Resultater Vårløpet Stjørdal 2019



Resultater Vårløpet
Stjørdal, Trøndelag - 5. mai 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 400 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Eystein Aske Freidig fullført      
  Endre Krogh Freidig fullført      
  Emil Kveen NOTEAM fullført      
  Kristine Kveen NOTEAM fullført      
  Live Marie Langøygard Frol IL fullført      
  Linus Fossum Malmring Freidig fullført      
  Anton Nomeland Byåsen IL fullført      
  Una Nomeland Byåsen IL fullført      
  Gharam Rashid Selbu OK fullført      
  Maram Rashid Selbu OK fullført      
  Sigurd Skoglund Leithe Frol IL fullført      
  Irene Storler Snøfugl Freidig fullført      
  Marit Storler Snøfugl Freidig fullført      
  Guro Sævik Stjørdals-Blink Orientering fullført      
  Sander Tørum Selbu OK fullført      

D 9-10

1 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Selma Langøygard Frol IL 27.20   17.24  
  Malin Rian Stjørdals-Blink Orientering 17.35   11.11  
  Solveig Skoglund Leithe Frol IL 29.58   19.05  
  Martine Nubdal Frøseth Verdal OK ikke startet      

D 11-12

1 680 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emilie Standal Stjørdals-Blink Orientering 15.58   9.30  
2 Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 20.52 +4.54 12.25  
3 Mia Reinås Frol IL 21.02 +5.04 12.31  
4 Nora Sofie Aarnes Stjørdals-Blink Orientering 26.08 +10.10 15.33  
5 Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 26.42 +10.44 15.53  
6 Noelle Henderson Steinkjer OK 28.48 +12.50 17.08  
7 Helmine Laksholm Grindberg Verdal OK 29.07 +13.09 17.19  
8 Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 29.13 +13.15 17.23  
9 Maja Sæterhaug Knudsen Freidig 33.07 +17.09 19.42  

D 13-14

2 490 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Wollan Benum Byåsen IL 26.45   10.44  
2 Una Kittilsen Freidig 28.39 +1.54 11.30  
3 Maria Strømdal Wik Freidig 29.14 +2.29 11.44  
4 Tora Kittilsen Freidig 31.21 +4.36 12.35  
5 Sigrid Haugskott OL Trollelg 32.06 +5.21 12.53  
6 Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 34.16 +7.31 13.45  
7 Lina Storler Snøfugl Freidig 35.06 +8.21 14.05  
8 Nora Halvorsen Freidig 47.16 +20.31 18.58  
  Marita Aske Freidig diskvalifisert      
  Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert      

D 15-16

3 140 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Trude Markhus Verdal OK ikke startet      

D 17-20

4 130 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Frida Haugskott OL Trollelg 35.53   8.41  
2 Signe Bredholt Jørgensen NTNUI 40.44 +4.51 9.51  
3 Ane Nielsen Solberg NTNUI 43.15 +7.22 10.28  
4 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 44.05 +8.12 10.40  
5 Stine Aune Nidarøst OK 58.08 +22.15 14.04  
6 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 1.03.05 +27.12 15.16  
7 Andrine Viken Byåsen IL 1.05.34 +29.41 15.52  
8 Maren Viken Byåsen IL 1.10.29 +34.36 17.03  
  Ragnhild Eide Byåsen IL ikke startet      

D 21-

5 140 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Sandstad Freidig 43.53   8.32  
2 Anna Ulvensøen NTNUI 45.56 +2.03 8.56  
3 Tilla Farnes Hennum NTNUI 51.07 +7.14 9.56  
4 Marta Ulvensøen NTNUI 52.47 +8.54 10.16  
5 Solveig Blindheim NTNUI 1.01.44 +17.51 12.00  
6 Marit Schmid OL Trollelg 1.07.25 +23.32 13.06  
  Ingvild Wang NTNUI diskvalifisert      
  Eirin Mari Fossøy NTNUI diskvalifisert      
  Guro Torpe Frol IL ikke startet      
  Kristin Jæger Wing OK ikke startet      
  Ingrid Okkenhaug NTNUI ikke startet      

D 40-

4 130 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 41.11   9.58  
2 Kari Solem Aune Byåsen IL 48.06 +6.55 11.38  
3 Tina Strømdal Wik Freidig 1.05.12 +24.01 15.47  
  Gøril Eide Byåsen IL ikke startet      

D 50-

3 140 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Arnesen Freidig 38.42   12.19  
2 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 44.29 +5.47 14.10  
3 Tone Almås IL Leik 45.21 +6.39 14.26  
4 Mai Iren Almås IL Leik 51.49 +13.07 16.30  

D 60-

2 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjellrun Sporild Malvik IL 28.46   11.35  
2 Guri Bjørndal Byåsen IL 31.00 +2.14 12.30  
3 Ruth Schmid OL Trollelg 39.51 +11.05 16.04  
  Magnhild Forseth Frol IL ikke startet      

H 9-10

1 570 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Mateo Henderson Steinkjer OK 23.28   14.56  
  Brage Reinås Frol IL 20.22   12.58  
  Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 27.07   17.16  
  Gustav Standal Stjørdals-Blink Orientering 21.39   13.47  
  Sigve Bohnhorst Tegdan Freidig 23.31   14.58  

H 11-12

1 680 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jonas Alstad Frol IL 19.59   11.53  
2 Sigurd Sævik Stjørdals-Blink Orientering 24.10 +4.11 14.23  
3 Sondre Skoglund Leithe Frol IL 36.51 +16.52 21.56  
  Ludvig Langøygard Frol IL diskvalifisert      

H 13-14

2 490 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 19.32   7.50  
2 Alf Petter Lynum Freidig 29.00 +9.28 11.38  
3 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 31.04 +11.32 12.28  
4 Tristan Halvorsen Freidig 31.11 +11.39 12.31  
5 Magnus Alstad Frol IL 31.55 +12.23 12.49  
6 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 32.49 +13.17 13.10  
7 Filip Mitchell Iversen Verdal OK 34.03 +14.31 13.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Ludvik Storler Snøfugl Freidig 52.42 +33.10 21.09  
9 Ole Andreas Veske OK Skøynar 59.26 +39.54 23.52  
  Ludvik Laksholm Grindberg Verdal OK ikke startet      
  Håkon Hallan OK Skøynar ikke startet      

H 15-16

4 130 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 38.16   9.15  
2 Vemund Mølnvik Freidig 46.03 +7.47 11.09  
3 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 46.38 +8.22 11.17  
4 Erlend Aune Byåsen IL 51.20 +13.04 12.25  
  Petter Andreas Lona Wing OK ikke startet      

H 17-20

5 140 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tobias Alstad Frol IL 38.29   7.29  
2 Anders Haugskott OL Trollelg 39.01 +0.32 7.35  
3 Vegard Kittilsen Freidig 39.34 +1.05 7.41  
4 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 41.04 +2.35 7.59  
5 Kristian Fredrik Lynum Freidig 42.43 +4.14 8.18  
6 Mats Eidsmo Freidig 43.13 +4.44 8.24  
7 Lars Sandstad Freidig 44.03 +5.34 8.34  
8 Ole Jørgen Bogen Arenth NTNUI 48.50 +10.21 9.30  
9 Håvard Veie OK Skøynar 52.37 +14.08 10.14  
10 Hallvar Hallan OK Skøynar 56.20 +17.51 10.57  
11 Einar Eide Byåsen IL 56.27 +17.58 10.58  
12 Aksel Veske OK Skøynar 1.10.01 +31.32 13.37  
  Håkon Holstad Freidig ikke startet      
  Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL ikke startet      

H 21-

7 620 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Vister Frol IL 55.56   7.20  
2 Carl Petter Lyngen Frol IL 56.38 +0.42 7.25  
3 Morten Jørgensen Kristiansand OK 59.48 +3.52 7.50  
4 Mattis Holt Freidig 1.00.56 +5.00 7.59  
5 Sindre Jansson Haverstad Lierbygda OL 1.02.47 +6.51 8.14  
6 Jonas Ressem Frol IL 1.03.36 +7.40 8.20  
7 Jan Schmid OL Trollelg 1.04.40 +8.44 8.29  
8 Are Wigaard NTNUI 1.05.24 +9.28 8.34  
9 Espen Samuelsen Skiri NTNUI 1.05.52 +9.56 8.38  
10 Kjetil Mølnvik Freidig 1.07.13 +11.17 8.49  
11 Vegard Ressem Frol IL 1.08.06 +12.10 8.56  
12 Nicholas Morgan Malvik IL 1.08.31 +12.35 8.59  
13 Kristoffer Nesland NTNUI 1.09.07 +13.11 9.04  
14 Åsmund Aamodt Resell NTNUI 1.10.17 +14.21 9.13  
15 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1.10.48 +14.52 9.17  
16 Jostein Tandberg NTNUI 1.11.39 +15.43 9.24  
17 Brage Jørum NTNUI 1.11.48 +15.52 9.25  
18 Jørgen Fiskum Freidig 1.12.23 +16.27 9.29  
19 Hermann Leithe Frol IL 1.13.42 +17.46 9.40  
20 Sigurd Stenvik Byåsen IL 1.18.16 +22.20 10.16  
21 Simen Bog Vikane NTNUI 1.20.21 +24.25 10.32  
22 Agnar Renolen Wing OK 1.27.52 +31.56 11.31  
  Ulf Forseth Indgaard Frol IL diskvalifisert      
  Simen Eid Nielsen NTNUI ikke startet      

H 40-

5 140 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tomas Eidsmo Freidig 40.13   7.49  
2 Johan Ivarsson Freidig 40.57 +0.44 7.58  
3 Jørgen Tegdan Freidig 42.29 +2.16 8.15  
4 Pål Kittilsen Freidig 42.40 +2.27 8.18  
5 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 45.09 +4.56 8.47  
6 Torgeir Aune Byåsen IL 49.22 +9.09 9.36  
7 Eivind Lona Wing OK 51.24 +11.11 10.00  
8 Ingebrigt Fuglem Malvik IL 53.36 +13.23 10.25  
9 Bjørn Åge Reinås Frol IL 1.08.13 +28.00 13.16  

H 50-

4 130 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Stræte Wing OK 37.12   9.00  
2 Øyvind Schjelderup Wing OK 37.58 +0.46 9.11  
3 Frode Haugskott OL Trollelg 39.05 +1.53 9.27  
4 Terje Rønning OK Skøynar 40.42 +3.30 9.51  
5 Haakon Arnesen Byåsen IL 41.46 +4.34 10.06  
6 Jostein Alvestad Wing OK 43.19 +6.07 10.29  
7 Øystein Wiggen Byåsen IL 47.28 +10.16 11.29  
8 Geir Paulsen OL Trollelg 52.31 +15.19 12.42  
9 Egil Petter Stræte Stjørdals-Blink Orientering 1.00.42 +23.30 14.41  
  Stein Markhus Verdal OK ikke startet      
  Gisle Johanson Freidig ikke startet      
  Per Einar Pedersli OL Trollelg ikke startet      
  Per Ivar Skinderhaug Wing OK ikke startet      

H 60-

3 140 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Martin Indgaard Frol IL 41.02   13.04  
2 Rolf Wærnes Orkanger IF 43.09 +2.07 13.44  
  Karl Arne Melbye Verdal OK ikke startet      

H 70-

2 480 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Roar Forbord Malvik IL 31.45   12.48  
2 Egil Repvik OL Trollelg 34.05 +2.20 13.44  
3 Anders Waage Freidig 34.25 +2.40 13.52  
4 Nils Olav Vennevik Freidig 37.23 +5.38 15.04  
5 Rolf Karset Steinkjer OK 38.53 +7.08 15.40  
6 Svein Endre Hove Byåsen IL 44.30 +12.45 17.56  
7 Henry Sundsetvik OL Trollelg 49.13 +17.28 19.50  
8 Robert Strøm Wing OK 1.01.49 +30.04 24.55  
  Tom Bugge Byåsen IL ikke startet      

H 80-

2 480 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arne Sæterhaug Byåsen IL 40.20   16.15  
2 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 43.39 +3.19 17.36  
3 Jardar Sandstad Selbu OK 49.49 +9.29 20.05  
4 Paul Forseth OL Trollelg 51.00 +10.40 20.33  
5 Anders Lauglo OL Trollelg 54.34 +14.14 22.00  
6 Johannes Sollid Verdal OK 58.53 +18.33 23.44  

Utvikling C

1 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 William Mitchell Iversen Verdal OK 39.47   23.40  
2 Tina Uglemsmo Selbu OK 41.57 +2.10 24.58  

Utvikling B

2 490 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jone Ingebrigt Sirum Samland Selbu OK 50.47   20.23  
2 Anders Tørum Selbu OK 1.02.06 +11.19 24.56  

Direkte A

4 130 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arild Nomeland Byåsen IL 29.55   7.14  
2 Endre Aaen NMBUI 36.53 +6.58 8.55  
3 Vegard Hansen Byåsen IL 40.26 +10.31 9.47  
4 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 41.24 +11.29 10.01  
5 Jo Langøygard Frol IL 41.37 +11.42 10.04  
6 Fredrik Persson Wing OK 44.58 +15.03 10.53  
7 Olle Malmring Freidig 49.16 +19.21 11.55  
8 Triin Jäädmaa NTNUI 51.30 +21.35 12.28  
9 Fanni Markussen NTNUI 55.51 +25.56 13.31  
10 Marte Skoglund Frol IL 1.00.26 +30.31 14.37  
11 Are Rogstad Nidarøst OK 1.11.00 +41.05 17.11  
12 Jon Marius Iversen Verdal OK 1.12.19 +42.24 17.30  
  Helge Eriksen Byåsen IL diskvalifisert      

Direkte C

1 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Karoline Nubdal Frøseth Verdal OK 22.02   13.06  
2 Ingrid Tanem Verdal OK 23.11 +1.09 13.47  

Direkte B

2 490 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lena Alstad Frol IL 40.32   16.16  
2 Karin Galaaen Selbu OK 42.30 +1.58 17.04  
3 Lars Halvorsen Freidig 43.10 +2.38 17.20  
4 Elisabeth Størseth Selbu OK 48.45 +8.13 19.34  
5 Ingvil Snøfugl Freidig 49.28 +8.56 19.51  
6 Sarah Brynhilsen Wing OK 54.35 +14.03 21.55  
7 Marianne Langøygard Frol IL 56.59 +16.27 22.53  
  Hege Hallan OK Skøynar diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +