Resultater Våronnløpet 2016



Resultater Våronnløpet 
Østre Toten, Oppland - 21. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

D11-12

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 20:53   10:26
2 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 25:06 +4:13 12:33
3 Nelly Østerhaug Winterberg Gjø-Vard OL 1:09:22 +48:29 34:41

D11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Lerche Fodstad Gjø-Vard OL 10:21   7:57

D13-14

3 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 30:04   9:41
2 Berthe Teslo Hadeland OL 35:47 +5:43 11:32
3 Caroline Eide Gjø-Vard OL 50:24 +20:20 16:15

D13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne B. Seierstad Raufoss IL Orientering 46:41   17:57
2 Inger-Lise Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 51:45 +5:04 19:54

D15-16

3 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 36:14   10:58
2 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 45:06 +8:52 13:40
3 Synne Solberg Gjø-Vard OL 49:58 +13:44 15:08
4 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:01:01 +24:47 18:29
5 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 1:38:59 +1:02:45 29:59

D15-16B

3 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Johanne Øfstaas OL Toten-Troll 56:12   17:33

D17B

3 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Holmen Snertingdal IF Orientering 42:43   13:20
2 Berit Bergset IL Veten 45:40 +2:57 14:16
3 Eli Stensli Løten OL 48:46 +6:03 15:14
4 Marte Bjørke Sollien OL Toten-Troll 55:03 +12:20 17:12

D17C

2 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celine Visted Gjø-Vard OL 36:51   13:09
2 Hilde Brobakken Snertingdal IF Orientering 38:42 +1:51 13:49
3 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 39:23 +2:32 14:03
4 Barbro Falck-Ytter Gjø-Vard OL 44:03 +7:12 15:43
5 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 56:30 +19:39 20:10
6 Berit Dalheim Lunderseter IL 1:36:09 +59:18 34:20

D17N

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Simonsen OK Øst 51:43   20:41

D17-20

5 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:12:32   13:41

D21

7 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 1:23:11   11:14

D21AK

4 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 41:51   9:30
2 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 51:02 +9:11 11:35
3 Linda Engen Raumar Orientering 59:02 +17:11 13:24
4 Linda Fredh Måren OK 1:29:33 +47:42 20:21

D35

6 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:11:45   10:42
2 Mari Jøranli Torpa OL 1:30:28 +18:43 13:30

D45

5 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hege Solerød Gjø-Vard OL 1:14:20   14:01
2 Tone Bakken Lillomarka OL 1:14:29 +0:09 14:03
3 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:27:44 +13:24 16:33

D45AK

3 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 40:49   11:20
2 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 42:00 +1:11 11:40
3 Ida Engen Raumar Orientering 48:21 +7:32 13:25
4 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 49:06 +8:17 13:38
5 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 50:31 +9:42 14:01
6 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:04:28 +23:39 17:54

D55

4 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Giil Rond OL 1:11:06   16:09

D60

3 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 35:40   10:48
2 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 37:05 +1:25 11:14
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 37:39 +1:59 11:24
4 Aud Mona Røste Hadeland OL 59:33 +23:53 18:02

D65

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Tyldum Rudsbygd IL 43:38   16:46
2 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 45:17 +1:39 17:25

D70

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 38:32   18:20
2 Tea Forberg Rond OL 38:56 +0:24 18:32
3 Elin Dahlen Ringerike OL 40:59 +2:27 19:30
4 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 1:01:56 +23:24 29:29

H-10

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Even Nordli Eriksen Gjø-Vard OL 46:23   23:11
  Amund Flaskerud OL Toten-Troll 25:30   12:45
  Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 32:13   16:06

H11-12

2 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 18:45   9:22
2 Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 23:06 +4:21 11:33
3 Iver Nordli Eriksen Gjø-Vard OL 24:16 +5:31 12:08
4 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 25:10 +6:25 12:35
5 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 25:46 +7:01 12:53
6 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 32:32 +13:47 16:16
  Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering diskvalifisert    

H11-12N

1 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Finskud Raumar Orientering 11:27   8:48
2 Jonas Høglien Nes Lillehammer OK 13:57 +2:30 10:43
3 Tobias Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 16:30 +5:03 12:41
4 Eskil Brobakken Snertingdal IF Orientering 16:33 +5:06 12:43
5 Mathias Engen Boday Snertingdal IF Orientering 19:53 +8:26 15:17
6 Erik Wallin Snertingdal IF Orientering 21:13 +9:46 16:19

H13-14

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 31:55   10:17
2 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 33:29 +1:34 10:48
3 Even Bordal Ringsaker OK 43:33 +11:38 14:02
4 Lars Wallin Snertingdal IF Orientering 1:06:42 +34:47 21:30
5 Andre Brobakken Snertingdal IF Orientering 1:12:46 +40:51 23:28

H13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Sveum Gjø-Vard OL 39:11   15:04
2 Daniel Engen Raumar Orientering 43:43 +4:32 16:48

H15-16

4 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Øhman Gjø-Vard OL 40:58   9:18
2 Jakob Mo OL Toten-Troll 47:40 +6:42 10:49
3 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:20:22 +39:24 18:15

H15-16B

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Magnus Smestad OL Toten-Troll 37:35   11:44
2 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 38:25 +0:50 12:00
3 Kasper Hoel OL Toten-Troll 45:09 +7:34 14:06

H17B

3 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Gullord Gjø-Vard OL 32:53   10:16
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 36:08 +3:15 11:17
3 Erik Haugen Ringsaker OK 36:32 +3:39 11:25
4 Kristian Narum OL Vallset/Stange 37:15 +4:22 11:38
5 Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll 37:25 +4:32 11:41
6 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 40:31 +7:38 12:39
7 Roar Skoglund IL Veten 55:56 +23:03 17:28
8 Stein Sandaker Vang OL 56:31 +23:38 17:39

H17C

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Børge Taraldsen Lillehammer OK 43:20   15:28
  Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering brutt    

H17N

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 54:10   21:40

H17-20

6 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 59:00   8:48
2 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:21:39 +22:39 12:11

H21

10 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:43:44   10:10

H21AK

5 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 53:52   10:09
2 Morten Tangen Måren OK 59:16 +5:24 11:10
  Tormod Kleppa Lillehammer OK brutt    

H35

7 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vytautas Grasys Perkunas 1:02:23   8:25
2 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:04:08 +1:45 8:40
3 Arne Saxhaug Raumar Orientering 1:22:27 +20:04 11:08
4 Jo-Are Nordli Eriksen Gjø-Vard OL 1:43:35 +41:12 13:59

H45

6 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 55:51   8:20
2 Are Strandlie Gjø-Vard OL 59:23 +3:32 8:51
3 Michael Sætvedt Snertingdal IF Orientering 1:03:24 +7:33 9:27
4 Arnt Oluf Eide Gjø-Vard OL 1:08:56 +13:05 10:17
5 Einar Teslo Hadeland OL 1:12:00 +16:09 10:44
6 Kristian Storsveen Løten OL 1:26:33 +30:42 12:55
7 Svein Thorsberg Grue IL 1:50:11 +54:20 16:26

H45AK

3 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Lerche Raadal Gjø-Vard OL 38:51   10:47
2 Erik Slettum Gjø-Vard OL 41:01 +2:10 11:23
3 Even Erlien Gjø-Vard OL 41:27 +2:36 11:30
4 Olav Bakken Lillomarka OL 49:14 +10:23 13:40
  Espen Torseth Gjø-Vard OL diskvalifisert    

H55

5 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 55:22   10:26
2 Harald Østbye Elverum OK 1:03:26 +8:04 11:58
3 Bård Natvig Nittedal OL 1:04:28 +9:06 12:09
4 Leif Anders Strande Raufoss IL Orientering 1:10:24 +15:02 13:16
5 Knut Engen Raumar Orientering 1:15:28 +20:06 14:14
6 Morten Skoglund Byåsen IL 1:17:03 +21:41 14:32
7 John Hofoss Hadeland OL 1:21:59 +26:37 15:28
8 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:31:32 +36:10 17:16
  Terje Gullord Gjø-Vard OL diskvalifisert    

H65

4 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Trøan Hadeland OL 48:07   10:56
2 Stein Nordvi Elverum OK 50:18 +2:11 11:25
3 John Birger Skansen Rudsbygd IL 57:18 +9:11 13:01
4 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 57:28 +9:21 13:03
5 Odd Gundersen Eidsvoll OL 1:07:18 +19:11 15:17
6 Harald Bakke Gjø-Vard OL 1:09:02 +20:55 15:41

H70

3 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 34:39   10:30
2 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 34:45 +0:06 10:31
3 Jon Tyldum Rudsbygd IL 37:33 +2:54 11:22
4 Trond Feiring Hamar OK 38:20 +3:41 11:36
5 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 38:56 +4:17 11:47
6 Olav Høiås Vang OL 40:15 +5:36 12:11

H75

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tormod Dahlen Ringerike OL 38:45   14:54
2 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 47:41 +8:56 18:20
3 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 50:02 +11:17 19:14

H80

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iver Rognstad Hadeland OL 43:05   20:30

N-åpen

1 300 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Emina Liné Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 18:54   14:32
  Isabel Elin Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 19:04   14:40
  Linus Bekkelund Gjø-Vard OL 17:44   13:38
  Selma Bekkelund Gjø-Vard OL 13:54   10:41
  Julie Blien Lunderseter IL 26:52   20:40
  Ruth Bratlien Snertingdal IF Orientering 17:56   13:47
  Helene Brekken Gjø-Vard OL 19:07   14:42
  Erland Nordli Eriksen Gjø-Vard OL 24:03   18:30
  Lars Flaskerud OL Toten-Troll 22:20   17:10
  Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 17:30   13:27
  Pernille Sletten Hånes Lillehammer OK 22:41   17:26
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 16:55   13:00
  Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 14:48   11:23
  Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 14:29   11:08
  Peder Mo OL Toten-Troll 15:21   11:48
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 16:07   12:23
  Nora Stensby Lunderseter IL 26:49   20:37
  Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 20:32   15:47
  Sofie Taraldsen Lillehammer OK 15:23   11:50
  Nikolai Teslo Hadeland OL 21:24   16:27
  Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 28:43   22:05
  Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 19:54   15:18
  Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL 20:58   16:07
  Rikke Nordahl Østerhus Gjø-Vard OL 19:02   14:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +