Resultater Vårløpet Stjørdal 2018



Resultater Vårløpet
Stjørdal, Trøndelag - 6. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 340 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Selma Langøygard Frol IL 19:15 +-8:08 14:21
0 Noelle Henderson Steinkjer OK 15:31 +-11:52 11:34
0 Simon Mitchell Iversen Verdal OK 31:52 +4:29 23:46
0 Filip Estil Stjørdals-Blink Orientering 18:08 +-9:15 13:31
0 Xin Adian Benum Luong Steinkjer OK 12:10 +-15:13 9:04
0 Sondre Leite Frol IL 14:47 +-12:36 11:01
0 Sigurd Leite Frol IL 37:23 +10:00 27:53
0 Mateo Henderson Steinkjer OK 13:08 +-14:15 9:48
0 Solveig Leite Frol IL 21:20 +-6:03 15:55
0 Gustav Standal Stjørdals-Blink Orientering 28:24 +1:01 21:11
0 Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 10:46 +-16:37 8:02
0 Endre Krogh Freidig 26:06 +-1:17 19:28
0 Nardos Kidane Selbu OK 18:03 +-9:20 13:28
0 Ole Einar Andresen Malvik IL 27:23   20:26
0 Malin Rian Stjørdals-Blink Orientering 12:48 +-14:35 9:33
0 Brage Reinås Frol IL 13:51 +-13:32 10:20
0 Laura Hegstad OK Skøynar 20:06 +-7:17 15:00
0 Robel Kidane Emahatsion Selbu OK 13:38 +-13:45 10:10
0 Petter Kvalheim Reiten Stjørdals-Blink Orientering 12:11 +-15:12 9:05
0 Irene Storler Snøfugl Freidig 13:19 +-14:04 9:56
0 Marit Storler Snøfugl Freidig 17:31 +-9:52 13:04
  Trond Ivarsen Verdal OK diskvalifisert    

 

D -10

1 710 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Helmine Laksholm Grindberg Verdal OK 32:39   19:05
0 Lily Alexandra Morgan Malvik IL 31:25 +-1:14 18:22
0 Mia Reinås Frol IL 26:39 +-6:00 15:35

 

D11-12

1 710 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 16:28   9:37
2 Marie Wollan Benum Byåsen IL 21:24 +4:56 12:30
3 Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 25:01 +8:33 14:37
4 Johanna Kristina Rosling Stjørdals-Blink Orientering 27:09 +10:41 15:52
5 Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 27:30 +11:02 16:04
6 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 32:03 +15:35 18:44
  Anna Emilie Lona Wing OK diskvalifisert    
  Nora Halvorsen Freidig ikke startet    

 

D 11-12N

1 340 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Uglemsmo Selbu OK 18:05   13:29
2 Nardos Kidane Emahatsion Selbu OK 18:18 +0:13 13:39

 

D13-14

2 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 22:33   10:44
2 Guro Hegstad OK Skøynar 24:39 +2:06 11:44
3 Una Kittilsen Freidig 24:48 +2:15 11:48
4 Mathea Baglo Bjørkeng Verdal OK 27:41 +5:08 13:10
5 Fredrikke Baglo Bjørkeng Verdal OK 29:18 +6:45 13:57
6 Tora Kittilsen Freidig 30:30 +7:57 14:31
7 Eline Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 30:36 +8:03 14:34
8 Lina Storler Snøfugl Freidig 33:23 +10:50 15:53
  Maria Strømdal Wik Freidig ikke startet    

 

D13-16 C

1 710 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 17:07   10:00

 

D15-16

3 310 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frida Haugskott OL Trollelg 37:33   11:20
2 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 38:58 +1:25 11:46
3 Trude Markhus Verdal OK 43:39 +6:06 13:11
4 Ane Malene Kolstad Freidig 44:35 +7:02 13:28
5 Louise Ronglan OK Skøynar 46:07 +8:34 13:55
6 Stine Aune Nidarøst OK 57:29 +19:56 17:21
7 Maren Viken Byåsen IL 1:00:52 +23:19 18:23
8 Hege Hallan OK Skøynar 1:04:35 +27:02 19:30

 

D17-20

4 150 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 38:06   9:10
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 39:23 +1:17 9:29
3 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 42:39 +4:33 10:16
4 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 44:36 +6:30 10:44
5 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 45:26 +7:20 10:56
6 Vera Melkild Freidig 46:38 +8:32 11:14
7 Andrine Viken Byåsen IL 1:01:22 +23:16 14:47
8 Anna Renolen Wing OK 1:06:41 +28:35 16:04
  Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK ikke startet    

 

D21

5 470 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 47:30   8:41
2 Ida Lindkvist NTNUI 47:47 +0:17 8:44
3 Anna Ulvensøen NTNUI 50:18 +2:48 9:11
4 Emma Arnesen Byåsen IL 51:56 +4:26 9:29
5 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 53:13 +5:43 9:43
6 Kerstin Wadman Göteborg Majorna OK 55:27 +7:57 10:08
7 Marta Ulvensøen NTNUI 56:59 +9:29 10:25
8 Hedvig Åstebøl NTNUI 57:52 +10:22 10:34
9 Kårhild Husby Nordstad NTNUI 59:38 +12:08 10:54
10 Line Sundsvik Frol IL 1:00:45 +13:15 11:06
11 Gry Granstedt NTNUI 1:01:45 +14:15 11:17
12 Ingvild Ramtvedt Næsset NTNUI 1:02:36 +15:06 11:26
13 Ingvild Wang NTNUI 1:03:31 +16:01 11:36
14 Solveig Blindheim NTNUI 1:04:31 +17:01 11:47
15 Ingrid Okkenhaug NTNUI 1:10:13 +22:43 12:50
16 Marit Schmid OL Trollelg 1:13:51 +26:21 13:30
17 Randi Johanne Skjerve Frol IL 1:17:03 +29:33 14:05
18 Synne Fossøy NTNUI 1:25:13 +37:43 15:34
18 Karoline Dahl Fosby NTNUI 1:25:13 +37:43 15:34

 

D40

4 150 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 40:45   9:49
2 Gøril Eide Byåsen IL 47:02 +6:17 11:19
3 Tone Almås IL Leik 52:20 +11:35 12:36
4 Tina Strømdal Wik Freidig 1:02:04 +21:19 14:57
5 Kari Tønset Guttvik Wing OK 1:07:52 +27:07 16:21
  Marte P. H Andresen Malvik IL diskvalifisert    

 

D50

3 310 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Arnesen Freidig 36:19   10:58
2 Torunn Spets Storhov Freidig 38:34 +2:15 11:39
3 Rine Hanssen Byåsen IL 39:36 +3:17 11:57
4 Gunhild Bredesen Verdal OK 47:39 +11:20 14:23
5 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 52:19 +16:00 15:48
6 Sigrid Melkild Freidig 58:25 +22:06 17:38
7 Mai Iren Almås IL Leik 1:13:45 +37:26 22:16
  Randi Jensen Frol IL diskvalifisert    

 

D60

2 310 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjellrun Sporild Malvik IL 31:09   13:29
2 Grete Berge Owren Freidig 40:27 +9:18 17:30
3 Heidi Meyer Midtun Freidig 42:45 +11:36 18:30
4 Karin Galaaen Selbu OK 45:32 +14:23 19:42
5 Stina Elfving Byåsen IL 1:00:23 +29:14 26:08
6 Kari Lillealtern Freidig 1:12:53 +41:44 31:33
7 Reidun Fallan Smaavik Freidig 1:19:06 +47:57 34:14

 

D70

2 310 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 45:37   19:44

 

H -10

1 710 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ludvig Langøygard Frol IL 19:26 +3:18 11:21
0 Leo Benjamin Morgan Malvik IL 16:30 +0:22 9:38
0 Dagfinn Stenvik Byåsen IL 19:53 +3:45 11:37
0 Sigurd Sævik Stjørdals-Blink Orientering 20:59 +4:51 12:16
0 Jonas Alstad Frol IL 16:08   9:26
0 Martin Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 17:42 +1:34 10:21
0 William Mitchell Iversen Verdal OK 15:33 +-0:35 9:05
0 Jens Anton Andresen Malvik IL 28:00 +11:52 16:22

 

H11-12

1 710 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Hallan OK Skøynar 14:45   8:37
2 Alf Petter Lynum Freidig 15:26 +0:41 9:01
3 Filip Mitchell Iversen Verdal OK 16:07 +1:22 9:25
4 Vebjørn Berg-Hansen Byåsen IL 17:04 +2:19 9:58
5 Julian Fei Benum Luong Steinkjer OK 17:12 +2:27 10:03
6 Ludvik Laksholm Grindberg Verdal OK 22:10 +7:25 12:57
7 Konrad Estil Stjørdals-Blink Orientering 32:04 +17:19 18:45
  Ludvik Storler Snøfugl Freidig diskvalifisert    

 

H 11-12N

1 340 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Angesom Hagos Selbu OK 13:19   9:56

 

H13-14

2 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 17:45   8:27
2 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 25:37 +7:52 12:11
3 Magnus Alstad Frol IL 26:14 +8:29 12:29
4 Tristan Halvorsen Freidig 35:05 +17:20 16:42
5 Ådne Krogstad Standahl Frol IL 39:35 +21:50 18:50
6 Jone Ingebrigt Sirum Samland Selbu OK 55:05 +37:20 26:13
  Sigurd Vatn Frol IL ikke startet    
  Magne Guttvik Wing OK ikke startet    

 

H13-16 C

1 710 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Nikolai Renolen Wing OK ikke startet    

 

H15-16

4 150 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 32:35   7:51
2 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 34:05 +1:30 8:12
3 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 35:16 +2:41 8:29
4 Mikkel Holt Freidig 36:21 +3:46 8:45
5 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 41:44 +9:09 10:03
6 Hallvar Hallan OK Skøynar 44:34 +11:59 10:44
7 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 51:42 +19:07 12:27
8 Petter Andreas Lona Wing OK 51:44 +19:09 12:27
9 Vetle Grønvik Ekra Freidig 53:04 +20:29 12:47
10 Vegard Jermstad Steinkjer OK 53:31 +20:56 12:53
11 August Hopstad Nykvist Wing OK 1:03:16 +30:41 15:14
  Gabriel Callanan Wing OK diskvalifisert    
  Lars Erik Uglemsmo Selbu OK ikke startet    

 

H17-20

5 470 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Haugskott OL Trollelg 41:45   7:37
2 Oscar Lyngen Freidig 42:00 +0:15 7:40
3 Simen Spets Storhov Freidig 43:06 +1:21 7:52
4 Vegard Kittilsen Freidig 43:11 +1:26 7:53
5 Tobias Kristensen NTNUI 43:59 +2:14 8:02
6 Kristian Fredrik Lynum Freidig 44:13 +2:28 8:05
7 Jo Even Kolstad Freidig 46:52 +5:07 8:34
8 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 48:54 +7:09 8:56
9 Håkon Holstad Freidig 56:05 +14:20 10:15
10 Even Gravningen Stokke IL 1:01:04 +19:19 11:09
11 Jonas Vindal Wing OK 1:08:32 +26:47 12:31
12 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1:15:17 +33:32 13:45
13 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 1:24:01 +42:16 15:21
  Johannes Langaas Nidarøst OK ikke startet    
  Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL ikke startet    
  Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL ikke startet    

 

H21-

7 040 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Yngve Skogstad Frol IL 46:54   6:39
2 Gaute Friestad Kristiansand OK 47:23 +0:29 6:43
3 Stian Sundsvik Frol IL 48:12 +1:18 6:50
4 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 51:01 +4:07 7:14
5 Andreas Sølberg IL Leik 51:32 +4:38 7:19
6 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 54:50 +7:56 7:47
7 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 54:58 +8:04 7:48
8 Elias T. Mølnvik NTNUI 55:14 +8:20 7:50
9 Oskar Andrén IL Leik 55:43 +8:49 7:54
10 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 56:28 +9:34 8:01
11 Jonas Madslien Bakken NTNUI 56:37 +9:43 8:02
12 Ola Keiserås IL Leik 56:39 +9:45 8:02
13 Øystein Grande Jaren Freidig 56:53 +9:59 8:04
14 Jan Schmid OL Trollelg 58:13 +11:19 8:16
15 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 59:14 +12:20 8:24
16 Nicholas Morgan Malvik IL 1:03:17 +16:23 8:59
17 Håvard Mo Vaadal NTNUI 1:06:52 +19:58 9:29
18 Jonas Klausen Espedal NTNUI 1:07:32 +20:38 9:35
19 Lars Owren Freidig 1:07:42 +20:48 9:36
20 Atle Dengerud Steinkjer OK 1:10:16 +23:22 9:58
21 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:10:29 +23:35 10:00
22 Adrian Opheim NTNUI 1:13:12 +26:18 10:23
23 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 1:17:36 +30:42 11:01
24 Agnar Renolen Wing OK 1:17:41 +30:47 11:02
25 Stig Magnar Løvås Freidig 1:20:25 +33:31 11:25
26 Per Didrik Nonstad Wing OK 1:21:14 +34:20 11:32
27 Arne Johannes Løkken NTNUI 1:31:18 +44:24 12:58
28 Per-Martin Vian Grønli NTNUI 2:02:51 +1:15:57 17:27
  Jan Kondula NTNUI diskvalifisert    
  Lars Sandstad Skjeset Frol IL diskvalifisert    
  Anders EInum Freidig brutt    
  Bjarte Ims Freidig ikke startet    
  Oskar Spets Storhov Freidig ikke startet    
  Isak Bergset Frol IL ikke startet    
  Carl Petter Lyngen Frol IL ikke startet    
  Simen Eid Nielsen NTNUI ikke startet    
  Oliwer Lundberg Freidig ikke startet    
  Sindre Johannessen Freidig ikke startet    

 

H40

5 470 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Kittilsen Freidig 49:30   9:02
2 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 53:33 +4:03 9:47
3 Lars Strøm OK Skøynar 56:40 +7:10 10:21
4 Frode Estil Stjørdals-Blink Orientering 57:41 +8:11 10:32
5 Eivind Lona Wing OK 58:33 +9:03 10:42
6 Øystein Husby Malvik IL 59:01 +9:31 10:47
7 Jon Holstad Freidig 1:00:08 +10:38 10:59
8 Arild H Clausen Freidig 1:03:15 +13:45 11:33
9 Harald Grønning Selbu OK 1:13:36 +24:06 13:27
10 Bjørn Åge Reinås Frol IL 1:18:25 +28:55 14:20
11 Erling Andreas Ronglan OK Skøynar 1:32:39 +43:09 16:56

 

H50

4 150 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Haugskott OL Trollelg 35:53   8:38
2 Jens Even Storhov Freidig 36:12 +0:19 8:43
3 Vidar Skjerve Verdal OK 37:04 +1:11 8:55
4 Øyvind Schjelderup Wing OK 38:28 +2:35 9:16
5 Arne Okkenhaug Verdal OK 38:35 +2:42 9:17
6 Arne Grevskott Frol IL 39:33 +3:40 9:31
7 Terje Rønning OK Skøynar 40:47 +4:54 9:49
8 Rune Stræte Wing OK 42:17 +6:24 10:11
9 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 44:43 +8:50 10:46
10 Øystein Wiggen Byåsen IL 45:47 +9:54 11:01
11 Geir Paulsen OL Trollelg 46:37 +10:44 11:13
12 Tor Ove Hallem Verdal OK 48:16 +12:23 11:37
13 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 49:08 +13:15 11:50
14 Stein Markhus Verdal OK 49:46 +13:53 11:59
15 Marius Enes Verdal OK 51:48 +15:55 12:28
16 Jon Vindal Wing OK 54:15 +18:22 13:04
17 Inge Hafstad Verdal OK 58:13 +22:20 14:01
18 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 58:49 +22:56 14:10
  Harald Storrønning Byåsen IL ikke startet    

 

H60

3 310 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Owren Freidig 39:25   11:54
2 Harald Bakken Frol IL 41:25 +2:00 12:30
3 Steinar Aasvang Wing OK 43:32 +4:07 13:09
4 Knut Lillealtern Freidig 44:48 +5:23 13:32
5 Bjørn Berger Byåsen IL 51:54 +12:29 15:40
6 Rolf Wærnes Orkanger IF 1:12:23 +32:58 21:52

 

H70

2 310 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Angell-Petersen Freidig 32:59   14:16
2 Gunnar Østerbø Freidig 36:35 +3:36 15:50
3 Jardar Sandstad Selbu OK 38:23 +5:24 16:36
4 Rolf Karset Steinkjer OK 38:32 +5:33 16:40
5 Roar Forbord Malvik IL 40:20 +7:21 17:27
6 Nils Olav Vennevik Freidig 40:36 +7:37 17:34
7 Anders Lauglo OL Trollelg 44:27 +11:28 19:14
8 Anders Waage Freidig 46:07 +13:08 19:57
9 Egil Repvik OL Trollelg 49:14 +16:15 21:18
10 Magnus Landstad Freidig 51:37 +18:38 22:20
11 Kristian Midthjell Verdal OK 52:17 +19:18 22:38
12 Eigil Sørli Malvik IL 1:02:12 +29:13 26:55
13 Robert Strøm Wing OK 1:29:45 +56:46 38:51

 

Direkte A

4 150 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Nomeland Byåsen IL 32:29   7:49
2 Henry McNulty NTNUI 33:27 +0:58 8:03
3 Øystein Haug Frol IL 35:26 +2:57 8:32
4 Sunniva Morgan Malvik IL 40:01 +7:32 9:38
5 Maja Berger Byåsen IL 41:18 +8:49 9:57
6 Bjørn Løvås Nidarøst OK 50:18 +17:49 12:07
7 Rannveig Jørgensen Namsos OK 52:32 +20:03 12:39
8 Vibeke Falck Holte Freidig 54:54 +22:25 13:13
9 Philip Føyen NTNUI 1:00:24 +27:55 14:33
10 Jo Langøygard Frol IL 1:00:31 +28:02 14:34
11 Christian Andre Andresen Malvik IL 1:04:02 +31:33 15:25
12 Maj-Lisbet Rønning Freidig 1:28:54 +56:25 21:25
  Even Holte Freidig diskvalifisert    
  Sunniva Nergaard Berg Stokke IL ikke startet    
  Herman Leite Frol IL ikke startet    

 

Direkte B

2 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Guttvik Wing OK 30:43   14:37
2 Lars Halvorsen Freidig 30:46 +0:03 14:39
3 Marte Skoglund Frol IL 31:43 +1:00 15:06
4 Johanne de Presno NTNUI 32:23 +1:40 15:25
5 Jon Marius Iversen Verdal OK 32:34 +1:51 15:30
6 Hege Hegstad OK Skøynar 33:20 +2:37 15:52
7 Lena Alstad Frol IL 33:21 +2:38 15:52
8 Lars Grindberg Verdal OK 37:21 +6:38 17:47
9 Kato Nykvist Wing OK 37:45 +7:02 17:58
10 Jens Husby Aftret Malvik IL 39:07 +8:24 18:37
11 Elisabeth Størseth Selbu OK 41:22 +10:39 19:41
  Marianne Langøygard Frol IL ikke startet    
  Karen Rysgård Frol IL ikke startet    

 

Direkte C

1 710 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Invild Snøfugl Freidig 18:13   10:39
2 Elin Lerud Eidskog 20:10 +1:57 11:47
3 Eli Steinvik Byåsen IL 27:29 +9:16 16:04
4 Guro Laksholm Grindberg Verdal OK 28:20 +10:07 16:34
5 Heidi Stendal Frol IL 46:14 +28:01 27:02

 

D15-20 B

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Marte Vatn Frol IL 29:20   13:58

 

H80

2 310 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Sæterhaug Byåsen IL 41:43   18:03
2 Johannes Sollid Verdal OK 1:05:04 +23:21 28:10
  Paul Forseth OL Trollelg ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +