank Eliassen Sandefjord OK 44:47 +4:02 16:35  
3 Per Øystein Andersen Larvik OK 55:35 +14:50 20:35  
4 Odd Aure Drangedal OL 1:00:19 +19:34 22:20  
5 Ronald Bjerva Drangedal OL 1:01:45 +21:00 22:52  
6 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 1:08:02 +27:17 25:11  
7 Magnar Øvreås Botne SK 1:23:55 +43:10 31:04  
8 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 1:26:56 +46:11 32:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
  Magne Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert      

H 80-

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magnar Reppesgård Hedrum OL 42:07   21:03  
2 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 46:10 +4:03 23:05  
3 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 47:43 +5:36 23:51  
  Helge Halvorsen Larvik OK diskvalifisert      

Direkte A

3 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Albert Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 37:47   11:26  
2 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 41:08 +3:21 12:27  
3 Julie Berteig Fossum IF 1:10:19 +32:32 21:18  
4 Lillan Torp Sandefjord OK 1:12:17 +34:30 21:54  
5 Ragnar Berg Stokke IL 1:13:24 +35:37 22:14  
6 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:18:23 +40:36 23:45  
7 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:27:46 +49:59 26:35  

Direkte B

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ernst Hiis Stokke IL 34:42   17:21  
2 Matias Klingsholm NOTEAM 54:01 +19:19 27:00  

Direkte C

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Yousef Khoury Larvik OK 33:41   17:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +