Resultater Vårløpet Porsgrunn 2018



Resultater Vårløpet
Porsgrunn, Telemark - 22. april 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 120 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn 25:01   11:48
0 Kari Bjaadal OK Skeidi 17:20 +-7:41 8:10
0 Tuva Dahl Borkamo Notodden OL 38:55 +13:54 18:21
0 Elvira Dalsegg Skien OK 24:14 +-0:47 11:25
0 Hermine Grønneberg Hedrum OL 39:57 +14:56 18:50
0 Jon Arne Hagen Drangedal OL 27:31 +2:30 12:58
0 Eldar Torpe Lien Porsgrunn OL 31:38 +6:37 14:55
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 20:54 +-4:07 9:51
0 Hedda Rognli Larvik OK 17:15 +-7:46 8:08
0 Jonatan Rollefsen Skien OK 49:42 +24:41 23:26
0 Albert Weiser Skien OK 49:24 +24:23 23:18
  Magnus Buchacz Eie Notodden OL ikke startet    

D -10

2 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Juliette Holtskog-Feremans Skien OK 28:26   10:41

D 11-12

2 660 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Aakre Leistad Skien OK 19:26   7:18
2 Annika van Raaij Hedrum OL 24:53 +5:27 9:21
3 Emilie Holtskog-Feremans Skien OK 26:24 +6:58 9:55
4 Thelma Brathagen Larvik OK 26:55 +7:29 10:07
5 Julie Kristensen Porsgrunn OL 36:59 +17:33 13:54
6 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 39:04 +19:38 14:41
  Ingvild Buchacz Eie Notodden OL diskvalifisert    

D 11-12N

2 120 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Støren Bø OL 36:14   17:05

D 13-14

3 070 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 20:06   6:32
2 Synne Sandven Notodden OL 23:04 +2:58 7:30
3 Iril Ringheim Larvik OK 29:06 +9:00 9:28
4 Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 29:14 +9:08 9:31
5 Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 44:04 +23:58 14:21
6 Line Borgejordet Simones Notodden OL 58:21 +38:15 19:00
7 Sigrid Buchacz Eie Notodden OL 1:13:23 +53:17 23:54

D 13-16C

2 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 26:17   9:52
2 Silje Hagen Drangedal OL 28:45 +2:28 10:48

D 15-16

3 060 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 21:02   6:52
2 Mina Schjerven Lardal OL 21:58 +0:56 7:10
3 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 25:03 +4:01 8:11
4 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 25:50 +4:48 8:26
5 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 26:20 +5:18 8:36
6 Eline Schjerven Lardal OL 26:58 +5:56 8:48
7 Ingrid Mobråthen Botne SK 27:13 +6:11 8:53
8 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 28:03 +7:01 9:10
9 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 29:50 +8:48 9:44

D 17-B

3 070 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Østby OL Tønsberg og omegn 35:12   11:27
2 Linda Brathagen Larvik OK 37:14 +2:02 12:07
3 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 46:17 +11:05 15:04
4 Kristin Repstad Storemyr IL Hauken 1:00:36 +25:24 19:44
  Kristin Johansson Hedrum OL ikke startet    

D 17-C

2 660 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 22:24   8:25
2 Gro Hagen Drangedal OL 28:59 +6:35 10:53
3 Ingunn Gåsodden Skien OK 29:16 +6:52 11:00
4 Inger-Lene Flatin Skien OK 37:54 +15:30 14:14
5 Gunn Marit Sand Hagen Drangedal OL 39:23 +16:59 14:48
6 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 40:55 +18:31 15:22
  Lill Birkelund Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 17-N

2 330 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Brith Nordkvelde Hedrum OL 27:50   11:56

D 17-20

3 690 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 25:19   6:51
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 25:58 +0:39 7:02
3 Elise Ausen Porsgrunn OL 30:13 +4:54 8:11
4 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 31:57 +6:38 8:39
5 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 40:49 +15:30 11:03
  Elise Støren Bø OL ikke startet    

D 21-

3 690 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 27:50   7:32
2 Silje Borge Hovi Skien OK 37:06 +9:16 10:03

D 40-

3 060 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Schjerven Lardal OL 25:38   8:22
2 Gry Aakre Skien OK 31:21 +5:43 10:14
3 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 32:26 +6:48 10:35

D 45-

3 060 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Mathisen Porsgrunn OL 24:19   7:56
2 Kristin Sandven Notodden OL 27:32 +3:13 8:59
3 Kristin Hjortland Larvik OK 28:44 +4:25 9:23
4 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 29:38 +5:19 9:41
5 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 30:39 +6:20 10:00
6 Janne Larsen Porsgrunn OL 32:17 +7:58 10:33
7 Wenche Eikås Sandefjord OK 32:21 +8:02 10:34
8 Elin Bordøy Hedrum OL 36:19 +12:00 11:52
  Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK ikke startet    

D 50-

3 060 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 24:06   7:52
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 27:11 +3:05 8:53
3 Ida Vår Dirdal Larvik OK 30:53 +6:47 10:05

D 55-

3 060 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 28:19   9:15
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 31:05 +2:46 10:09
3 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 41:47 +13:28 13:39

D 60-

2 620 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete S B Hovi Skien OK 24:21   9:17

D 65-

2 620 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Saga Kjose IL 28:33   10:53
2 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 36:36 +8:03 13:58
3 Elisabeth Rød Andebu IL 1:01:00 +32:27 23:16
  Inger Marie Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 70-

2 620 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 35:17   13:28
2 Astrid Lunde Drangedal OL 42:50 +7:33 16:20
3 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 43:15 +7:58 16:30
4 May Helene Hansen Sandefjord OK 46:22 +11:05 17:41
5 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 51:03 +15:46 19:29
  Gerd Langseth Larvik OK diskvalifisert    

D 80-

2 620 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 57:15   21:51

H -10

2 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Kristensen Porsgrunn OL 35:33   13:21
2 Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 45:21 +9:48 17:02
  Sindre Furland Sandefjord OK ikke startet    

H 11-12

2 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Nysæter Skien OK 20:33   7:43
2 Birk Bjaadal Winberg OK Skeidi 24:43 +4:10 9:17
3 Kristian Kaupang Lye Larvik OK 25:45 +5:12 9:40
4 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 58:11 +37:38 21:52

H 11-12N

2 120 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Flatin Erichsen Skien OK 17:21   8:11
2 Leo Rollefsen Skien OK 19:40 +2:19 9:16
3 Ludvig Skramdal Hedrum OL 20:30 +3:09 9:40
  Max Jonas Gjærum Weiser Skien OK diskvalifisert    

H 13-14

3 070 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 22:59   7:29
2 Benjamin Gjone Sandefjord OK 24:44 +1:45 8:03
3 Brage Eikås Sandefjord OK 29:02 +6:03 9:27
4 Hallvard Tjentland Lardal OL 29:24 +6:25 9:34
5 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 30:33 +7:34 9:57
6 Ola Meen Porsgrunn OL 31:19 +8:20 10:12
7 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 36:07 +13:08 11:45
  Gabriel Gjone Sandefjord OK ikke startet    
  Bendik Schia Løe Notodden OL ikke startet    

H 15-16

3 690 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 22:55   6:12
2 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 23:28 +0:33 6:21
3 Viljan van Raaij Hedrum OL 23:37 +0:42 6:24
4 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 24:56 +2:01 6:45
5 Iver Ringheim Larvik OK 25:34 +2:39 6:55
6 Henrik R Holt Hedrum OL 25:57 +3:02 7:01
7 Kristoffer Fjære Hedrum OL 26:40 +3:45 7:13
8 Åsmund Slokvik Notodden OL 27:08 +4:13 7:21
9 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 29:00 +6:05 7:51
10 Jonas Eikås Sandefjord OK 29:39 +6:44 8:02
11 Snorre Slokvik Notodden OL 32:36 +9:41 8:50

H 17-B

3 070 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Solli Skien OK 33:38   10:57
2 Asbjørn Brathagen Larvik OK 41:25 +7:47 13:29
3 Morten Andresen OK Skeidi 42:18 +8:40 13:46
4 Knut Gjone Sandefjord OK 43:43 +10:05 14:14
5 Per Anders Remme Porsgrunn OL 45:37 +11:59 14:51

H 17-C

2 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 23:06   8:41
2 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 27:16 +4:10 10:15
3 Torstein Lye Larvik OK 32:00 +8:54 12:01
  Arnfinn Sørum Skien OK diskvalifisert    

H 17-20

3 920 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 21:59   5:36
2 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 23:32 +1:33 6:00
3 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 23:45 +1:46 6:03
4 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 25:43 +3:44 6:33
5 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 26:05 +4:06 6:39
6 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 26:15 +4:16 6:41
7 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 27:18 +5:19 6:57
8 Ole Flaatten OK Skeidi 28:01 +6:02 7:08
9 Jakob Schia Løe Notodden OL 30:43 +8:44 7:50
10 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 30:54 +8:55 7:52
11 Ludvig Johnsen Hedrum OL 32:24 +10:25 8:15

H 21-

3 920 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 23:21   5:57
2 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 26:10 +2:49 6:40
3 Trond Gjelstad Sandefjord OK 26:59 +3:38 6:53
4 Eirik Larsen Skien OK 27:42 +4:21 7:03
5 Åsmund Hasaas OK Skeidi 28:00 +4:39 7:08
6 Robert Fredriksen Notodden OL 28:34 +5:13 7:17
7 Anders Bjørningstad Kristoffersen Kristiansand OK 30:26 +7:05 7:45
8 Kjetil Dahl Skien OK 30:33 +7:12 7:47
  Jørn Sundby Larvik OK ikke startet    

H 40-

3 920 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Fjære Hedrum OL 29:18   7:28
2 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 32:48 +3:30 8:22
3 Thomas Brodin Porsgrunn OL 36:26 +7:08 9:17
4 Lars Rune Lie OK Skeidi 36:30 +7:12 9:18
5 Sigurd Holtskog Skien OK 38:46 +9:28 9:53
6 Jesper Flogstad IL Hauken 41:12 +11:54 10:30

H 45-

3 920 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Nysæter Skien OK 25:43   6:33
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 27:05 +1:22 6:54
3 Anders Kristian Holt Hedrum OL 27:15 +1:32 6:57
4 Gisle Nysæter Skien OK 27:26 +1:43 6:59
5 Harald Hovi Skien OK 29:11 +3:28 7:26
6 Tom Kristensen Larvik OK 29:55 +4:12 7:37
7 Pål Winberg OK Skeidi 31:03 +5:20 7:55
8 Jens Tjentland Lardal OL 32:02 +6:19 8:10
9 Espen Johnsen Hedrum OL 33:52 +8:09 8:38
10 Øyvind Støren Bø OL 35:19 +9:36 9:00
11 Bjørn Lie Porsgrunn OL 35:53 +10:10 9:09
12 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 35:58 +10:15 9:10
13 Jørn Langerud Porsgrunn OL 39:41 +13:58 10:07
14 Kent Morgan Storemyr IL Hauken 1:02:20 +36:37 15:54
  Sturle Furland Sandefjord OK ikke startet    

H 50-

3 690 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Flaatten OK Skeidi 25:36   6:56
2 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 26:35 +0:59 7:12
3 Petter Løe Notodden OL 27:39 +2:03 7:29
4 Roger Lysnes Hedrum OL 28:40 +3:04 7:46
5 Jørn Myrland Notodden OL 28:55 +3:19 7:50
6 Bjørn Richard Kirste Skien OK 29:01 +3:25 7:51
7 Terje Bakke Porsgrunn OL 29:36 +4:00 8:01
8 Bjørn Polland OK Skeidi 29:40 +4:04 8:02
9 Morten Hamre IL Hauken 30:27 +4:51 8:15
10 Per Einar Strøm Hedrum OL 42:17 +16:41 11:27
11 Yngve Mobråthen Botne SK 59:42 +34:06 16:10
  Tom Aasrum Hedrum OL ikke startet    

H 55-

3 690 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Omland Skien OK 34:18   9:17
2 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 37:27 +3:09 10:08
  Inge Glittum OK Skeidi ikke startet    

H 60-

3 060 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Laurantsen Skien OK 25:32   8:20

H 65-

3 060 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 24:40   8:03
2 Sveinung Rekaa Notodden OL 26:46 +2:06 8:44
3 Ole Johansson Porsgrunn OL 27:54 +3:14 9:07
4 Atle Remme Porsgrunn OL 28:52 +4:12 9:26
5 Elling Aakre Andebu IL 29:28 +4:48 9:37
6 Per Chr. Hagen Bø OL 29:31 +4:51 9:38
7 Paul Skjaker Hadeland OL 30:25 +5:45 9:56
8 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 34:12 +9:32 11:10
9 Dag Kristensen OK Skeidi 36:56 +12:16 12:04
10 Martin Nauf Hedrum OL 37:27 +12:47 12:14
11 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 37:50 +13:10 12:21
12 Olav Flogstad IL Hauken 42:52 +18:12 14:00
  Hugo A. Christensen Notodden OL ikke startet    

H 70-

2 620 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Kittilsen Stokke IL 24:45   9:26
2 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 29:20 +4:35 11:11
3 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 29:22 +4:37 11:12
4 Rolf Gjølberg Larvik OK 31:17 +6:32 11:56
5 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 33:20 +8:35 12:43
6 Kjell Meen Porsgrunn OL 33:26 +8:41 12:45
7 Carl Ove Berg OK Skeidi 33:43 +8:58 12:52
8 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 34:15 +9:30 13:04
9 Rolf Lye Porsgrunn OL 34:37 +9:52 13:12
10 Lars Martin Gjein Stokke IL 37:32 +12:47 14:19

H 75-

2 620 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Øystein Andersen Larvik OK 31:47   12:07
2 Odd Aure Drangedal OL 34:23 +2:36 13:07
3 Magne Klovning Porsgrunn OL 35:12 +3:25 13:26
4 Anton Lomme Hedrum OL 37:42 +5:55 14:23
  Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK diskvalifisert    

H 80-

2 620 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 41:28   15:49
2 Magnar Reppesgård Hedrum OL 43:36 +2:08 16:38

Direkte A

3 690 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Katrine Talmo NOTEAM 52:19   14:10
  Kristine Flaaten NOTEAM diskvalifisert    

Direkte B

3 070 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Agathe Brathagen Larvik OK 27:06   8:49
2 Eli Sæterdal Skien OK 34:20 +7:14 11:11
3 Cathrine Holtermann Porsgrunn OL 38:25 +11:19 12:30
4 Elin Slokvik Notodden OL 42:02 +14:56 13:41

Direkte C

2 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Bøgeberg Lilleås Porsgrunn OL 39:07   14:42


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +