---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Vårløpet - Stjørdal 2014



Resultater Orientering
Vårløpet
Stjørdal, Nord-Trøndelag - 11. mai 2014

N-åpen

1 500 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 32:23 +3:20 21:35  
0 Martine Nubdal Frøseth Verdal OK 32:27 +3:24 21:38  
0 Mari Kaoline Nubdal Frøseth Verdal OK 32:30 +3:27 21:40  
0 Maia Natvik Verdal OK 32:25 +3:22 21:36  
0 Hallvard Hellevik Freidig 13:19   8:52  
0 Eline Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 21:25   14:16  
0 Emilie Standal Stjørdals-Blink Orientering 24:21   16:14  
0 Bernard Estil I.L. Varden Ski 15:09   10:06  
0 Konrad Estil I.L. Varden Ski 17:11   11:27  
0 Gorm Hetlang Ljung I.L. Varden Ski 15:16   10:10  
0 Ole Wæhre Stjørdals-Blink Orientering 29:38 +0:35 19:45  
0 Siem Tesfalem I.L. Varden Ski 15:14   10:09  
0 Alf Petter Lynum Freidig 22:58   15:18  
0 Mats Kjenes Sandvik I.L. Varden Ski 24:14   16:09  
0 Lily Morgan Malvik IL 52:41 +23:38 35:07  
0 Håkon Hallan OK Skøynar 15:41   10:27  
0 Leo Morgan Malvik IL 26:13   17:28  
0 Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 38:30 +9:27 25:40  
0 Una Kittilsen Freidig 12:54   8:36  
0 Silje Gran OK Skøynar 31:01 +1:58 20:40  
0 Guro Hegstad OK Skøynar 12:58   8:38  
0 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 19:39   13:06  
0 Aksle Lie Bolstad OK Skøynar 29:03   19:22  
0 Thomas Tørum Selbu OK 15:21   10:14  
0 Sigve Lie Bolstad OK Skøynar 28:58   19:18  
0 Eirik Lie Bolstad OK Skøynar 32:22 +3:19 21:34  
0 Tora Kittilsen Freidig 12:20   8:13  
0 Laura Hegstad OK Skøynar 36:50 +7:47 24:33  
0 Sigurd Vatn Frol IL 15:10   10:06  
0 Vidar Hetland I.L. Varden Ski 18:16   12:10  
0 Nikoline Munkeby Frol IL 19:00   12:40  
  Linnea Munkeby Frol IL ikke startet      
  Marit Svendgård OK Skøynar ikke startet      

 

D -10

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Linnea Munkeby Frol IL 24:49   12:24  
0 Ella Fiskum Ness Freidig 35:44 +10:55 17:52  
  Nikoline Munkeby Frol IL ikke startet      

 

D11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Trude Markhus Verdal OK 18:09   9:04  
2 June Munkeby Frol IL 18:43 +0:34 9:21  
3 Hege Hallan OK Skøynar 25:18 +7:09 12:39  
4 Maren Viken Byåsen IL 25:26 +7:17 12:43  
  Mari Eidsmo Freidig ikke startet      
  Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering ikke startet      

 

D13-14

3 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 30:12   8:37  
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 31:57 +1:45 9:07  
3 Eli Kolstad Mo OK 32:58 +2:46 9:25  
4 Ragne Munkeby Frol IL 33:50 +3:38 9:40  
5 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 37:31 +7:19 10:43  
6 Ellinor Agersborg Moan Sørreisa OL 39:28 +9:16 11:16  
7 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 39:56 +9:44 11:24  
8 Sofie Hallem Verdal OK 42:49 +12:37 12:14  
9 Sarah Brynhildsen Wing OK 45:38 +15:26 13:02  
10 Anna Renolen Wing OK 47:02 +16:50 13:26  
11 Matilde Munkeby Frol IL 55:59 +25:47 15:59  
12 Frida Marie C Pedersen Bjerkvik IF 1:12:46 +42:34 20:47  
  Tuva Aas Stræte Ringerike OL ikke startet      
  Ane Marte Vatn Frol IL ikke startet      

 

D13-16 C

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Mathilde Asora Aas Bodø og Omegn IF Orientering 23:29   11:44  
2 Marit Wæhre Stjørdals-Blink Orientering 26:38 +3:09 13:19  

 

D15-16

4 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 48:36   10:48  
2 Malin Sandstad Freidig 57:15 +8:39 12:43  
3 Sanna Fiskum Ness Freidig 1:01:34 +12:58 13:40  
4 Vera Melkild Freidig 1:04:30 +15:54 14:20  
5 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:06:05 +17:29 14:41  
6 Karen Rysgård Frol IL 1:16:14 +27:38 16:56  
7 Andrine Viken Byåsen IL 1:24:40 +36:04 18:48  

 

D17- A kort

4 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Åstebøl Byåsen IL 57:20   12:44  
2 Kirsten Marie Lynum OK Skøynar 1:03:59 +6:39 14:13  
3 Hege Holth Johannessen Freidig 1:07:27 +10:07 14:59  

 

D17-18

5 300 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 50:09   9:27  
2 Emma Arnesen Byåsen IL 53:50 +3:41 10:09  
3 Frida Sæther Freidig 53:53 +3:44 10:10  
4 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:03:05 +12:56 11:54  
5 Åshild Kolstad Mo OK 1:05:10 +15:01 12:17  
6 Gina Mølnvik Freidig 1:10:18 +20:09 13:15  
7 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 1:16:10 +26:01 14:22  
8 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 1:18:03 +27:54 14:43  
9 Sigrid Hallem Solum Verdal OK 1:19:33 +29:24 15:00  
10 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:21:55 +31:46 15:27  
11 Atalie Pedersen Bjerkvik IF 1:27:48 +37:39 16:33  
  Ragnhild Dyrstad Nordreisa IL brutt      

 

D19-

6 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Mathilde Rundhaug Frol IL 1:00:04   9:06  
2 Mari Angell-Petersen Freidig 1:07:02 +6:58 10:09  
3 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:10:13 +10:09 10:38  
4 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 1:17:09 +17:05 11:41  
5 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:20:15 +20:11 12:09  
6 Sunniva Morgan Malvik IL 1:27:30 +27:26 13:15  
7 Astrid Lægran Steinkjer OK 1:52:54 +52:50 17:06  
  Randi Lillealtern Freidig diskvalifisert      
  Line Sundsvik Frol IL ikke startet      
  Kari Svingheim Frol IL ikke startet      

 

D40

5 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Arnesen Freidig 50:07   9:27  
2 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 53:12 +3:05 10:02  
3 Gøril Eide Byåsen IL 54:20 +4:13 10:15  
4 Mona J. Mølnvik Freidig 57:18 +7:11 10:48  
5 Margot Bolstad Lynum Freidig 59:40 +9:33 11:15  
6 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:04:03 +13:56 12:05  
7 Rine Hanssen Byåsen IL 1:06:51 +16:44 12:36  
8 Doris Stien Kaspersen Mo OK 1:08:10 +18:03 12:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
9 Sigrid Melkild Freidig 1:10:03 +19:56 13:13  
  Tone Almås IL Leik ikke startet      

 

D50

4 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 52:02   11:33  
2 Dagrun Melkild Heming Orientering 52:03 +0:01 11:34  
3 Mona Høiås Sæther Freidig 54:32 +2:30 12:07  
4 Grete Berge Owren Freidig 1:00:30 +8:28 13:26  
5 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:10:30 +18:28 15:40  
6 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 1:11:36 +19:34 15:54  
  Karin Galaaen Selbu OK diskvalifisert      
  Anne Melkild Freidig ikke startet      

 

D60

3 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 41:43   12:38  
2 Torid Kvaal Freidig 48:03 +6:20 14:33  
3 Ingerid Angell-Petersen Freidig 1:05:53 +24:10 19:57  
4 Kari Lillealtern Freidig 1:06:53 +25:10 20:16  
  Stina Elfving Byåsen IL ikke startet      

 

H -10

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Sverre Hellevik Freidig 23:13 +4:58 11:36  
0 Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 22:14 +3:59 11:07  
0 Iver  Dalsaune Thun Freidig 18:39 +0:24 9:19  
0 Emil Grønli Freidig 18:15   9:07  

 

H11-12

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 13:44   6:52  
2 Simen Hegstad OK Skøynar 15:07 +1:23 7:33  
3 Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering 15:30 +1:46 7:45  
4 Einar Eide Byåsen IL 17:09 +3:25 8:34  
5 Hallvar Hallan OK Skøynar 20:46 +7:02 10:23  
6 Torbjørn Hauge Kvisvik Stjørdals-Blink Orientering 25:06 +11:22 12:33  
  Vemund Mølnvik Freidig ikke startet      
  Stein Aas Stræte Ringerike OL ikke startet      

 

H13-14

3 500 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Kittilsen Freidig 25:43   7:20  
2 Jonas Grønli Freidig 28:07 +2:24 8:02  
3 Mats Eidsmo Freidig 28:23 +2:40 8:06  
4 Lars Sandstad Freidig 29:05 +3:22 8:18  
5 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 29:07 +3:24 8:19  
6 Jakob Solli Lind IL BUL-Tromsø 29:51 +4:08 8:31  
7 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 30:10 +4:27 8:37  
8 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 30:42 +4:59 8:46  
9 Morten Svendgård OK Skøynar 31:35 +5:52 9:01  
10 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 31:36 +5:53 9:01  
11 Morten Ressem Steinkjer OK 34:40 +8:57 9:54  
12 Marius Ressem Frol IL 35:19 +9:36 10:05  
13 Kristian Fredrik Lynum Freidig 36:05 +10:22 10:18  
14 Tore Markhus Verdal OK 36:26 +10:43 10:24  
15 Are Lodgaard Byåsen IL 36:51 +11:08 10:31  
16 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 38:59 +13:16 11:08  
17 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 39:56 +14:13 11:24  
18 Håkon Holstad Freidig 45:24 +19:41 12:58  
  Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet      

 

H15-16

5 300 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Eidsmo Freidig 45:59   8:40  
2 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 47:48 +1:49 9:01  
3 Even-Johan Kaspersen Mo OK 48:35 +2:36 9:10  
4 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 50:03 +4:04 9:26  
5 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 51:47 +5:48 9:46  
6 Lars Solli Mo OK 53:46 +7:47 10:08  
7 Kjetil Mølnvik Freidig 57:29 +11:30 10:50  
8 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 57:48 +11:49 10:54  
9 Adrian Opheim Freidig 58:00 +12:01 10:56  
10 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 1:07:28 +21:29 12:43  
11 Håvard Olai Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 1:10:21 +24:22 13:16  
  Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert      
  Oscar Lyngen Frol IL diskvalifisert      
  Håvard Rokkan Mo OK brutt      
  Petter Markhus Verdal OK ikke startet      

 

H17- A kort

5 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Erik Frøseth Verdal OK 55:35   10:29  
  Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK ikke startet      

 

H17-18

6 600 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Stian Sundsvik Frol IL 49:57   7:34  
2 Johan Otto Munkeby Frol IL 58:12 +8:15 8:49  
3 Øyvind Wiggen Byåsen IL 59:06 +9:09 8:57  
4 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:00:00 +10:03 9:05  
5 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:05:57 +16:00 9:59  
6 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 1:06:53 +16:56 10:08  
7 Brage Jørum Byåsen IL 1:07:21 +17:24 10:12  
8 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1:22:37 +32:40 12:31  
9 Trygve Lægran Steinkjer OK 1:24:58 +35:01 12:52  
10 Simen Solli Lind IL BUL-Tromsø 1:51:11 +1:01:14 16:50  

 

H19-

8 600 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:06:47   7:45 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Per Melander Often NTNUI 1:07:11 +0:24 7:48  
3 Bård Nonstad OL Trollelg 1:08:48 +2:01 8:00  
4 Paul Sirum Frol IL 1:10:15 +3:28 8:10  
5 Lars Hol Moholdt Wing OK 1:12:02 +5:15 8:22  
6 Johan Ivarsson Freidig 1:13:42 +6:55 8:34  
7 Pål Kittilsen Freidig 1:13:59 +7:12 8:36  
8 Jan Schmid OL Trollelg 1:14:13 +7:26 8:37  
9 Knut Sveinung Rekaa Freidig 1:14:55 +8:08 8:42  
10 Øystein Jaren Samuelsen Freidig 1:15:32 +8:45 8:46  
11 Magne Jutulstad NTNUI 1:15:57 +9:10 8:49  
12 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:20:19 +13:32 9:20  
13 Nicholas Morgan Malvik IL 1:21:49 +15:02 9:30  
14 Hans Aleksander Østhagen NTNUI 1:22:13 +15:26 9:33  
15 Tommy Schmid OL Trollelg 1:24:29 +17:42 9:49  
16 Ola Keiserås IL Leik 1:28:02 +21:15 10:14  
17 Adrian Opheim NTNUI 1:30:06 +23:19 10:28  
18 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 1:44:46 +37:59 12:10  
  Jonathan Sutcliffe Wing OK diskvalifisert      
  Magnus Beyer Brattli Frol IL ikke startet      
  Terje Faugstad Bjertnes NTNUI ikke startet      

 

H40

6 600 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Bjørnar Lynum Freidig 1:00:03   9:05  
2 Vegard Grønli Freidig 1:00:39 +0:36 9:11  
3 Gunnar Vatn Frol IL 1:03:44 +3:41 9:39  
4 Øyvind Schjelderup Freidig 1:05:32 +5:29 9:55  
5 Rune Stræte Freidig 1:08:33 +8:30 10:23  
6 Frank Robert Rysgård Frol IL 1:08:43 +8:40 10:24  
7 Joar Svendgård OK Skøynar 1:10:18 +10:15 10:39  
8 Brage Keiserås IL Leik 1:10:36 +10:33 10:41  
9 Arild H Clausen Freidig 1:10:54 +10:51 10:44  
10 Otto Richard Eide Byåsen IL 1:10:55 +10:52 10:44  
11 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 1:12:24 +12:21 10:58  
12 Robert Ressem Frol IL 1:13:17 +13:14 11:06  
13 Bernt Brynhildsen Wing OK 1:15:15 +15:12 11:24  
14 Tor Ove Hallem Verdal OK 1:17:10 +17:07 11:41  
15 Jon Holstad Freidig 1:17:56 +17:53 11:48  
16 Harald Storrønning Byåsen IL 1:22:17 +22:14 12:28  
17 Agnar Renolen Wing OK 1:22:19 +22:16 12:28  
18 Inge Hafstad Verdal OK 1:22:40 +22:37 12:31  
19 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 1:29:39 +29:36 13:35  
20 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:30:36 +30:33 13:43  
  Ragnar Ness Freidig diskvalifisert      

 

H50

5 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Terje Rønning OK Skøynar 49:16   9:17  
2 Tore Kolstad Mo OK 52:27 +3:11 9:53  
3 Geir Paulsen OL Trollelg 52:42 +3:26 9:56  
4 Arild Bjarkø Nord-Østerdal OK 55:16 +6:00 10:25  
5 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 56:34 +7:18 10:40  
6 Kjell Maroni Byåsen IL 56:45 +7:29 10:42  
7 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:01:40 +12:24 11:38  
8 Harald Oftedal Freidig 1:02:05 +12:49 11:42  
9 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 1:08:54 +19:38 13:00  
  Erik Blake Byåsen IL ikke startet      
  Knut Aas Ringerike OL ikke startet      

 

H60

4 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Berger Byåsen IL 45:56   10:12  
2 Steinar Aasvang Wing OK 48:09 +2:13 10:42  
3 Tore Angell-Petersen Freidig 49:16 +3:20 10:56  
4 Gunnar Østerbø Freidig 49:25 +3:29 10:58  
5 Frode Stensrud OL Trollelg 52:00 +6:04 11:33  
6 Knut Lillealtern Freidig 53:48 +7:52 11:57  
7 Olav Magne Svendgård OK Skøynar 55:11 +9:15 12:15  
8 Øistein Åsmul OL Trollelg 56:42 +10:46 12:36  
9 Rolf Karset Steinkjer OK 1:00:24 +14:28 13:25  
10 Nils Olav Vennevik Freidig 1:07:01 +21:05 14:53  
11 Svein Endre Hove Byåsen IL 1:22:24 +36:28 18:18  

 

H70

3 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Jardar Sandstad Selbu OK 43:27   13:10  
2 Paul Forseth OL Trollelg 45:34 +2:07 13:48  
3 Anders Lauglo OL Trollelg 46:11 +2:44 13:59  
4 Magnus Landstad Freidig 49:28 +6:01 14:59  
5 Robert Strøm Wing OK 50:04 +6:37 15:10  
6 Johannes Sollid Verdal OK 1:02:55 +19:28 19:03  
7 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:13:16 +29:49 22:12  
  Arne Sæterhaug Byåsen IL diskvalifisert      

 

Direkte A4

4 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Frode Estil I.L. Varden Ski 38:27   8:32  
2 Arve Lægran Steinkjer OK 43:06 +4:39 9:34  
3 Ole Morten Frøseth Verdal OK 46:35 +8:08 10:21  
4 Trond Sletner Byåsen IL 47:20 +8:53 10:31  
5 Lars Joramo Austvik Klubbløs 47:34 +9:07 10:34  
6 Arild Heggeset Freidig 54:36 +16:09 12:08  
7 Jan Hage IL Leik 55:24 +16:57 12:18  
8 Frank Bjarkø Wing OK 56:00 +17:33 12:26  
9 Gunhild Oftedal Freidig 1:08:13 +29:46 15:09  
10 Tore Kvisvik Stjørdals-Blink Orientering 1:10:51 +32:24 15:44  
11 Jan Dag Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1:11:01 +32:34 15:46  

 

Direkte B3

3 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Ingunn Sandbakk NTNUI 36:35   10:27  
2 Ted Bernhardsen IL BUL-Tromsø 36:51 +0:16 10:31  
3 Hilde Forbord Malvik IL 37:48 +1:13 10:48  
4 Ingunn Hallem Solum Verdal OK 40:26 +3:51 11:33  
5 Magnhild Kvaal Verdal OK 44:05 +7:30 12:35  
6 Mette Kilskar Frol IL 44:25 +7:50 12:41  
7 Rudolf  Smith OL Trollelg 45:53 +9:18 13:06  
8 Leif Rune Hellevik Freidig 46:11 +9:36 13:11  
9 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 47:38 +11:03 13:36  
  Hege Hegstad OK Skøynar diskvalifisert      
  Beth Carlsen Freidig diskvalifisert      
  Susanna Brynhildsen Wing OK ikke startet      

 

Direkte C2

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Anne Grethe Olsen Byåsen IL 32:07   16:03  
2 Åsa Nordgård Freidig 36:01 +3:54 18:00  

 

D15-20 B

3 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Susanne Eide Haug Stjørdals-Blink Orientering 43:46   12:30


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +